Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Lionsdale Hoodies που χω βρει με 50-60 ευρω ειναι καλα, ή πολλα? Μοναστηρακι τα βρηκα, παιζει πουθενα αλλου αυτη η μαρκα στην Αθηνα?

 

u tell me

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-large-logo-zipped-hoody-mens-535045

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ενταξει σιγουρα. Και τα πολο ralph lauren αν τα παρεις απο Αμερικη πανε 30 ευρω, και ομοιως τα Paul Shark απο Ιταλια πανε τσαμπα. Απλως για να μην μπλεκω με ιντερνετ παραγγελιες, τα εχεις πετυχει τα συγκεκριμενα και σε αλλα μαγαζια στην Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ενταξει σιγουρα. Και τα πολο ralph lauren αν τα παρεις απο Αμερικη πανε 30 ευρω, και ομοιως τα Paul Shark απο Ιταλια πανε τσαμπα. Απλως για να μην μπλεκω με ιντερνετ παραγγελιες, τα εχεις πετυχει τα συγκεκριμενα και σε αλλα μαγαζια στην Ελλαδα?

 

nope

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα Lonsdale ειναι καλα ρουχα ή της πλάκας; στο sportsdirect τα εχουνε τσαμπα

 

Απο αγγλια πηρα 2 φουτερακια, 2 φορμες και 1 σκουφακι. Ολα πολυ καλα για τα λεφτα τους. Και με το παραπανω... Και τωρα θα ξαναπαρω απο SportsDirect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sportsdirect τι λεει, εμπιστο? Μετα απο ποσο καιρο φθανουν και τι μεταφορικα εχει?

To sportsdirect τι λεει, εμπιστο? Μετα απο ποσο καιρο φθανουν και τι μεταφορικα εχει?

 

Οσοι εχουν παρει ειναι 100% ευχαριστημενοι! 2-4 μερες μεσω DHL και μεταφορικα απο 14λιρες (αναλογα το πακετο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ αλλά δυστυχώς έκανα λάθος στα νούμερα. Όποιος θέλει να γλιτώσει τα μεταφορικά ας ρίξει μια ματιά εδώ ->> link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ αλλά δυστυχώς έκανα λάθος στα νούμερα. Όποιος θέλει να γλιτώσει τα μεταφορικά ας ρίξει μια ματιά εδώ ->> link

 

Σου ηρθανε μικροτερα ή μεγαλυτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν κανονικά, εγώ έκανα λάθος και αντί L πήρα XL γιατί πίστευα ότι υπάρχει άλλη αντιστοιχία μεγεθών.

Πάντως είναι πολύ αξιόπιστο μαγαζί, τα παρήγγειλα την περασμένη Τρίτη και σήμερα έφθασαν στην πόρτα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι ρε παιδια αυτο ειναι το θεμα.Καλες-ξεκαλες οι τιμες, αμα κατι δεν το δοκιμασεις πανω σου, να δεις πως σου καθεται και οτι το νουμερο ειναι σωστο, δεν το παιρνεις. Αλλιως θα ειχαμε πηξει στις online παραγγελιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ξερει κανεις, αν ειναι ακομη ανοικτο, αν λειτουργει κανονικα, το πρατηριο της timberland-nautica στην ελ.βενιζελου στην νεα σμυρνη/φαληρο?

 

Πρεπει. Ειχα παει πριν 3 βδομαδες και ειχε τα παντελονια και τα πουκαμισα γυρω στα 30€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...