Προς το περιεχόμενο

Minecraft


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον βρηκα το παιχνιδι κανονικα αλλα free,οταν παιζω με την ενσωματωμενη καρτα γραφικων κολλαει,οταν βαζω την εξωτερικη παιζει κανονικα για 2-3 λεπτα κ μετα κολλαει παρα πολυ,τι μπορει να φταιει?

 

λοιπον βρηκα το παιχνιδι κανονικα αλλα free,οταν παιζω με την ενσωματωμενη καρτα γραφικων κολλαει,οταν βαζω την εξωτερικη παιζει κανονικα για 2-3 λεπτα κ μετα κολλαει παρα πολυ,τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μάγκες, μετά από πολύ βαρεμάρα καλοκαιριάτικη και επειδή το Diablo 3 για την ώρα με έχει ξενερώσει αρκετά, σκέφτομαι να ξεκινήσω και εγώ. Αξίζει να το κατεβάσω από τον θείο ή να πάω κατευθείαν για premium;

 

Λοιπόν κατέβηκε από θείο, αν παίζει κανα server να μην είμαι μόνος μου πείτε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει αρκετη δουλεια νομιζω για να παιξεις multiplayer απο τον θειο,κ εγω απο το εχω κ μονος δεν με πειραζει γτ μπουχτισα με το λολ να παιζω συνεχεια με αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν ήταν και τίποτα το τρομερό, έτοιμο για multi ήταν από τον θείο και αν θες βάζεις άλλους servers εσύ.

 

Τες πα, ΠΟΛΥ ΚΑΙΛΑ παίδες, το έφτιαξα το καστράκι μου, τρύπησα από εδώ μέχρι την Κίνα και τελικά πονέσανε τα μάτια μου απο τις εναλλαγές νύχτας/μέρας (ειδικά στα σημεία που δεν είχα torches)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο πρωτο σπιτι μου που ηταν μια σπηλια αρχισα παλι να σκαβω προς τα κατω επειδη ηταν ηδη αρκετα απλομενο οριζοντια στο εδαφος κ ενω εχω βαλει παντου δαδες μου βγηκε ενα ζομπι,σε ενος φιλου μου το υπογειο βγανουν κ ζομπι κ κριπερ ενω εχει βαλει δαδες παντου κ αυτος,γιατι γινεται αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, ισως εχεις ανοιγμα και μπαινουν απο καπου; Αν ειναι μεγάλη σπηλια μπορει να υπάρχουν ανοίγματα στο ταβάνι πχ και να βγαινουν εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδιά, για εξηγήστε μου κάτι: άρχισα να παίζω και δεν έχω καταφέρει να κάνω τίποτα μόνος μου, αν δεν το δω από το ίντερνετ.

 

Πώς παίζεται αυτό το παιχνίδι; Κοιτώντας συνεχώς στο ίντερνετ για τους τρόπους με τους οποίους γίνονται πράγματα; Ή κάθεσαι με τις ώρες και δοκιμάζεις μέχρι να σου κάτσουν οι συνδυασμοί και να χτίσεις πράγματα; Γενικά τίποτα δεν είναι αυτονόητο. Πού να ξέρω εγώ πώς φαντάστηκαν οι δημιουργοί του παιχνιδιού ότι πρέπει να φτιάξω το σπαθί;

 

Ή εγώ είμαι πολύ χαζός ή το παιχνίδι δεν παίζεται χωρίς λύση. Μήπως υπάρχει κάποιο manual που αγνοώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Manuel, εδώ είσαι. :-)

 

Ευχαριστώ. Χωρίς αυτό, μπορεί κανείς να παίξει το παιχνίδι;

 

Θέλω να πω, δεν είναι walkthrough, είναι manual, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ. Χωρίς αυτό, μπορεί κανείς να παίξει το παιχνίδι;

 

Θέλω να πω, δεν είναι walkthrough, είναι manual, σωστά;

Δε θα έλεγα ότι γίνεται. Και εγώ από εκεί έμαθα το πώς φτιάχνεται το κάθε αντικείμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, για εξηγήστε μου κάτι: άρχισα να παίζω και δεν έχω καταφέρει να κάνω τίποτα μόνος μου, αν δεν το δω από το ίντερνετ.

 

Πώς παίζεται αυτό το παιχνίδι; Κοιτώντας συνεχώς στο ίντερνετ για τους τρόπους με τους οποίους γίνονται πράγματα; Ή κάθεσαι με τις ώρες και δοκιμάζεις μέχρι να σου κάτσουν οι συνδυασμοί και να χτίσεις πράγματα; Γενικά τίποτα δεν είναι αυτονόητο. Πού να ξέρω εγώ πώς φαντάστηκαν οι δημιουργοί του παιχνιδιού ότι πρέπει να φτιάξω το σπαθί;

 

Ή εγώ είμαι πολύ χαζός ή το παιχνίδι δεν παίζεται χωρίς λύση. Μήπως υπάρχει κάποιο manual που αγνοώ;

 

εμενα και εναν φιλο μου μας βοηθησε πολυ αυτο το καναλι με τα βιντεο,ειναι κ σατ ελληνικα οποτε μια χαρα http://www.youtube.com/playlist?list=PLABEE021472E95231&feature=plcp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...