Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω πηγε μια φιλη στην Αμερικη πριν 2 εβδομαδες και δεν υπηρχε πουθενα ετοιμοπαραδοτο,εσυ λες να ειχαμε στην Ελλαδα;Λογικα τα παιρνουν και οι δικοι μας απο τη μαμα εταιρεια σε μικρες δοσεις. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες βράδυ (2.30΄ π.μ.) δέχτηκα τηλέφωνο από τον ξάδερφό μου, ενώ μιλούσε με τον πωλητή του apple store, για να με ρωτήσει τι χρώμα θέλω το ipad2 ^_^ και γιατί δεν θυμόταν αν του είπα για ατ&τ ή verizon. :shock:

Από την συνομιλία του ξαδέρφου μου με τον υπάλληλο, που παράλληλα άκουγα, μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι τώρα πλέον δεν έχουν πρόβλημα διαθεσιμότητας.

Ας λάβουμε υπόψη ότι στο Houston ήταν 6 και 30' το απόγευμα, άρα προς το τέλος της εργάσιμης ημέρας, και ότι ο υπάλληλος είχε και μαύρο και άσπρο και αττ και verizon, υποθέτω ότι οι "ουρές" είναι παρελθόν.

Να ήταν τυχαίο? Το Houston έχει κοντά στα 15 εκατ. κατοίκους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παντως δευτερος φιλος που πηγε Αμερικη (ποσο κ@λ@φαρδος ειμαι :P) και συγκεκριμενα Νεα Υορκη,μου ειπε οτι περιμενε εξω απο Apple store απο τις 6.30 το πρωι και ενω εβρεχε αρκετα ηταν μαζεμενα 200 ατομα ουρα και για του λογου το αληθες μου εστειλε και φωτογραφιες.Ευτυχως καταφερε να μου βρει ενα μαυρο 3g 32gb απο at&t και το περιμενω απο Δευτερα :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω.

Μπορεί στο νότο να είναι πιο χαλαροί...

Τι στο καλό πάνε δυο μήνες τώρα, ακόμα να ικανοποιηθεί (μειωθεί) η ζήτηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την παραγγελία πρίν 1 περίπου εβδομάδα και σήμερα μου ήρθε (απο Document).

Πήρα το 64άρι 3G.

Επειδή είχα κάνει προπαραγγελία και στο Πλάισιο πριν 2 περίπου μήνες με πήραν και αυτοί προχτές για να με ενημερώσουν οτι ήρθε.(τελικά την συγκεκριμένη παραγγελία απο το Πλάισιο την ακύρωσα ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια 1 ποστ την μερα στην ενοτητα *ipad 2*? τι γινεται; Τοσο λιγοι το εχουμε; Για να ζωντανεψουμε!!!!!!

 

 

Sent from my iPhone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια 1 ποστ την μερα στην ενοτητα *ipad 2*? τι γινεται; Τοσο λιγοι το εχουμε; Για να ζωντανεψουμε!!!!!!

 

 

Sent from my iPhone

 

Πάρε μου ένα δώρο και θα ξεσκιστώ να ποστάρω. ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...