Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίο είναι. Εχω πάρει και γω από ebay ένα παρόμοιο, καλό απλά να ξέρεις ότι τα πληκτρολόγια αυτά είναι λίγο μικρά (εννοείται) και ελαφρώς άβολα γι'αυτό το λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τους παρει τα σωβρακα, γιατι ?

 

Γιατι εχει το καλυτερο προιον για τον καταναλωτη, απλα πραγματα...

 

Δεν θελω να ακουω για android εδω μεσα, γιατι το γυριζουμε σε ανεκδοτα για τον Τοτο.... :-D

 

Ευχαριστουμε την google που υπαρχει για να αγοραζουμε καλύτερα και πιο φθηνά προϊόντα απο την Apple...

 

Οπως εχω πει την λεζα αφήστε να την περναν οι αλλοι, για να τραβανε με 1080p και να χαιρονται..εμεις θέλουμε το απολυτο tablet και οχι μια απλά βιντεοκάμερα...

τι εννοεις οτι υπαρχει η google για να αγοραζουμε φθηνα αππλ προιοντα; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι. Εχω πάρει και γω από ebay ένα παρόμοιο, καλό απλά να ξέρεις ότι τα πληκτρολόγια αυτά είναι λίγο μικρά (εννοείται) και ελαφρώς άβολα γι'αυτό το λόγο. 

 

το ξέρω γιατί έχω και netbook και ξέρω πως είναι :P

κάτι άλλο αυτά φορτίζουν και ξεφορτίζουν έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ωραίο είναι. Εχω πάρει και γω από ebay ένα παρόμοιο, καλό απλά να ξέρεις ότι τα πληκτρολόγια αυτά είναι λίγο μικρά (εννοείται) και ελαφρώς άβολα γι'αυτό το λόγο.

το ξέρω γιατί έχω και netbook και ξέρω πως είναι :P

κάτι άλλο αυτά φορτίζουν και ξεφορτίζουν έτσι;

Ναι φορτίζει μέσω usb.Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω παρατηρήσει σήμερα οτι ενώ συνδεεται το iPad μέσω wi fi μετα απο ενα λεπτό κολλαει και μου λέει οτι δεν υπάρχει σύνδεση(το σήμα του wifi ειναι full).κλεινω το wifi και το ξανα ανοιγω και γινεται παλι το ιδιο.αυτό οφείλεται στην νέα έκδοση του iOS η τα έπαιξε το iPad?και hard reset έκανα αλλα τπτ.

Το κουφο ειναι ότι γίνεται μόνο με την δική μου σύνδεση..με άλλες μπαίνει κανονικα.

Επεξ/σία από gatoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχω παρατηρήσει σήμερα οτι ενώ συνδεεται το iPad μέσω wi fi μετα απο ενα λεπτό κολλαει και μου λέει οτι δεν υπάρχει σύνδεση(το σήμα του wifi ειναι full).κλεινω το wifi και το ξανα ανοιγω και γινεται παλι το ιδιο.αυτό οφείλεται στην νέα έκδοση του iOS η τα έπαιξε το iPad?και hard reset έκανα αλλα τπτ.

Το κουφο ειναι ότι γίνεται μόνο με την δική μου σύνδεση..με άλλες μπαίνει κανονικα.

Λογικά κάτι θα γίνεται με το rooter σου φίλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις οτι υπαρχει η google για να αγοραζουμε φθηνα αππλ προιοντα; :)

Προιόντα ΠΙΟ φθηνά από την apple είπε. Το android εννοεί προφανώς 

 

Εχω παρατηρήσει σήμερα οτι ενώ συνδεεται το iPad μέσω wi fi μετα απο ενα λεπτό κολλαει και μου λέει οτι δεν υπάρχει σύνδεση(το σήμα του wifi ειναι full).κλεινω το wifi και το ξανα ανοιγω και γινεται παλι το ιδιο.αυτό οφείλεται στην νέα έκδοση του iOS η τα έπαιξε το iPad?και hard reset έκανα αλλα τπτ.

Το κουφο ειναι ότι γίνεται μόνο με την δική μου σύνδεση..με άλλες μπαίνει κανονικα.

Κάνε μια επανεκκίνηση το ρούτερ σου για αρχή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε εμένα τρέχει ικανοποιητικά. Εχω ενεργοποιήσει βέβαια την μείωση κίνησης και την αύξηση αντίθεσης αλλα γενικά δεν εχω συναντήσει κάτι ενοχλητικό.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...