Προς το περιεχόμενο

YouTube και Facebook τα πιο αξιόπιστα και γρήγορα κοινωνικά δίκτυα


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Το Facebook ως το πιο γρήγορο και το YouTube ως το πιο αξιόπιστο από τα κοινωνικά δίκτυα ανέδειξαν τα στοιχεία της εταιρείας AlertSite. Συγκεκριμένα, με τα 0,75 δευτερόλεπτα μέσο όρο χρόνου απόκρισης, το Facebook δεν δυσκολεύτηκε να κατακτήσει για πέμπτο συνεχόμενο τρίμηνο την πρώτη θέση της σχετικής έρευνας σε ό,τι αφορά την ταχύτητα. Το YouTube, από την πλευρά του, διατήρησε την πρωτιά που κέρδισε το τελευταίο τρίμηνο του 2010, αφού με 99,96% διαθεσιμότητα αποτελεί την πιο αξιόπιστη από τις υπηρεσίες που εξετάστηκαν.

 

post-59623-0-26657400-1303111270_thumb.pngpost-59623-0-20455000-1303111286_thumb.png

Σε πολύ καλό επίπεδο βρίσκεται και το LinkedIn, ενώ χειρότερο όλων και στις δύο κατηγορίες ήταν με διαφορά το MySpace. Όσο για τις επιδόσεις του Twitter, φαίνεται πως υπολείπονται έναντι των υπολοίπων (πλην του MySpace), παρόλα αυτά, η αναφορά της AlertSite κάνει λόγο για σταθερότητα της υπηρεσίας μέσα στο 2010, παρά το γεγονός ότι ο αριθμός των tweets αλλά και των χρηστών της αυξήθηκαν κατακόρυφα.

 

Link.png Site: Social Times

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fb τώρα τελευταία τον έχει απο....πάρει!! όλο Μ@...ιες είναι,δεν δείχνει ειδοποιήσεις,δεν δείχνει δημοσιεύσεις τοίχου... τα χει κάνει όλα μπάχαλο!(όχι τίποτα άλλο,αλλα δεν μπορώ να κατασκοπεύω το προφίλ της δικιάς μου με την ησυχία μου ρε αδερφέ :$)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fb τώρα τελευταία τον έχει απο....πάρει!! όλο Μ@...ιες είναι,δεν δείχνει ειδοποιήσεις,δεν δείχνει δημοσιεύσεις τοίχου... τα χει κάνει όλα μπάχαλο!(όχι τίποτα άλλο,αλλα δεν μπορώ να κατασκοπεύω το προφίλ της δικιάς μου με την ησυχία μου ρε αδερφέ :$)

ψαξε αν ειναι στο twitter.εκει η κατασκοπια ειναι πολυ ποιο απλη και ευκολη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fb τώρα τελευταία τον έχει απο....πάρει!! όλο Μ@...ιες είναι,δεν δείχνει ειδοποιήσεις,δεν δείχνει δημοσιεύσεις τοίχου... τα χει κάνει όλα μπάχαλο!(όχι τίποτα άλλο,αλλα δεν μπορώ να κατασκοπεύω το προφίλ της δικιάς μου με την ησυχία μου ρε αδερφέ :$)

 

Φιλε μλλον θα εχεις προβλημα...μπροουσερ σου...η και στην συνδεση στο Ιντερνετ ( το ειχα παθει αυτο με το Ιντερνετ οπως και με το μπροουσερ)

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fb τώρα τελευταία τον έχει απο....πάρει!! όλο Μ@...ιες είναι,δεν δείχνει ειδοποιήσεις,δεν δείχνει δημοσιεύσεις τοίχου... τα χει κάνει όλα μπάχαλο!(όχι τίποτα άλλο,αλλα δεν μπορώ να κατασκοπεύω το προφίλ της δικιάς μου με την ησυχία μου ρε αδερφέ :$)

Κάτι είχαν αλλάξει νομίζω. Για δοκίμασε να δεις το www.beta.facebook.com ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...