Προς το περιεχόμενο

Αγορά Μπαταρίας ή νέο UPS ???


LuNaTiC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα εχει αυτη την εβδομαδα προσφορα http://www.e-shop.gr/product?id=PER.991414&sid=1 12.90

οποτε με συμφερει σε σχεση με το να παρω νεο UPS,

εχω πολυπριζο με προστασια στο PC και επειδη η παλια μπαταρια του UPS δεν δουλευει εδω και καιρο ειδα την προσφορα και σκεφτηκα να την χτυπησω.

Παρεπιμπτοντως το παλιο UPS ειναι το PCM (powercom) KIN-625A ενω η μπαταρια που ειχε μεσα (και φουσκωσε) η PS9-12.

 

Γεια σου ρε Poyline!

παρε αυτην αφου και το Ups δεν ειναι και τιποτα σοβαρο.να την βγαλεις οικονομικα.αρκει το Ups πραγματι να εχει θεμα με την μπαταρια μονο.απλα Ups αν παρεις καποτε παρε κανα σοβαρο apc.βλεπεις κατι μπαταριες να φουσκωνουν κατι μπαταριες να βγαζουν τα σωθικα τους και μετα μου λενε γιατι παιρνω καλα Ups και καλες μπαταριες:P

τι εκανα και γραφεις το γεια σου ρε πουλινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα εχει αυτη την εβδομαδα προσφορα http://www.e-shop.gr/product?id=PER.991414&sid=1 12.90

οποτε με συμφερει σε σχεση με το να παρω νεο UPS,

εχω πολυπριζο με προστασια στο PC και επειδη η παλια μπαταρια του UPS δεν δουλευει εδω και καιρο ειδα την προσφορα και σκεφτηκα να την χτυπησω.

Παρεπιμπτοντως το παλιο UPS ειναι το PCM (powercom) KIN-625A ενω η μπαταρια που ειχε μεσα (και φουσκωσε) η PS9-12.

 

Γεια σου ρε Poyline!

Που τα θυμηθηκες ρε φιλε τα pcm,αλλαζαμε μπαταριες παλια και εσκαγε η πλακετα.

Εχεις ξαναλλαξει?γιατι αν ειναι το μικρο με την μια μπαταρια πρεπει να λυθει και η λαμαρινα για να βγει η μπαταρια.Προσεχε τα ρευματα εκει μεσα ας μην σου κανει στο ματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Poylinos, εχω να γραψω πολυ καιρο κατι ε και σε θυμηθηκα απ τα παλια φιλος, γιαυτο.

 

@ Roger, οχι δεν εχω ξαναλαξει αλλα ειναι πανευκολο, φυσικα και προσεχω και αγγιζω εκει που πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Poylinos, εχω να γραψω πολυ καιρο κατι ε και σε θυμηθηκα απ τα παλια φιλος, γιαυτο.

 

@ Roger, οχι δεν εχω ξαναλαξει αλλα ειναι πανευκολο, φυσικα και προσεχω και αγγιζω εκει που πρεπει.

αντε καλη αγορα και ελπιζω να μην παει η μπαταρια χαμενη και να παιξει το ups.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που δεν θυμαμαι ειναι αν ειναι Line Interactive γιατι εχω την εντυπωση οτι ειχε κλεισει το PC μολις επεσε το ρευμα!

ειτε Online ειτε Line interactive ειτε stand by πρεπει να κρατησει το pc οταν κλεισει το ρευμα.και οι 3 κατηγοριες το κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...