Προς το περιεχόμενο

Εφορευτική επιτροπή στις εκλογές


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο το δεν θα ψηφιζα κανεναν που διαβαζω κατα καιρους δεν μου καθεται τοσο καλα. Τυχαινει να ειμαι σε συζητησεις και ακουω δεν ψηφιζω κανεναν ειναι ολοι απατεωνες κλπ κλπ, ενα μεγαλο ποσοστο ειναι δεν διαφωνω αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ετσι ολοι. Πιο πολυ μου κανει για ελειψη ενημερωσης και βαρεμαρας να ασχοληθει καποιος με το ολο θεμα, μετα ομως τους ακουω να κανουν παραπονα για τα νεα μετρα αλλα αφου δεν ασχοληθηκες πως περιμενεις να αλλαξει κατι;

 

zvarthangalos Δεν το λεω για εσενα προσωπικα απλα με το μηνυμα σου μου εδωσες αφορμη να σχολιασω την γενικη νοοτροπια που εχουν μερικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το δεν θα ψηφιζα κανεναν που διαβαζω κατα καιρους δεν μου καθεται τοσο καλα. Τυχαινει να ειμαι σε συζητησεις και ακουω δεν ψηφιζω κανεναν ειναι ολοι απατεωνες κλπ κλπ, ενα μεγαλο ποσοστο ειναι δεν διαφωνω αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ετσι ολοι. Πιο πολυ μου κανει για ελειψη ενημερωσης και βαρεμαρας να ασχοληθει καποιος με το ολο θεμα, μετα ομως τους ακουω να κανουν παραπονα για τα νεα μετρα αλλα αφου δεν ασχοληθηκες πως περιμενεις να αλλαξει κατι;

 

zvarthangalos Δεν το λεω για εσενα προσωπικα απλα με το μηνυμα σου μου εδωσες αφορμη να σχολιασω την γενικη νοοτροπια που εχουν μερικοι.

Συμφωνώ φίλε και θα παω λιγο παραπέρα....με άλλα λόγια η ψήφος του κομματοσκυλου μετράει διπλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τό δέν ψηφίζω είναι συσώρευση ''αγανάκτηση'' όλης της κατάστασης γιατί μέχρι σήμερα ήμουν υποτίθεται συνειδητοποιημένος ψηφοφόρος και (όχι μονόπλευρος, όχι οργανωμένος όχι κομματόσκυλο)απλά θέλω κι εγώ μία φορά να τους γράψω στα @||@ όπως το κάνουν αυτοί εδώ και δεκαετίες τώρα είς βάρος μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε Basilhs23,έχουν κομμένο και ραμμένο έτσι το εκλογικό σύστημα πού ότι και να κάνεις

ώστε να διαμαρτηρηθείς με τον δικό σου τρόπο είτε με αποχή είτε με άκυρο ή λευκό τα ποσοστά

πάνε στα ισχυρά κόμματα αυτό είναι δεδομένο, όμως όταν δεν σ' αντιπροσωπεύει κάποιο κόμμα και δεν πείθεσε απο κανέναν τί θα έκανες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι εκλογές έληξαν και λήγει και η χρησιμότητα του παρόντος thread.

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...