Προς το περιεχόμενο

HP G62-a12 i3-350M απο τον Κωτσοβολο


DeareN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει πουθενά ετοιμοπαράδοτο! Πήγε σήμερα μια φίλη μου...

 

Αν θέλεις τη γνώμη μου μην πάρεις φορητό από εκεί που παίρνεις ψυγείο!

 

 

Γιατί? δε μας λες όμως?

Δεν έχουν κάνει καλό ευχέλεο και σε αυτούς χαλάνε ενώ στους Plaisio και το Eshop όχι???

 

Απο εκεί που θα το βρεί πιο φτηνό να το πάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αμε το έχει αλλα δεν έχουν πολλά κομάτια οποτε δεν το έχουν και στο φυλλάδιο ή στο internet...

 

Εγώ θα προτιμούσα το lenovo, έχει καλύτερη κάρτα γραφικών σε περίπτωση που αποφασίσεις να παίξεις και κανένα παιχνίδι, διπλάσια RAM και μεγαλύτερο σκληρό. Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να πάρει το HP...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα προτιμούσα το lenovo, έχει καλύτερη κάρτα γραφικών σε περίπτωση που αποφασίσεις να παίξεις και κανένα παιχνίδι, διπλάσια RAM και μεγαλύτερο σκληρό. Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να πάρει το HP...

Απλα σκεφτομαι οτι το HP μπορεί να είναι πιο αξιοπιστο μηχάνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από προσωπική εμπειρία με asus πιστεύω ότι θα μείνετε πολύ ικανοποιημένοι...Το πήρα το 2006 και μέχρι τώρα, μου έχει πέσει από το γραφείο, του έχω ρίξει 2 φορές νερό και τσάι στο πληκτρολόγιο, έχει πέσει μαζί μου από ποδήλατο και πάει λέγοντας...Μιλάμε για κακομεταχείριση...Το άλλαξα μόνο και μόνο γιατί ήθελα ένα πιο γρήγορο εργαλείο και τώρα το χρησιμοποιεί η μικρή sister για ιντερνετ και office.Value for money αγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη ειναι http://www.techneasy.gr/index.php?target=products&product_id=34594

 

Τύπος συστήματος: Laptop

Επεξεργαστής: Intel Core i3 330M 2.13 GHz

Λογισμικό: Microsoft Windows 7 Home Premium - 64-bit

Μνήμη: 2GB DDR3 SDRAM Μεγιστη Ram 4GB

Κάρτα γραφικών: ATI Radeon HD 5470 512MB

Οθόνη: 15,6" TFT 1366 x 768 (LED Brightview)

Σκληρός δίσκος: 320 GB Serial ATA-300 7200 rpm

Οπτικά μέσα: DVD±R/RW SuperMulti LightScribe

Camera: 0.3mp

Wi-Fi: 802.11 b/g/n

Ταχύτητα Ethernet: 10/100 Mbps

Μπαταρία: 6 CELL Li-Ion

Headphone Out: Ναι

Microphone in: Ναι

Card reader: 5 σε 1

Κατασκευαστής: HP

Bluetooth: Ναι

Ethernet: Nαι

HDMI : 1

Bάρος: 2,20kg

Χρώμα: Silver με μοτίβο Prism

USB: 3x USB 2.0

VGA D-SUB: -

Εγγύηση κατασκευαστή: 1 χρόνος αντιπροσωπίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη ειναι http://www.techneasy.gr/index.php?target=products&product_id=34594

 

Τύπος συστήματος: Laptop

Επεξεργαστής: Intel Core i3 330M 2.13 GHz

Λογισμικό: Microsoft Windows 7 Home Premium - 64-bit

Μνήμη: 2GB DDR3 SDRAM Μεγιστη Ram 4GB

Κάρτα γραφικών: ATI Radeon HD 5470 512MB

Οθόνη: 15,6" TFT 1366 x 768 (LED Brightview)

Σκληρός δίσκος: 320 GB Serial ATA-300 7200 rpm

Οπτικά μέσα: DVD±R/RW SuperMulti LightScribe

Camera: 0.3mp

Wi-Fi: 802.11 b/g/n

Ταχύτητα Ethernet: 10/100 Mbps

Μπαταρία: 6 CELL Li-Ion

Headphone Out: Ναι

Microphone in: Ναι

Card reader: 5 σε 1

Κατασκευαστής: HP

Bluetooth: Ναι

Ethernet: Nαι

HDMI : 1

Bάρος: 2,20kg

Χρώμα: Silver με μοτίβο Prism

USB: 3x USB 2.0

VGA D-SUB: -

Εγγύηση κατασκευαστή: 1 χρόνος αντιπροσωπίας

Άν είχα τα λεφτά να το πάρω θα το επαιρνα με τα μπουνια. Το θέμα είναι πως είπα οτι ήθελα κωτσοβολο μονο και μονο επιδη μπορείς να κάνεις δόσεις καταστήματος.

Τον αγόρασα χθές τον Y560 lenovo και ο θεός να βάλει το χέρι του.

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα γιατι είχα δει ένα reiview στο youtube που έλεγε οτι τους πέταγε μπλέ οθόνη...ελπίζω να μήν γίνει και σε μένα γιατι οχι μόνο θα φρικάρω...οχι μονο θα παλαβώσω...θα πληρώνω τις δώσεις με πλερέζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν είχα τα λεφτά να το πάρω θα το επαιρνα με τα μπουνια. Το θέμα είναι πως είπα οτι ήθελα κωτσοβολο μονο και μονο επιδη μπορείς να κάνεις δόσεις καταστήματος.

Τον αγόρασα χθές τον Y560 lenovo και ο θεός να βάλει το χέρι του.

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα γιατι είχα δει ένα reiview στο youtube που έλεγε οτι τους πέταγε μπλέ οθόνη...ελπίζω να μήν γίνει και σε μένα γιατι οχι μόνο θα φρικάρω...οχι μονο θα παλαβώσω...θα πληρώνω τις δώσεις με πλερέζα...

(μου θύμησες το εξής)

 

My life has been full of terrible misfortunes, most of which never happened.

[Michel de Montaigne]

 

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν είχα τα λεφτά να το πάρω θα το επαιρνα με τα μπουνια. Το θέμα είναι πως είπα οτι ήθελα κωτσοβολο μονο και μονο επιδη μπορείς να κάνεις δόσεις καταστήματος.

Τον αγόρασα χθές τον Y560 lenovo και ο θεός να βάλει το χέρι του.

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα γιατι είχα δει ένα reiview στο youtube που έλεγε οτι τους πέταγε μπλέ οθόνη...ελπίζω να μήν γίνει και σε μένα γιατι οχι μόνο θα φρικάρω...οχι μονο θα παλαβώσω...θα πληρώνω τις δώσεις με πλερέζα...

 

Το βρήκα και στο e-shop με i5 και 500gb hdd, τα σχόλια είναι πολύ θετικά. Δες εδώ http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907096

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο Σάββατο παίρνω το laptop στα χέρια μου και ο λόγος είναι οτι δεν το είχαν ετοιμοπαράδοτο...το είχαν στην συγγρού...

Αυτό που επισεις έχω να πώ είναι οτι στον Κωτσοβολο της Συγγρού το ίδιο μηχάνημα είχε 659 και στου Ρέντι απο όπυ και το πήρα είχε 617 , για ποιο λόγο ένας θεός ξέρει... (χθεσηνή διαδρομή= μένω Ρέντι ....φαγώθηκε η κοπέλα μου να πάμε Συγγρου οτι είναι πιο φθηνός...πήγαμε Συγγρου...ήταν πιο ακριβός και κατεβήκαμε πάλι Ρέντι...στου Ρέντι μας είπαν οτι θα πάμε να το πάρουμε απο Συγγρού με την τιμή του Ρέντι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...