Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα ανοίγει κανονικά και πάνω που πάει να μπει κλείνει χωρίς καμία προειδοποίηση χωρίς κανέναν error .Λίγο που έψαξα έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα αλλά δεν είδα λύση κάπου . Είχε κανείς κάτι αντίστοιχο ? Από drivers έχω τους τελευταίους .

 

Γύρνα τα quality settings του ήχου σου στο default (16bit 44100hz)και θα φτιάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις ψάξει λϊγο τα στιστικά ρε φίλε ξέρεις πόσο κονομάνε αυτές οι εταιρίες; σιγά μην τους κλάψουμε το χάλι

ας σοβαρευτούνε λίγο και να μήν έχουν στο νού τους μόνο το κέρδος τώρα αν εσύ είσαι ικανοποιημένος είναι άλλη ιστορία,

εσύ γιατί παίζεις elder scrolls για την ψυχή της μάνας; δεν θα ήθελες κάποια εξέλιξη στο game μετά απο τόσα χρόνια

σου αρέσει να σε δουλεύουνε μπροστά στα μάτια σου;Εγώ πάντως δεν το δέχομαι ΤΕΛΟΣ. :devil: :devil: :devil:

Δεν το ειπα ειρωνικα για την πειρατια.Και εγω ειμαι αρκετα υπερ της πειρατιας.Αυθεντικα παιρμνω μονο οσα αξιζουν,δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω 30+ ευρω για παιχνιδια της πλακας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ειπα ειρωνικα για την πειρατια.Και εγω ειμαι αρκετα υπερ της πειρατιας.Αυθεντικα παιρμνω μονο οσα αξιζουν,δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω 30+ ευρω για παιχνιδια της πλακας.

 

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Έχει τα στραβά του, αλλά μόνο παιχνίδι της πλάκας δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι να λέμε τώρα το παιχνίδι σε ταξιδεύει !!!! Είναι απίστευτο παρόλο το άσχημο Meele Combat.

Απλά έχω ένα πρόβλημα το οποίο δεν ξέρω αν το έχει κανείς σας...

Εκεί που παίζω περίπου 1,5 - 2 ώρες αρχίζει και μου κολλάει (πέφτουν τα frames από 35-40 στα 10-18) και μετά από λίγο με πετάει έξω από το game.Το έχει πάθει κανείς σας ?

 

Ορίστε και μερικές photos...

post-82095-0-04810000-1321061839_thumb.jpg

post-82095-0-82649700-1321061844_thumb.jpg

post-82095-0-09017400-1321061851_thumb.jpg

post-82095-0-01231000-1321061858_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησα μεσα απο το αρχειο .ini να κανω καποιες αλλαγες που λετε αλλα οταν μπαινει το παιχνιδι κανει αυτοματο ελεγχο στα γραφικα και τα χανει..Μηπως πρεπει να το βαλω read-only;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΤΟΘ ΑΤΥΧΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΑΤΙ KΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ crossfire support ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΤΟ copy+paste ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ http://www.dllme.com/dll/files/atiumdag_dll.html

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!! ΚΑΝΤΕ ALT+TAB ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΣΟ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (ΓΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙ ΤΟ CROSSFIRE KAI ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ)--ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ALT TAB ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ CTRL+ALT+DEL ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ TASK MANAGER ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ALT+TAB ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΕΛΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ALT TAB ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ )

 

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΟΧΛΟ(GAMEPAD) ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙΜΕ ΤΟ Skyrim (OΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ xbox360 support ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΗΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ)ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΨΤΕ ΤΑ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟΥ Skyrim ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ GAMEPAD ΣΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ (ΤΟ ΕΧΩ ΤΕΣΤΑΡΕΙ ΜΕ GAMES ΟΠΩΣ DUNGEON SIEGE 3 + LORD OF THE RINGS WAR IN THE NORTH KAI ΠΑΙΖΕΙ ΑΨΟΓΑ!!!

http://http://www.tocaedit.com/IB/index.php?automodule=downloads&showfile=4

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον , μπηκα Αμαζον να δω ποτε θα μου ρθουν! Την Δευτερα ερχεται το Κολεκτορς και την Τεταρτη το hardcover guide.

 

+

 

παρακολουθησα κατι βιντεακια στο youtube με reactions απο διαφορους που βλεπανε το trailer

 

=

 

δεν προκειται να κοιμηθω μεχρι την Δευτερα!!!!!

δεν προκειται να παω στην δουλεια μου την Δευτερα!!!!

Θελω να παραιτηθω!!!!!

αφηστε με μονο μου μεσα σε ενα δωματιο .

βαλτε μου εναν καθετηρα !!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα τον κολέκτορα από το γερμανικό site θα έχει αγγλικούς υπότιτλους η θα φάω καμια μούφα και θα το παίζω αποκλειστικά στα γερμανικά. Για ελλάδα πάντως πρέπει να είναι χλωμό να το δούμε τον κολέκτορα έ? Ετσι και αλλιώς δεν βιάζομαι να το αποκτήσω το game καθώς μέχρι τέλος του μήνα θα είμαι εκτός ελλάδας για δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα τον κολέκτορα από το γερμανικό site θα έχει αγγλικούς υπότιτλους η θα φάω καμια μούφα και θα το παίζω αποκλειστικά στα γερμανικά. Για ελλάδα πάντως πρέπει να είναι χλωμό να το δούμε τον κολέκτορα έ? Ετσι και αλλιώς δεν βιάζομαι να το αποκτήσω το game καθώς μέχρι τέλος του μήνα θα είμαι εκτός ελλάδας για δουλειά.

 

check2fire λογικά θα έχεις και αγγλικούς υπότιτλους απλά το artwork θα είναι στα Γερμανικά. Το μόνο που να τσεκάρεις είναι αν είναι edited edition γιατί οι Γερμανία έχει νόμους περί περιεχομένου και συνήθως βγαίνουν ξεχωριστές "κομμένες" εκδόσεις των παιχνιδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε zvarthangalos τόσο το crossfire fix όσο και το gamepad support είναι 100% τεσταρισμενα από μένα!!! Έχω 2 5870χ2 και το τρέχω όλα στα full συμπεριλαμβανομένου του antialiasing και των draw distance, αν και είμαι hardcore pc gamer με ποντίκι και πληκτρολόγιο το skyrim μου κάθεται καλύτερα με gamepad. Βέβαια σε λίγες μέρες θα έχουμε και το νέο ati cap profile που υποτίθεται πως θα ενεργοποιήσει το crossfire αλλα ρε γαμωτο περιμενα τόσο καιρό να βγει το "έπος" ήθελα να το παίξω asap και έβγαλα άκρη με τα steps που ανάφερα πιο πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...