Προς το περιεχόμενο

Φιλτράκια Swan Κίτρινα


Xvipes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα μετά από διάφορες προσπάθειες και αναζητήσεις σε πολλά περίπτερα να βρω τα εν λόγο φιλτράκια πιο φτηνά από την τραγική τιμή των 1.5€ είπα να κοιτάξω και στο ιντερνετ.Βρήκα ένα site που τα δίνει 0.5€ το πακέτακι(λογική τιμή,τόσο τα έπερνα και στο κψμ του στρατού) αλλά είναι μόνο για έμπορους.Μπορώ σαν απλός καταναλοτής να αγοράσω 1-2 κούτες από κάποιο μαγαζί?

 

Ενδιαφέρομαι μόνο για την περιοχή της Αθήνας και αν υπάρχει πουθενά κοντά στα Νότια Προάστια θα με βόλευε περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

α) δε μπορεις εφόσον δεν εχεις επαγγελματικό αφμ.

β) 0,5€ και ακριβό ειναι θα ελεγα (πιθανότατα δε θα ειχε ουτε φπα με΄σα-δωσε λινκ να τσεκαρω)

γ) αν πεις σε καποιον δικο σου περιπτερα οτι θες 2 κουτες αλλα με 0,6-0,7 το τεμαχιο θα στα δωσει ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, δεν το λεω για διαφημιση αλλα στο μακρο που ειχα παει ειχα δει αν θυμαμαι καλα , στην κουτα τα swan 0,75 το τεμαχιο και 0.30 τα ριζλα τα χαρτακια παλι για κουτα η τιμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δεν είπα να τα πάρω και εγώ με 0.5€ αλλά κάπου εκεί κοντά.Το να τα πουλάνε 1.5€ το θεωρώ αισχοκέρδια.Οπότε μέχρι στιγμής μόνο το μάκρο υπάρχει στα υπόψην?

 

ορίστε το σίτε που έλεγα:

http://giannischristou.gr/p.Swan-Extra-Slim-KITRINO-Filters-FILTRA-Lepta.42139.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχω πετυχει 1ευρω σε ελαχιστα μινι μαρκετ, οχι σε περιπτερα, μικρα μινι μαρκετ/ψιλικατζιδικα κτλ

 

Παντως τα φιλτρακια old holdorn πρεπει να συμφερουν περισοτερo 0.5 για 50 φιλτρακια vs 1.5 για 1.30 και πολυ πιο βολικο κουτακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δε λες σε ποιο.

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω δεν θέλω να θεωρηθεί ως διαφήμιση. Προσπάθησα να σου στείλω pm αλλά δεν μπορώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, δεν το λεω για διαφημιση αλλα στο μακρο που ειχα παει ειχα δει αν θυμαμαι καλα , στην κουτα τα swan 0,75 το τεμαχιο και 0.30 τα ριζλα τα χαρτακια παλι για κουτα η τιμη!

 

Αφού τα χαρτάκια έχουν 0.50/τεμάχιο, δεν είναι καλή προσφορά για κούτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρτάκια/φιλτράκια μόνο από τα Today. (mini markets)

Rizzla φιλτράκια 70 cents τα 150 και όλα τα χαρτάκια 40 cents ενώ

στα περίπτερα τα βρίσκεις με 50 και 60 και την ΙΔΙΑ συσκευασία με τα 150 φιλτράκια

στο 1.70! Δεν ξέρω τι σκατά συμφωνία έχουν κάνει τα Today αλλά οι τιμές αυτές είναι.

(και μάλιστα το διαφημίζουν αρκετά, απορώ πως δεν το ξέρει πολύς κόσμος και συνεχίζει

να πληρώνει μέχρι και 150% πάνω για το ίδιο προιόν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...