Προς το περιεχόμενο

επιδοτηση vodafone


barrcode

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H vodafone δινει παραπανω επιδοτηση, αλλα πιστευω το κολπο αυτο αφορα ολους, μιας κ αναφερω και τη vodafone δεν ειναι κ τοσο off topic!!Το ρισκο ειναι οτι μπορει να μη ψαρωσουν, γιατι ακουσα καποιους οτι δε τους καλεσανε απ τη cosmote!Αυριο σκεφτηκα να παω να το παρω με την επιδοτηση της cosmote αν κ ειμαι μπερδεμενος, απ τη vodafone με καλουν συνεχεια... λες και ξερουν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλια επιανε σχεδον παντα και στον οτε.τωρα στο οτε αν εισαι πελατης χαμηλων προγραμματων και δεν κανεις μεγαλους λογαριασμους απλα δεν ασχολουνται και σου λενε αν θες αλλαξε.το σκεφτηκα και γω να αλλαξω αλλα οι αλλες εταιριες ειναι κλαφτα.το 90% φιλων γνωστων κτλ εχει cosmote ειτε συνδεση ειτε whats up και λγο πολυ σε ολους αυτο ισχυει οποτε τα δωρεαν λεπτα που δινει η voda η wind ειναι αχρηστα αφου ολοι cosmote εχουν.εκει μαλλον παταει ο οτε και δεν ψαρωνει πλεον σε εκβιασμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο Salonikios Ακριβως αυτο παρατηρησα κ εγω!Αυτοι ελεγχουν την αγορα οπως κ να χει κ ξερουν τι γινεται!Αλλωστε αν κερδισω 100 ευρω τωρα, δε με χρησημευει σε κατι αλλο το δυκτυο,Δε θα μπορω να μιλησω γιατι οπως ειπες τα λεπτα ειναι αχρηστα!!Το χουν κανει σαν μονοπολειο κατι... και σου λενε, αλαξε αν θες η μαλλον αν μπορείς...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο Salonikios Ακριβως αυτο παρατηρησα κ εγω!Αυτοι ελεγχουν την αγορα οπως κ να χει κ ξερουν τι γινεται!Αλλωστε αν κερδισω 100 ευρω τωρα, δε με χρησημευει σε κατι αλλο το δυκτυο,Δε θα μπορω να μιλησω γιατι οπως ειπες τα λεπτα ειναι αχρηστα!!Το χουν κανει σαν μονοπολειο κατι... και σου λενε, αλαξε αν θες η μαλλον αν μπορείς...!

 

Με το Vodafone Unlimited 45 έχεις απεριόριστα και σε σταθερά εκτός από Vodafone.

Τώρα αν έχεις καταργήσει την έννοια σταθερό τηλέφωνο, ΟΚ, δικό σου θέμα.

Επίσης σε κάθε εταιρεία υπάρχει τα αντίστοιχα οικονομικά που δίνουν συγκεκριμένο χρόνο ομιλίας προς όλους.

OK. Όταν θες να κάνεις μικρό συμβόλαιο και να τα έχεις όλα, τότε αρχίζουν οι θεωρίες συνομωσίας.

 

Ότι είναι ακριβά γενικότερα τα συμβόλαια είναι, αλλά εξαρτάται τί θέλει ο καθένας και σε τί τον εξυπηρετεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Γεια σας παιδια κιαπο εμενα εγω φεβρουαριο υπολιζω να μου πουν επιδοτηση γυρω στα 400 ευρω,(στον πατερα μου) τι μπορω να κανω για να την αφξισω? επισεις προτεινετε μου κανα καλο smartphonaki θελω πολυ καλο ηχειο και δυνατο , τωρα απο λογισμικα δεν ξερω αν πρεπει να κοιταξω apple , windows , android. οτι θελετε! ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτο το "κολπακι" της φορητοτητας φιλος μου εχει φτασει την επιδοτηση του απο 220Ε στα 540Ε! Καμια εταιρια δε θελει να χασει συνδρομητες. Η αρχικη επιδοτηση ειναι το ελαχιστο ποσο που σου δινουν. Μπορει να φτασει πολυ περισσοτερο απλα πρεπει να καταφυγουμε σε τετοια "υπουλα" μεσα για να παρουμε αυτο που πραγματικα μας αναλογει.

Μια φορα ειχα παρει τηλ την εταιρια μου και ζητουσα αυξηση επιδοτησης (2 αριθμοι με παγιο 40Ε ο καθενας και μου εδιναν συνολο 120Ε! Ελεος!). Ο εκπροσωπος μου λεει, κλασσικα, δεν μπορω να σου δωσω πολλα παραπανω, αντε κανα 30αρι και τον ρωταω ευθεως "δηλαδη αν κανω τωρα αιτηση φορητοτητας δε θα με παρετε τηλ σε λιγες μερες και θα μου δινεται τουλαχιστον 200Ε παραπανω παρακαλωντας με να μεινω σε εσας?" και μου απανταει "Ναι, θα σε παρουμε".

Αν αυτοι θελουν να παιζουν με εμας εχουμε κι εμεις τροπους να παιξουμε μαζι τους!

 

Ωραιος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα σημερα αυτο

http://sourotiri.blo...11/02/mini.html

 

Τους πηρα τηλεφωνο κι εγω και μου ειπαν πως αν πας αλλου θα σε παρουν απο τη VODAFONE να σου κανουν καλυτερη προσφορα ...

Και τους λεω δλδ αν δε κανω την αιτηση δε κανετε καλυτερη προσφορα ?

Και μου ειπε πως θα θα ενημερωσει τον τομεα προσφορων και θα με ξανακαλεσουν ...

Για να δουμε.Αν δε δωσουν καλυτερη προσφορα εφυγα για αιτηση φορητοτητας ...

Εκει θα τους πονεσει και θα δωσουν σιγουρα παραπανω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Εχω βονταφον συνδεση unlimoted.50. Αν κανω αιτηση φορητοτητας στην κοσμοτε, και εν τω μεταξυ δε με καλεσουν απο βοντα, θα βρεθω "ξαφνικα" με γραμμη κοσμοτε? Η για να ενεργοποιηθει πρεπει να με καλεσουν απο κοσμοτε η να υπογραψω καποιο εγγραφο?

 

Ρωταω γιατι μου τυχε κατι περιεργο με βοντα. Εδω κ.1.5 μηνα ειχε βγει η επιδοτηση μου 130 ευρω αλλα δεν ειχα κανει ανανεωση. Με πηραν λοιπον απο ενα 213++++++ να με ενημερωσουν οτι η επιδοτηση μου εχει βγει. Ειπα στην κοπελα οτι το γνωριζω αλλα δεν εχω ανανεωσει γιατι το ποσο δε φτανει για τις συσκευες που μ ενδιαφερουν, και θελω να δω τι προσφορα μου δινουν οι αλλες εταιριες. Τοτε με ρωτησε για ποιες συσκευες ενδιαφερομαι, περιμενα καποια λεπτα κι ειπε οτι θα μπορουσα να τις παρω δωρεαν με 18μηνο. Και μειναμε στ οτι θα σκεφτομουν πια θελω τελικα , και θα την επαιρνα.

 

 

 

Οταν ομως πηγα σε μαγαζι βοντα μετα απο 3 μερες μου ειπαν οτι δεν ειχαν ενημερωση κι οτι αυτο το νουμερο ειναι απο εξωτερικο συνεργατη. Ωραια λεω εγω δηλ τι να κανω, μου λεει πρεπει να ξανακαλεσετε σ αυτο το νουμερο εγω δε.μπορω να σας βοηθησω!

 

Αλλα μιλαει συνεχεια και τα νευρα μου εχουν σπασει! Οποτε μηπως το σπρωξω με την αιτηση ?!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

Μολις πηρα την vodafone και εμαθα οτι εχω επιδοτηση 120 ευρω και αμα παρω το iphone 4 παει στα 160.

Η ερωτηση μου ειναι εαν περιμενω μεχρι σεπτεμβριο ή οκτωβριο υπαρχει περιπτωση να χαθει η επιδοτηση?Θα εχω την δυνατοτητα να την χρησιμοποιησω για το καινουριο iphone που θα βγει τοτε?

 

πας σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα wind - cosmote κ ζητάς να γίνει φορητότητα ο αριθμός σου(δεν υπογράφεις τπτ) κ τους λες όταν πάρουμε την έγκριση θα ξαναέρθω για να δούμε σε ποιο πρόγραμμα θα μπω..Την ίδια ή την επόμενη μέρα θα σε πάρουν τηλ να σε ρωτήσουν από τη vodafone γιατί φεύγεις. Τόσο απλά..

 

Καλησπερα! Εχω βονταφον συνδεση unlimoted.50. Αν κανω αιτηση φορητοτητας στην κοσμοτε, και εν τω μεταξυ δε με καλεσουν απο βοντα, θα βρεθω "ξαφνικα" με γραμμη κοσμοτε? Η για να ενεργοποιηθει πρεπει να με καλεσουν απο κοσμοτε η να υπογραψω καποιο εγγραφο?

 

Ρωταω γιατι μου τυχε κατι περιεργο με βοντα. Εδω κ.1.5 μηνα ειχε βγει η επιδοτηση μου 130 ευρω αλλα δεν ειχα κανει ανανεωση. Με πηραν λοιπον απο ενα 213++++++ να με ενημερωσουν οτι η επιδοτηση μου εχει βγει. Ειπα στην κοπελα οτι το γνωριζω αλλα δεν εχω ανανεωσει γιατι το ποσο δε φτανει για τις συσκευες που μ ενδιαφερουν, και θελω να δω τι προσφορα μου δινουν οι αλλες εταιριες. Τοτε με ρωτησε για ποιες συσκευες ενδιαφερομαι, περιμενα καποια λεπτα κι ειπε οτι θα μπορουσα να τις παρω δωρεαν με 18μηνο. Και μειναμε στ οτι θα σκεφτομουν πια θελω τελικα , και θα την επαιρνα.

 

 

 

Οταν ομως πηγα σε μαγαζι βοντα μετα απο 3 μερες μου ειπαν οτι δεν ειχαν ενημερωση κι οτι αυτο το νουμερο ειναι απο εξωτερικο συνεργατη. Ωραια λεω εγω δηλ τι να κανω, μου λεει πρεπει να ξανακαλεσετε σ αυτο το νουμερο εγω δε.μπορω να σας βοηθησω!

 

Αλλα μιλαει συνεχεια και τα νευρα μου εχουν σπασει! Οποτε μηπως το σπρωξω με την αιτηση ?!

 

android.png

 

Προσοχή παιδιά σε εταιρίες τύπου Σ&Κ Εισαγωγική εκ Θεσαλο/κης. είναι λίγο έως πολύ αντιεπαγγελματίες καθώς ψαρεύουν πελάτες από όλες τις εταιρίες, τρομοκρατούν πελάτες για να πάρουν τις επιδοτήσεις μην τις χάσουν κ σε κάποιες περιπτώσεις αν ο πελάτης είναι κ ΄λίγο αφηρημένος μπορεί να βρεθεί κ με δεύτερη γραμμή στο όνομά του. Σου είπαν για να σου στείλουν κατευθείαν τη συσκευή με κούριερ κτλ? Αστο καλύτερα, πήγαινε από ένα κατάστημα.

 

Δεν ενεργοποιεί κανεις τπτ από τη στιγμή που δεν υπογράφεις. κ έγκριση να πάρει η φορήτότητα αν δεν πας να υπογράψεις το συμβόλαιό σου δεν γίνεται τπτ. το μόνο που χρειάζεται είναι το νούμερο σου στη voda το αφμ,τον αριθμό ταυτότητας κ το ονοματε/νυμο σου όπως είναι γραμμένο στο λογαριασμό της voda επάνω. Δεν έχεις παρά να πας σε ένα κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...