Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε laptop


jmallen3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα το πηρα και σας γραφω απο το λαπτοπ τωρα.απο οτι μου ειπαν το ελυσαν και το ξανασυναρμολογησαν και αλλαξαν μια ραμ.και απο οτι βλεπω τωρα ειναι ενταξει και ανοιγει και πιο γρηγορα απο οτι πριν. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

λοιπον πειτε μου κατι γιατι θα παω στο τρελοκομειο.εκανε παλι αυτο που τους ειπα και το πρωι στο service οτι κανει καμια φορα,δηλαδη εναν ηχο "τσουκ" καθε μισο λεπτο περιπου (σκληρος νομιζω ειναι) μετα κολλαει το συστημα και μετα κανει επανεκιννηση και δεν ανοιγει κανονικα και πρεπει να το κλεισω κανα 2 φορες και να ανοιξει κανονικα παλι μετα.τραβηξα και βιντεο για να δειτε τι κανει μολις κανει επανεκιννηση.τι λετε να ειναι? οριστε το βιντεο:http://www.youtube.com/watch?v=BVcwXoXXmzc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους το πας πίσω και κάνεις μανούρα. ξεκαθαρίζοντας πως αν χρειαστεί να πας ξανά θα φύγεις μόνο με καινούριο. Το σέρβις του Πλαισίου πολλές φορές κάνει μισές δουλειές για να ξεμπερδεύει.

 

Πολλά προβλήματα τελικά αυτά τα turbo-x. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους το πας πίσω χωρίς μανούρα. Με ευγένεια εξήγησέ τους ότι δε δουλεύει, ότι έχεις μείνει χωρίς υπολογιστή τόσες μέρες και ότι το χρειάζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

 

θα ήθελα τη βοήθειά σας. Σε λίγες μέρες θα φύγω για Ολλανδία για μεταπτυχιακό και θέλω να αγοράσω ένα laptop. Η χρήση που θα κάνω θα είναι κυρίως office, αλλά ενίοτε θα χρησιμοποιώ και προγράμματα τύπου mathematica/matlab, ενδεχομένως κάποιες φορές και autocad. Εννοείται βέβαια και για ταινίες, internet κτλ. Θέλω δηλαδή έαν δυνατό και αξιόπιστο μηχάνημα, χωρίς όμως υπερβολές, και γι'αυτό δεν θέλω να ξεπεράσω τα 800-900€. Κάτι όμως που με ενδιαφέρει παρα πολύ είναι η εγγύηση, δεδομένου ότι θα είμαι για τουλάχιστον τα επόμενα 2 χρόνια στην Ολλανδία. Υπάρχει κάποια εταιρία που να παρέχει εγγύση για όλη την Ευρώπη?

Περιμένω τις προτάσεις σας!

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιοδήποτε μοντέλο σου δίνει ευρωπαϊκή ή διεθνή εγγύηση σου κάνει. Οι Acer, Dell και Toshiba νομίζω (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ανήκουν σε αυτή την κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο off topic αλλα ξερει κανεις πως μπορω να βαλω τα εικονιδια που ειναι διπλα απο την ωρα κατω δεξια σε ενα βελακι που υπηρχε για να μην φαινονται ολα οπως εδω:49570631.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιοδήποτε μοντέλο σου δίνει ευρωπαϊκή ή διεθνή εγγύηση σου κάνει. Οι Acer, Dell και Toshiba νομίζω (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ανήκουν σε αυτή την κατηγορία.

Σωστος.

Ολες οι παραπανω εταιριες εχουν πανευρωπαικη εγγυηση.

Βεβαια ισως χρειαστεις πληκτρολογιο στα Ολλανδικα, οποτε καλυτερα απ'εξω.

Καλυτερες τιμες θα εχουν (μιας και το ΦΠΑ εδω περα εχει φτασει στα υψη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο περασμα windows που μου εκαναν στο πλαισιο ειχαν βαλει ονομα χρηστη "user" αλλα θελω να το αλλαξω.στον λογαριασμο το αλλαξα και εβαλα αυτο που θελω αλλα στη διαδρομη αυτη:C:\Users\user δεν με αφηνει να μετονομασω τον φακελο user στο ονομα μου.γινεται να το αλλαξω?πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι μπορεί να γίνει αυτό που ζητάς. Μόνο κατά τη διαδικασία της εγκατάστασης του λειτουργικού μπορείς να "πειράξεις" τη διαδρομή που θα αποθηκεύονται (άρα και το όνομά τους) τα user profiles. Δες εδώ: http://answers.micro...22-4f56aebb296e

 

 

 

κανεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...