Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το BsPlayer...!


dom94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To media info έχει και 64bit έκδοση, δες ΕΔΩ.

Κατέβασε την 64bit-GUI 0.7.38 έκδοση. (όχι την without installer) και θα σου κατέβει ένα exe εγκατάστασης.

 

Το κατέβασα και για μάντεψε, πατάω δεξί κλικ στο mp3 αλλά δεν βγάζει κάτι καινούριο! Τι θα κάνωωω...? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως δεν έχεις δικαιώματα administrator στον λογαριασμό που χρησιμοποιείς;

Δεν έγινε όμως και τίποτα. Μπορείς να το τρέξεις και από το μενού Έναρξη-Όλα τα προγράμματα-mediainfo και να φορτώσεις το Mp3 από εκεί.

Εκτός να κατέβασες την έκδοση without setup, οπότε αποσυμπίεσε το πρόγραμμα και τρέξε το εκτελέσιμο mediainfo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως δεν έχεις δικαιώματα administrator στον λογαριασμό που χρησιμοποιείς;

Δεν έγινε όμως και τίποτα. Μπορείς να το τρέξεις και από το μενού Έναρξη-Όλα τα προγράμματα-mediainfo και να φορτώσεις το Mp3 από εκεί.

Εκτός να κατέβασες την έκδοση without setup, οπότε αποσυμπίεσε το πρόγραμμα και τρέξε το εκτελέσιμο mediainfo.

 

 

Ωραία το βρήκα από την Έναρξη.! Λοιπόν, πάω σε ένα τραγούδι που θέλω και μου βγάζει αυτά:

 

General

Complete name : C:\Users\user\Downloads\tragoudia\MaSkEs ArWmA .mp3

File size : 3.74 MiB

 

Μόνο αυτά! Είναι τραγούδι που δεν το παίζει! Στα άλλα που παίζουν κάνω media info και βγάζει ένα κατεβατό..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου βγάζει μόνο το μέγεθος, τότε δεν είναι τραγούδι.

Είναι ότι άλλο θέλει εκτός από αρχείο πολυμέσων (audio/video/photo).

 

Κατέβασε το MiniDump, τρέξ' το, φόρτωσε το αρχείο αυτό και πάτα Copy to clipboard.

Κάνε επικόλληση σε επόμενο μήνυμα να δούμε τι είναι, αλλά μάλλον θα καταλάβεις από μόνος σου τι στο καλό είναι.

Αν ξεκινάει με PK είναι zip, αν ξεκινάει με MZP και λέει γαι win32 είναι εκτελέσιμο, αν λέει Rar! είναι rar, το JFIF είναι jpg κτλ.

Άλλαξε ανάλογα την κατάληξη και πρόσεχε μόνο αν είναι exe.

Αν έχει μόνο μηδενικά είναι μούφα και σβήστο όπως είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βασικά δίνω το λινκ στο Youtube downloader και αφού αποθηκευτεί το μετατρέπω σε mp3 και αν δεν θέλω το flv αρχείο το σβήνω.

Μόνο μην περάσεις στα τυφλά την εγκατάσταση για να ξετσεκάρεις τα toolbars που θα σου προτείνει.

 

Μετά παίρνει μόνο του το λινκ όταν το κάνεις copy και στο κατεβάζει.

Η μετατροπή θα γίνει αφού κατέβει το βίντεο πρώτα.

 

Επίσης πολύ βολικό είναι το Download Helper addon για τον firefox.

Όταν εντοπίσει λινκ που μπορεί να κατεβάσει αρχίζει να γυρίζει και όταν πατήσεις το εικονίδιο στο κατεβάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...