Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία

gmail λογαριασμος

• Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις σ'αυτό το θέμα

#1 A_panM

A_panM

Member

• Members
  • 971 μηνύματα
  • LocationAthens

Δημοσίευση 09 May 2011 - 09:55 PM

παιδια θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το gmail...μια φιλη μου βασικα εχει προβλημα καποιος μπαινει απο το κινητο (ξερει ποιος), εχω αλλαξει κωδικους τοσες φορες.ολη η ιστορια κοντευει 3 μηνες..και βλεπω συνεχεια οτι συνδεεται ενα κινητο...
υπαρχει καποιος τροπος να απαλαγω απ αυτο?
καποια ρυθμιση τουλαχιστον που να μην επιτρεπει την εισοδο στα κινητα?

#2 l3ft3r1s

l3ft3r1s

Member

• Members
  • 197 μηνύματα
  • LocationNear Death Star

Δημοσίευση 10 May 2011 - 07:52 PM

παιδια θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το gmail...μια φιλη μου βασικα εχει προβλημα καποιος μπαινει απο το κινητο (ξερει ποιος), εχω αλλαξει κωδικους τοσες φορες.ολη η ιστορια κοντευει 3 μηνες..και βλεπω συνεχεια οτι συνδεεται ενα κινητο...
υπαρχει καποιος τροπος να απαλαγω απ αυτο?
καποια ρυθμιση τουλαχιστον που να μην επιτρεπει την εισοδο στα κινητα?

θα αλλάξεις ταυτόχρονα το password, τις ερωτήσεις ασφαλείας, και τον τρόπο/δευτερεύον email ανάκτησης του κωδικού, καθώς και όλα τα password και τις ερωτήσεις ασφαλείας σε όλα τα υπόλοιπα email accounts.
Επιπρόσθετα, μπορείς να ενεργοποιήσεις το "2-step verification" από τις ρυθμίσεις του google λογ/μου. Αν δεν στο εμφανίζει σαν επιλογή, προσπάθησε να αλλάξεις τη γλώσσα αναζήτησης από Ελληνικά σε Αγγλικά.

Ad Bot

Ad Bot

#3 SpirtouLisS

SpirtouLisS

Senior Member

• Members
  • 1059 μηνύματα

Δημοσίευση 10 May 2011 - 08:04 PM

να υποθεσω ξερει τις τρεχουσες ερωτησεις ασφαλειας οποτε καθε φορα ''εν δυναμει'' ξερει και τον καινουργιο κωδικο που εβαλε η φιλη σου.
οπως σου ειπε ο λευτερης αλλαξε τις ερωτησεις ασφαλειας και θα παρει το μαθημα του οταν την επομενη φορα θελησει να μαθει το νεο κωδικο.

#4 Γιάννης Platano

Γιάννης Platano

Senior Member

• Members
  • 17500 μηνύματα
  • LocationΑθηνα == Λυκοβρυση

Δημοσίευση 03 June 2011 - 07:17 PM

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα για κατι μαλλον ...βλακεια...

Πως μπορω να προσθεσω μια επαφη στο gmail που εχω τις επαφες του κινητου μου ?

Ευχαριστω.