Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paok.png

 

Στη προσπάθεια να αποφύγουμε τις δυσάρεστες καταστάσεις που δημιουργήθηκαν τον τελευταίο καιρό στα οπαδικά θέματα του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού και της Α.Ε.Κ και στο "καφενείο των φιλάθλων", αναγκαζόμαστε να τηρήσουμε μια πολύ πιο αυστηρή στάση.

 

Η συμμετοχή κάθε μέλους στα συγκεκριμένα topics συνεπάγεται την αποδοχή των παρακάτω όρων:

 

- Τα μέλη οφείλουν να τηρούν κόσμια συμπεριφορά και ιδίως να αποφεύγουν ύβρεις ή προσβλητικές εκφράσεις σε οποιαδήποτε μορφή.

 

- Αν τα μέλη αισθάνονται ότι προσβάλλονται ή θίγονται καθ' οιονδήποτε τρόπο από δημοσιευμένα μηνύματα, οφείλουν να κάνουν χρήση της δυνατότητας της Αναφοράς Προσβλητικού Μηνύματος (Report) και να αποφύγουν τη συμμετοχή στην όποια αντιπαράθεση.

 

- Σε κάθε περίπτωση αντιπαράθεσης εκτός ανεκτών ορίων, όπως αυτά κρίνονται από τους συντονιστές, θα επιβάλλεται χρονικός αποκλεισμός στη πρόσβαση του site για όλους τους εμπλεκομένους χωρίς να εξετάζεται ο βαθμός συμμετοχής ή υπαιτιότητας του κάθε μέλους. Σε περίπτωση επαναλαμβανόμενης προκλητικής συμπεριφοράς, ο αποκλεισμός ενδέχεται να είναι μόνιμος.

 

- Δημιουργία δεύτερου λογαριασμού για συμμετοχή στα συγκεκριμένα θέματα ενώ υπάρχει χρονικός αποκλεισμός σε προηγούμενο λογαριασμό, συνεπάγει τον μόνιμο αποκλεισμό όλων των λογαριασμών του μέλους.

- Υπενθυμίζεται ότι τα μέλη οφείλουν να εκφράζουν τα σχόλιά τους για ενέργειες των συντονιστών στα συγκεκριμένα topics, αποκλειστικά και μόνο με αποστολή προσωπικού μηνύματος (pm) στον αρμόδιο moderator, στους super moderators ή στον administrator.

 

Σε περίπτωση που κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό για οποιονδήποτε λόγο, επικοινωνία με τη διαχειριστική ομάδα γίνεται και μέσω της συμπλήρωσης της φόρμας επικοινωνίας που παρέχει το forum. Οποιοσδήποτε άλλος δημόσιος σχολιασμός για ενέργειες των συντονιστών πρέπει να αποφεύγεται, τα δε σχετικά μηνύματα θα διαγράφονται άνευ ετέρου ενώ δεν αποκλείεται και η λήψη άλλων μέτρων διαχείρισης, κατά την κρίση των συντονιστών.

Προσθήκη:

 

Διαφωνίες σχετικά με το αν η τάδε μεταγραφή ήταν καλή, αν η απόφαση του προπονητή να κάνει εκείνο ή το άλλο, το κατά πόσο ένας παίκτης, μια σύνθεση ή ένα σύστημα ήταν καλό -γενικά όλα τα θέματα που δεν αφορούν ζητήματα διαιτησίας μπορούν να αναπτύσσονται στο thread της εκάστοτε ομάδας.

 

Ζητήματα που αφορούν την κρίση της διαιτησίας κτλ, αποκλειστικά και μόνο εδώ.

Προφανώς επιτρέπεται το linking σε post αυτού του thread από άλλες συζητήσεις για "σούμα" απόψεων, αλλά η διατύπωση πρέπει να γίνεται εδώ για (την κατά δύναμιν) τήρηση αντικειμενικών θέσεων. Οποιοδήποτε μήνυμα που αναφέρεται στη διαιτησία και δεν βρίσκεται σε αυτό το thread, θα διαγράφεται ανεξαρτήτως του αν αναλύονται και άλλα ζητήματα μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ki εγω τον θελω, αλλα με πορδες αυγα δε βαφονται!

 

Σημερα σα παοκι θελω διπλό,αλλα αν το παιζα στοιχημα θα ρισκαρα τον ασσο.

 

Αλλα δε παιζω στοιχημα,οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ki εγω τον θελω, αλλα με πορδες αυγα δε βαφονται!

 

Σημερα σα παοκι θελω διπλό,αλλα αν το παιζα στοιχημα θα ρισκαρα τον ασσο.

 

Αλλα δε παιζω στοιχημα,οποτε...

 

αυτό περί πορδών.. Φέτος ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ από εισητήρια, τηλεοπτικά, και κέρδη ευρώπης έχουν χεστεί στο τάληρο.. Ε δεν έχουν 500k να του τα σκάσουν να έρθει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτυ τα χω παρατησει...διοτι ΚΑΤΙ συμβαινει.

 

Οπως ειπες εχουν κονομήσει πολλά πολλά πολλά λεφτα φέτος...αλλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αλλά ;; :(

 

μας γ@μησε η οικονομική κρίση ;; εξοφλούν χρέη ;; τι τα κάνουν ;; δεν είμαι καχύποπτος, ούτε απαισιόδοξος, αλλά κάποια στιγμή θέλω να καταλάβω γιατί τέτοια στασιμότητα σε όλα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το "αλλα" που θα μας φαει ρε συ...

 

Οπως το ειπες.Δεν μπορώ να καταλάβω ούτε γω και αναγκαστικά τις μέρες που ζούμε γίνομια καχυποπτος.

Χωρις φυσικά να μου χει δειξει η διοικηση κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη ΚΑΡΑΓΟΥΣΤΑΡΩ που βάζει μικρά παιδιά ο Χάβος... Ο Τσουκαλάς αν και εν αρχή γκρίνιαξα φαίνεται ωραίος και ντελικάτος, τον Κάτσε θέλω να τον ξαναδώ.. Για Αθανασιάδη τα λόγια περιττεύουν, θέλω να δω και Μωϋσιάδη από την νέων !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχωνεσαι.

 

Τα χρονια δυσκολευουν και χρημα δεν υπαρχει.

Βαλε και το νεο μετρο της φιφα με το εσοδα εξοδα και στα επομενα χρονια θα βλεπεις τον παοκ και τον καθε παοκ με 8 ελληνες παικτες στν 11δα.

 

Και πολύ αργήσαμε μη σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχωνεσαι.

 

Τα χρονια δυσκολευουν και χρημα δεν υπαρχει.

Βαλε και το νεο μετρο της φιφα με το εσοδα εξοδα και στα επομενα χρονια θα βλεπεις τον παοκ και τον καθε παοκ με 8 ελληνες παικτες στν 11δα.

 

Και πολύ αργήσαμε μη σου πω.

 

Ακριβώς ! Θαυμάζω την Κέρκυρα που έχει τόσους έλληνες παίκτες στην ομάδα και θα ήθελα και ο ΠΑΟΚ να κάνει το ίδιο.. Στο κάτω κάτω η U21 μας είναι απ'τις καλύτερες της Ελλάδας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες ομως ποσο σιχαμενο ειναι το ελληνικο ποδοσφαιρο? (θα μου πεις η χωρα πηγαινει πισω για να πηγαινει αυτο μπροστα?)

 

Επι σειρά ετων εχεις τις ΤΟΠ U21,K17 και πες μου ΠΟΙΟΥΣ παικτες "εβγαλες" στη 1η ομάδα ή πουλησες?

 

Εγω θυμαμαι ενα σαλπιγγιδη και κατι ψιλα...

 

Οταν φυγουν οι μανατζαραιοι και οι μπαμπαδες απτη μεση,τότε θα δουμε προκοπη. (δηλ. ποτε!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...