Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχει κανείς να προτείνει κάνα ζευγάρι ηχεία (χωρις σαμπ) για το πισι, από όπου να ακούω αξιοπρεπώς μουσική (η μουσική η ίδια όμως δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι αξιοπρεπής), χωρίς απαιτησεις σε ένταση. Ή τουλάχιστον σε τι μάρκα να προτιμήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε τι χρήματα?

εγώ πήρα αυτά σε έναν πελάτη μου.

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.500750

και πριν τα παραδώσω τα πέρασα ένα test drive 2 μέρες. και μπορώ να πω ότι καταενθουσιάστηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεε, εχμ, είχα κάτι πιό μικρό και πιό φτηνό στο μυαλό μου. Έχω το πισί συνδεμένο με ενισχυτή, απλά θέλω ένα σετάκι μικρά ηχεία να ακούω σε χαμηλή ένταση όταν δεν θέλουν και οι άλλοι να ακούνε την μουσική μου :-D

 

 

Ασπούμε από όλα αυτά τα μικρούλια που έχει το η-σοπ μέχρι τα 25 ευρώ, ποιά να διάλεγα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα μικρα θα προτεινα creative. Ειχα παλαιοτερα καποιο μοντελο SBS (κι ενα νουμερο πισω του δε θυμαμαι), που για το μεγεθος του και τα λεφτα του, εκανε παπαδες.

Κανε κι ενα check στο σκρουτζ, γιατι το εσοπ, εχει μονο 2 μοντελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εϊναι το συμβολάκι περίπου ανάποδο Ρ με 2 γραμμές που είναι στην standard toolbar, αν ειναι κρυμμένο ψάξτο εκεί.

 

Εδιτ: Εκτος αν εννοείς οτι θες το ίδιο το σύμβολο ( ¶ Unicode U+00B6 ) :P

 

Αν εννοείς λοιπόν το pilcrow, τότε κράτα το Αλτ και πάτα 0182 στο δεξιά αριθμητικό, όχι στο πάνω (η κάνε copy paste το δικό μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς εμφανίζω το συμβολο της παραγραφου στο word??????/

Γενικά αν εκτελέσεις charmap στα windows θα σου βγάλει όλα τα σύμβολα που υποστηρίζουν τα windows.

hint͏ ↓

 

Έναρξη-> εκτέλεση για ΧΡ

και έναρξη και charmap μέσα στο κενό της μπάρας για 7 ή Vista.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδες εχω ενα προβληματακι...

για αγνωστο (σε μενα) λογο καθε φορα που θελω να ανοιξω τον Chrome μου ζηταει αδεια για τον ανοιξει κ εκτος αυτου μου βγαζει κ ενα "σφαλμα 3- η ενημερωση του διακομιστη δεν ειναι εφικτη"...

τι παιζει και πως θα το φτιαξω?!

 

extra info:

το έχω κανει, remove απο το προσθαφαιρεση προγραμματων, διαγραφη ότι φακελου ειχε απομεινει στην μνημη, 2 φορες... το εχω κανει ξανα install αλλες 2 και το προβλημα παραμενει...

επισης εχω windows 7... αυτα...

οποιος ξερει ας μου πει τι να κανω... :) thnx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ το web banking των Alpha και Πειραιώς. Μπορώ με δικά μου account κ χρήματα να πληρώνω κινητό, νερό, φως κλπ που δε μου ανήκουν;

Θέλω να εξυπηρετήσω τους γονείς μου - οι λογαριασμοί δηλαδή είναι σε άλλο όνομα και διεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις συγκεκριμένες τράπεζες δε γνωρίζω αλλά λογικό μου φαίνεται να χουν παρόμοια πολιτική όλες τους. Από λογαριασμό της Κύπρου πληρώνω και λογαριασμούς άλλων, απ τη στιγμή που υπάρχει πεδίο στη φόρμα πληρωμής για ονοματεπώνυμο κατόχου του λογαριασμού του ΟΤΕ πχ, δε νομίζω να χεις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...