Προς το περιεχόμενο

Προτείνετε laptop


jmallen3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιδια ρωτησα στην acer και μου ειπαν πως η εγγυηση ισχυει μονο στη χωρα απο την οποια αγοραστηκε ο υπολογιστης.οταν ρωτησα για τη διεθνη εγγυηση μου ειπαν πως ισχυει μονο για ταξιδι προς τριτες χωρες εφοσον εχει αγοραστει απο αλλη χωρα στην ευρωπη.αρα εγγυηση δεν εχουμε.τι λετε? αξιζει η ειναι μεγαλο ρισκο??

 

και κατι αλλο,στο amazon που το εχω βρει επειδη δεν εχω ξανααγορασει απο το amazon ειναι μαγαζι στη γερμανια που το πουλαει η ειναι καποιος ιδιωτης οπως στο ebay??αν ειναι ιδιωτης πως μπορω να ξερω αν ειναι καλος πωλητης η οχι?και αν γινει οτιδηποτε με τη συναλλαγη προφυλασσομαι απο την paypal και το amazon οπως στο ebay?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

κανεις?? επισης βρηκα και απο ebay γερμανιας αλλα εχω την εξης απορια:ενω αυτό είναι ιδιο με αυτό στα χαρακτηριστικα του επεξεργαστη και των δυο,στον πρωτο λεει οτι ειναι Intel i 5 - 480M Processor mit 2 x 2,66 GHz στον δευτερο λεει Intel® Core™ i5-460M Prozessor / 2,53 GHz. τι συμβαινει?δεν ειναι ιδιοι αφου γραφει το ιδιο μοντελο οτι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια ρωτησα στην acer και μου ειπαν πως η εγγυηση ισχυει μονο στη χωρα απο την οποια αγοραστηκε ο υπολογιστης.οταν ρωτησα για τη διεθνη εγγυηση μου ειπαν πως ισχυει μονο για ταξιδι προς τριτες χωρες εφοσον εχει αγοραστει απο αλλη χωρα στην ευρωπη.αρα εγγυηση δεν εχουμε.τι λετε? αξιζει η ειναι μεγαλο ρισκο??

 

και κατι αλλο,στο amazon που το εχω βρει επειδη δεν εχω ξανααγορασει απο το amazon ειναι μαγαζι στη γερμανια που το πουλαει η ειναι καποιος ιδιωτης οπως στο ebay??αν ειναι ιδιωτης πως μπορω να ξερω αν ειναι καλος πωλητης η οχι?και αν γινει οτιδηποτε με τη συναλλαγη προφυλασσομαι απο την paypal και το amazon οπως στο ebay?

 

αυτον τον πουλαει το αμαζον.

http://www.amazon.de/Acer-Aspire-7741G-484G50Mnkk-Notebook-schwarz/dp/B004O6LOYM/ref=pd_cp_computers_0

 

στειλε τους & ρωτα τι γινεται με την εγγυηση.

τους ρωτησα & εγω μολις τωρα.

ισως σε καλυπτουν αυτοι. μην πας ebay ακομα εφοσον το βρισκεις αμαζον.

 

up - απαντησαν:

The period of guarantee is two years if an item turns out to be

defective. During this period the item will be repaired by our

Consumer Electronics Repair and Returns Service free of charge.

 

Alternatively, you can claim under guarantee directly from the

manufacturer. Please note that the guarantee period granted by the

manufacturer may differ from the legal period of two years.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα εχουμε και εγγυηση 2 χρονων απο το amazon.δηλαδη σε περιπτωση προβληματος τους ενημερωνω και το στελνω πισω και το επισκευαζουν δωρεαν?

edit:ευχαριστω για τον κοπο και τις απαντησεις σου ipal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ. αλλα ηδη πηγε σε 2βδομαδες δια8εσιμοτητα καθως μαλλον ειναι το πιο φτηνο i5 17αρι με καρτα dx11.

ακομα μπορεις να παραγγειλεις αλλα παιζει κ να το βγαλουν τελειως συντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ειναι ασφαλες να πηγαινοερχεται το λαπτοπ στην Αγγλια, αν χρειαστεις καμια-δυο φορες το service τους;

Πραγματικα εγω δεν θα εμπιστευομουν τα συνεχη ταξιδια -του λαπτοπ!-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για γερμανια λεμε & δε βλεπω το λογο να κανει το λαπτοπ διαφορα ταξιδια εκτος & αν το αφεντικο του ειναι αρρωστομανης!

& αν μπει στο κουτι του τι 8α πα8ει?

 

& υπαρχει & το μικρο ενδεχομενο να το καλυψει & η acer εδω, αν ο serial ειναι ευρωπαικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για γερμανια λεμε & δε βλεπω το λογο να κανει το λαπτοπ διαφορα ταξιδια εκτος & αν το αφεντικο του ειναι αρρωστομανης!

& αν μπει στο κουτι του τι 8α πα8ει?

 

& υπαρχει & το μικρο ενδεχομενο να το καλυψει & η acer εδω, αν ο serial ειναι ευρωπαικος.

Νομιζα πως μιλαγατε για το αγγλικο αμαζον!

Εγω φοβαμαι πιο πολυ μην χαθει σε κανενα αεροδρομιο.

Εδω στην Ελλαδα χανονται -τα εσωτερικα δεματα- και δεν ξερουν τι τους γινεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο αμαζον μπορω να πληρωσω με paypal ετσι?? η πληρωμη πρεπει να γινει απυθειας η το αγοραζω πρωτα,και μπορω να στειλω την πληρωμη μετα απο 1-2 μερες οπως στο ebay?

και αυτόν πως τον βλεπετε σε συγκριση με το acer??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sr_1_2?s=computers&ie=UTF8&qid=1305888042&sr=1-2"]αυτόν[/url] πως τον βλεπετε σε συγκριση με το acer??

 

ειναι αλλη σειρα καρτας. ->notebookcheck.net/

 

αν δε βρεις εβαυ τπτ δες & αυτο

http://www.e-shop.gr/show_used.phtml?id=PER.907273&oem=LXBJ902019014B539E2200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον θα παρω αυτο το acer απο το amazon.δεν με πειραζει που λεει οτι θελει 2-3εβδομαδες

μεταχειρισμενο δεν το εμπιστευομαι.με την αλλη σειρα καρτας που μου λες φιλε τι εννοεις??δεν ειναι καλΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει κ να στο φερουν πιο νωρις...

 

κανε το order αν οντως το 8ελεις τωρα που υπαρχει σαν επιλογη,

λεφτα νομιζω βγαινουν οταν στο στειλουν εξαλλου. μεχρι τοτε αν βρεις κατι αλλο το ακυρωνεις

 

αλλιως πας εδω στα 15αρια

 

με την αλλη σειρα καρτας που μου λες φιλε τι εννοεις??δεν ειναι καλΟ?

 

ειναι σαν εναν που ειχες βρει στο πλαισιο νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τον παραγγειλα και βγαινει 630€ μαζι με μεταφορικα και ολα.παραδοση λεει μεχρι 6 ιουνιου

 

κατι αλλο,εχει καμερα επανω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τον παραγγειλα και βγαινει 630€ μαζι με μεταφορικα και ολα.παραδοση λεει μεχρι 6 ιουνιου

 

κατι αλλο,εχει καμερα επανω??

Καμερα δεν θα εχει;

Εδω εχουν και τα πιο φθηνα λαπτοπ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...