Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδια καμμια κυριλε πετσετα παραλιας που μπορουμε να βρουμε? Βρηκα μια Αρμανι στο ινκοντρι αλλα εκανε 52 ευρω, και κατι Franklin Marshall/Napapijri σε ενα μαγαζι στα στοακτζιδικα της αμφιθεας αλαλ και αυτες παιζαν 50αρικο. Τετοιες μαρκες σε πετσετα παιζουν αλλου?

 

Επισης τι μεγεθος εχουν? Ακολουθουν καποιο προτυπο οι πετσετες? Επειδη ηταν τεραστιες, οι διπλασιες απο οτι εχω δει ποτε σε πετσετα. Μπορεις να τυλιχτεις 2-3 φορες που λεει ο λογος.

 

κανα καταστημα που να πουλαει τετοιου στυλ t-shirt?

 

923302_10151396960096787_1951813103_n.jp

 


 

 

Αυτην την μαρκα και ακριβως αυτην την μπλουζα αν δεν κανω λαθος την βρηκα στο Modus κατω στο πειραια, πασαλιμανι απεναντι απο τα simply burger. Οπως τελιωνει η σωτηρος στο δεξι σου χερι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξερει κανεις που μπορω να βρω air max 2013 σε καλη τιμη? Ειδικα τωρα που με τις εκπτωσεις ποσο να μπορω να τα βρω. Ειμαι σε νησι αυτη τη στιγμη, αλλα φανταζομαι στην Αθηνα θα χουν πεσει κατω απο 150.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα στην παρεα!Ψαχνω κυριος ξενο site με jeans σε μοντερνες γραμμες οπως τα reign  k  τα takeshy kurosawa που Ελλαδα δυστυχως παιζουν πανω απο 200 ευρο...και γενικα site με ρουχα απο Ευρωπη καλυτερα για να μην εχουμε κανενα μπλεξιμο με τελωνειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα!Ψαχνω κυριος ξενο site με jeans σε μοντερνες γραμμες οπως τα reign  k  τα takeshy kurosawa που Ελλαδα δυστυχως παιζουν πανω απο 200 ευρο...και γενικα site με ρουχα απο Ευρωπη καλυτερα για να μην εχουμε κανενα μπλεξιμο με τελωνειο...

www.asos.com   <= πολύ καλές τιμές και άνω των 6 ευρω ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω το assos καποιο αλλο γνοριζουμε?οι 2 αυτες μαρκες που ανεφερα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο ποιοτητα και εφαρμογη...ενα takeshy kurosawa το εχω 5 χρονια και ειναι σαν να το πηρα χθες...δυστυχως εκτος απο το reignitalia.com δεν εχω βρει καποιο αλλο site και το συγκεκριμενο δεν εχει καθολου νουμερα....το παρακολουθω συνεχεια ελπιζοντας καποια στιγμη να βαλει στο νουμερο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ρουχα κ γυαλια  assos ειναι καλης ποιοτητας?

Δεν πηρα ποτε, αλλα φαινονται καλα...

 

το ξερω το assos καποιο αλλο γνοριζουμε?οι 2 αυτες μαρκες που ανεφερα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο ποιοτητα και εφαρμογη...ενα takeshy kurosawa το εχω 5 χρονια και ειναι σαν να το πηρα χθες...δυστυχως εκτος απο το reignitalia.com δεν εχω βρει καποιο αλλο site και το συγκεκριμενο δεν εχει καθολου νουμερα....το παρακολουθω συνεχεια ελπιζοντας καποια στιγμη να βαλει στο νουμερο μου

Δεν ξερω αν σε βολευουν αλλα κοιτα και κανενα diesel τζιν, εμενα προσωπικα με βολεψαν πολυ και τα θεωρω εκτος των αλλων πολυ ποιοτικα,

 

το ξερω το assos καποιο αλλο γνοριζουμε?οι 2 αυτες μαρκες που ανεφερα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο ποιοτητα και εφαρμογη...ενα takeshy kurosawa το εχω 5 χρονια και ειναι σαν να το πηρα χθες...δυστυχως εκτος απο το reignitalia.com δεν εχω βρει καποιο αλλο site και το συγκεκριμενο δεν εχει καθολου νουμερα....το παρακολουθω συνεχεια ελπιζοντας καποια στιγμη να βαλει στο νουμερο μου

Tότε για εμένα πας πρώτα σε ebay.co.uk 

amazon.co.uk

http://www.luisaviaroma.com

http://www.dress-for-less.de

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...