Προς το περιεχόμενο

addyourad.gr


Novas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

logo.png

 

Στoν ιστότοπο addyourad.gr ένα νέο κύμα δημιουργείται. Άνθρωποι από όλους τους χώρους μπορείτε να προβάλλετε τις νέες, καινοτόμες ιδέες σας... το επάγγελμά σας, την κατοικία σας, το ζώο σας, ό,τι εσείς επιθυμείτε να διαφημίσετε και να κοινοποιήσετε ως αγγελία, να αναζητήσετε... ήρθε εκείνο το site που σας λύνει τα χέρια και σας οπλίζει με τη δύναμη της "αυτο-διαφήμισης". Εύκολα και γρήγορα ανεβάζετε τη διαφήμισή σας και ό,τι εσείς αναζητάτε.

 

Δώστε δύναμη σε σας και αλλάξτε την εξέλιξη της αυτο-προβολής του στόχου εκείνου που αναζητάτε! Πρωτότυπη ιδέα που σας δίνει τη δυνατότητα όλο το διαδίκτυο να είναι στην "υποταγή" σας και το σερφάρισμα εύκολη λεία για τη γρήγορη και άμεση αύξηση "ζήτησης" στους δύσκολους ασύμβατους καιρούς που βιώνουμε ο καθένας από μας ξεχωριστά.

 

Δείτε, λοιπόν, τη διαφήμιση ως προσωπική σας υπόθεση τώρα πολύ απλά και πολύ οικονομικά για όλους ανεξαιρέτως - προς όλους ανεξαιρέτως.

 

Κάντε το παιχνίδι της προσφοράς και της αναζήτησης παιχνίδι οικιακό σας, ελάτε στον δρόμο για το ταξίδι μας να βρείτε λύσεις σε ό,τι και αν ψάχνετε ή σας προβληματίζει.

 

Δημοσιεύστε το και θα έρθουν να σας βρουν. Ολόκληρος κόσμος στα πόδια σας με ένα κλικ!!!

 

Συνδεθείτε με ό,τι αναζητάτε!!! Το μυστικό είναι εδώ. Και το μυστήριο δεν μένει πλέον ανεξιχνίαστο...

 

Προς το φως της εύρεσης λύσεων, αναρτήστε την ατομική σας διαφήμιση... σε ό,τι κι αν σας απασχολεί.

 

To addyourad.gr είναι εδώ και σας προσκαλεί σε ένα ξέφαντο πάρτι των αυτο-κοινοποιήσεων σας...

 

Γιατί μην ξεχνάμε ότι πρέπει να ξέρουμε την οδό στην οποία πρέπει να γνωρίζει κανείς τη σωστή προβολή των επιλογών και των αποφάσεών του...!

 

Ελάτε στην παρέα μας...

 

Υ.Γ.

 

Το addyourad.gr θα το βρείτε και εδώ ως υποψήφιο στο Φόρουμ Καλών Πρακτικών που αποτελεί μια πρωτοβουλία που έχει σαν στόχο να φέρει στην επιφάνεια εγχειρήματα νέων που δείχνουν μία έκφραση δημιουργίας, καινοτομίας, επιχειρηματικότητας.

 

Σας ευχαριστούμε,

 

Η ομάδα του addyourad.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στoν ιστότοπο addyourad.gr ένα νέο κύμα δημιουργείται.

 

όλο το διαδίκτυο να είναι στην "υποταγή" σας

 

 

Ολόκληρος κόσμος στα πόδια σας με ένα κλικ!!!

 

Το μυστικό είναι εδώ. Και το μυστήριο δεν μένει πλέον ανεξιχνίαστο...

 

Προς το φως της εύρεσης λύσεων,

 

To addyourad.gr είναι εδώ και σας προσκαλεί σε ένα ξέφαντο πάρτι των αυτο-κοινοποιήσεων σας...

 

 

Για ενοικιαση διαφημιστικου χωρου παντως, μπορω να πω οτι βρηκα την πιο πανω παρουσιαση...πρωτοτυπη .:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όσο θα βαθαίνουμε στην κρίση όλο και περισσότεροι θα ψάχνουν τρόπους να βγάλουν λεφτά μέσω νετ....

 

Όσον αφορά το παραπάνω site εκτός του ότι το αντικείμενο είναι λίγο κουκουρούκου και το στήσιμο είναι αρκετά πρόχειρο με συνέπεια να μην πείθει καθόλου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όσο θα βαθαίνουμε στην κρίση όλο και περισσότεροι θα ψάχνουν τρόπους να βγάλουν λεφτά μέσω νετ....

 

Όσον αφορά το παραπάνω site εκτός του ότι το αντικείμενο είναι λίγο κουκουρούκου και το στήσιμο είναι αρκετά πρόχειρο με συνέπεια να μην πείθει καθόλου!!

 

Φίλε μου πίστεψέ με ότι χρήματα προσπαθούσαν να βγάλουν κάποιοι και πριν από την κρίση. Μια καλή προσπάθεια μπορεί να έχει και την ανταμοιβή της που άλλοτε μπορεί να είναι μόνο ηθική, άλλοτε μόνο χρηματική και άλλοτε και τα δύο.

 

Λες ότι το αντικείμενο είναι λίγο κουκουρούκου. Δεν νομίζω ότι χαρακτηρίζεται κουκουρούκου ένα αντικείμενο που τεκμηριώνεται σε τόσο μεγάλο βαθμό. Θαρρώ πως διατυπώνεται με σαφήνεια τόσο η ιδέα του συγκεκριμένου ιστότοπου, όσο και ο στόχος του.

 

Λες ότι το στήσιμο είναι αρκετά πρόχειρο. Δεν νομίζω ότι χαρακτηρίζεται πρόχειρο ένα στήσιμο ιστότοπου που πραγματοποιείται με πρωτότυπο εικαστικό (σχεδιασμός του εικαστικού στο photoshop και μετατροπή του σε html/css).

 

Όσο για το αν πείθει ή όχι, άσε να το δούμε στην πορεία. Γιατί προδιαθέτεις τα πράγματα;

 

Υ.Γ.

 

Γενικότερα στην Ελλάδα υπάρχει μία τάση να μηδενίζουμε κάθε προσπάθεια. Γιατί τόσο αυστηρότητα, άραγε; Θα σου πω εγώ γιατί. Γιατί στο μυαλό του Έλληνα όλα σχετίζονται με την οικονόμα! Και επειδή θεν θέλουμε να "οικονομήσει" ο άλλος, αλλά μόνο εμείς γινόμαστε μεμψίμοιροι και μηδενιστές.

 

ηθελα να'ξερα.... αυτος που το εφτιαξε, το σκεφτηκε πολυ?

 

Το να υπάρχει ένας one-stop ιστότοπος που να μπορεί ο καθένας να τοποθετήσει τη διαφήμισή του εύκολα, γρήγορα, άμεσα και οικονομικά θαρρώ πως είναι μια πολύ καλή ιδέα.

 

Υ.Γ.

 

Κάποια πράγματα δεν χρειάζονται πολλή σκέψη. Άλλωστε πολλές φορές απλά πράγματα μπορεί να εξελιχθούν σε πολύ καλές ιδέες.

 

logo.png

 

Υπενθυμίζω ότι το addyourad.gr θα το βρείτε και εδώ ως υποψήφιο στο Φόρουμ Καλών Πρακτικών που αποτελεί μια πρωτοβουλία που έχει σαν στόχο να φέρει στην επιφάνεια εγχειρήματα νέων που δείχνουν μία έκφραση δημιουργίας, καινοτομίας, επιχειρηματικότητας. Για να βαθμολογήσετε αυτό καθώς και οποιαδήποτε άλλη προσπάθεια θα πρέπει να έχετε είτε λογαριασμό Facebook, είτε λογαριασμό Τwitter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς κλεμμένη ιδέα, από έναν φοιτητή πριν 2-3 χρόνια που πούλαγε το 1 pixel 1 ευρώ σε μία ιστοσελίδα. Τελικά τα πούλησε όλα και πήρε 1.000.000, μόνο και μόνο επειδή ήταν πρωτότυπη ιδέα.

Το αντ γιορ αντ προσωπικά μου φαίνεται μεγάλο fail. Βέβαια καλή επιτυχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ αν δεν καταλαβα καλα αλλα κι εγω δεν το βρισκω καλη ιδεα να υπαρχει μια σελιδα που να εχει μονο διαφημισεις

Ποιος θα ανοιξει μια τετοια σελιδα για να δει μονο διαφημισεις ?

πχ ποιος θα εβλεπε ενα καναλι που θα ειχε 24ωρες διαφημισεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς κλεμμένη ιδέα, από έναν φοιτητή πριν 2-3 χρόνια που πούλαγε το 1 pixel 1 ευρώ σε μία ιστοσελίδα. Τελικά τα πούλησε όλα και πήρε 1.000.000, μόνο και μόνο επειδή ήταν πρωτότυπη ιδέα.

Το αντ γιορ αντ προσωπικά μου φαίνεται μεγάλο fail. Βέβαια καλή επιτυχία

 

Στο site λέγεται ότι η ιδέα στηρίζεται στο "the million dollar homepage", καθώς επίσης εξηγούνται και οι κύριες διαφορές μ' αυτό.

 

Όσο για το μεγάλο fail, ο καθένας μπορεί να έχει την προσωπική του άποψη και η οποία, όπως προείπα, μπορεί να εκφραστεί και με τη βαθμολογία εδώ.

 

Σορρυ αν δεν καταλαβα καλα αλλα κι εγω δεν το βρισκω καλη ιδεα να υπαρχει μια σελιδα που να εχει μονο διαφημισεις

Ποιος θα ανοιξει μια τετοια σελιδα για να δει μονο διαφημισεις ?

πχ ποιος θα εβλεπε ενα καναλι που θα ειχε 24ωρες διαφημισεις ?

 

Ένας ιστότοπος σαν και αυτόν θα μπορούσε να "ανοιγόταν" σε καθημερινή βάση από τον καθένα μας, από την στιγμή που σκοπό έχει να προβάλλει κάθε νέα ιδέα και προσπάθεια με ένα κόστος θα έλεγα προσιτό.

 

Πάντως γενικά παιδιά θα πρέπει να μάθουμε κάποια στιγμή να τεκμηριώνουμε τις απαντήσεις μας με λογικά επιχειρήματα και όχι να εκφράζουμε μεμψιμοιρίες και αοριστολογίες.

 

Είναι γεγονός ότι ο καθένας μας θα μπορούσε να οφεληθεί από την παρουσία ενός τέτοιου site στον ελληνικό ιστό και να μην αποτελεί μονόδρομος η διαφήμιση μέσω google adwords και facebook. Γιατί κακά τα ψέματα οι 2 παραπάνω τρόποι χρησιμοποιούνται κατά κόρον.

 

Αν δε κάποιος θελήσει να διαφημιστεί σε κάποιο ελληνικό site (blog, portal, forum κ.τ.λ.) με μεγάλη επισκεψιμότητα θα πρέπει να πληρώσει τα μαλλιά της κεφαλής του.

 

Το addyourad.gr λοιπόν είναι ένας εναλλάκτικος τρόπος διαφήμισης, εύκολος, άμεσος, γρήγορος και μάλιστα θα έλεγα οικονομικά προσιτός στο ελληνικό διαδικτυακό κοινό. Είναι μία εναλλακτική πρόταση.

 

Επίσης, θα πρέπει να σημειωθεί ότι δεν δόθηκε βάση τόσο σε αυτό καθεαυτό το site (σίγουρα λείπουν κάποια πράγματα από άποψη λειτουργικότητας), όσο στην ιδέα που προσπαθεί να περάσει.

 

Τέλος, θα βοηθούσε ιδιαίτερα αν η γνώμη σας για τη συγκεκριμένη προσπάθεια (είτε καλή είναι είτε κακή) εκφραζόταν και με τη μορφή βαθμολογίας εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι κάθεσαι και γράφεις κατεβατά για να στηρίξεις την ιστοσελίδα που έφτιαξες δε σημαίνει ότι έχει και λόγο ύπαρξης.

 

Το one milion dollar site φτιάχτηκε πριν από 6 χρόνια και 6 χρόνια για το ιντερνέτ και την πληροφορική είναι σχεδόν μισός αιώνας. Επίσης κανείς δεν είπε ότι ήταν σοβαρή ιδέα και τότε... απλά ήταν πρωτότυπη και πιθανόν (αν και έχω αμφιβολίες) έπιασε. Η δική σου σελίδα δεν είναι καν πρωτότυπη...

 

Τρόποι να διαφημιστεί κάποιος υπάρχουν πάρα πολλοί και δεν κοστίζουν και τόσο πολύ. Καταρχήν η σύγχρονες διαφημίσεις πληρώνουν για τα κλικ ή για την πώληση και όχι για την εμφάνιση. Μπορεί λοιπόν μια διαφήμιση να έχει χιλιάδες εμφανίσεις και να μην πληρώσει ούτε ένα λεπτό. Επίσης μπορεί να έχει και δεκάδες κλικ και πάλι να μην πληρώσει τίποτα.

 

Όποιος πληρώνει πλέον απλά για να εμφανίζεται κάπου, απλά δεν έχει σχέση με το ιντερνέτ... και συνήθως αυτοί είναι οι μπακάληδες της γειτονιάς όπου η διαφήμιση στο ίντερνετ δεν τους προσφέρει τίποτα γιατί δεν είναι στοχευμένη. Τι κέρδος έχει το κομμωτήριο της σούλας στο παγκράτι αν εγώ στο ηράκλειο κρήτης δω μια διαφήμιση της;

 

Όσο για το στήσιμο, περί ορέξεως.... πιο ακριβώς είναι το πρωτότυπο στήσιμο; Και αλήθεια πόση ώρα σου πήρε στο photoshop; 5 λεπτά; 10; Ένα λογότυπο σε γυμνό backgroynd και πάνω του χύμα το κείμενο... πολύ πρωτότυπο!!!! Ξέρεις δεν απευθύνεσαι μόνο σε αδαείς...

 

ΟΚ έφτιαξες ένα σίτε... μπράβο σου και μακάρι να βρεις πελάτες... αλλά μη μας περνάς και για κορόιδα.

 

Υ.Γ. κι επειδή το SEO πλέον έχει καταντήσει αηδία, ειδικά στην Ελλάδα... τα link του insomnia αλλά και των περισσότερων ιστοσελίδων είναι nofollow... οπότε μη κουράζεσαι και βάζεις link στα posts σου... τζάμπα κόπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλικά, διαφωνώ με το να πας να πουλήσεις διαφημίσεις σε ένα site που πουλάει μόνο διαφημίσεις από την πρώτη μέρα.

Για να έχεις προϊόν που να μπορείς να το πουλήσεις πρέπει πρώτα να έχεις το προϊόν, δηλαδή στη συγκεκριμένη περίπτωση κίνηση, άλλους διαφημιζόμενους... Θα ήταν πολύ πιο λογικό να δώσεις σε όλους τη δυνατότητα να έχουν τα banners τους τσάμπα, για να κάνεις μια κίνηση και να γεμίσεις διαφημιζόμενους και μετά αν θεωρεί ο κόσμος πως το συμφέρει ή έχει βγει κάτι από όλο αυτό να σε πληρώσει για να συνεχίσει.

Δεν καταδικάζω την ιδέα, μιας και πρόσφατα άκουγα και για ένα κανάλι με 24h διαφημίσεις (χωρίς βέβαια να καταλαβαίνω τη χρησιμότητα) αλλά αρχικά θεωρώ πως στερείται marketing plan.

Πάντα φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό fail αυτό το site.

 

Αν είναι δυνατόν σε ένα site χωρίς κανένα περιεχόμενο να ζητάει κάποιος να πάρει λεφτά για διαφήμιση. Και τζάμπα να ήταν πάλι το σκέφτεσαι αν θές να αφιερώσεις λίγα δευτερόλεπτα για να κάνεις upload το banner σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι κάθεσαι και γράφεις κατεβατά για να στηρίξεις την ιστοσελίδα που έφτιαξες δε σημαίνει ότι έχει και λόγο ύπαρξης.

 

Το one milion dollar site φτιάχτηκε πριν από 6 χρόνια και 6 χρόνια για το ιντερνέτ και την πληροφορική είναι σχεδόν μισός αιώνας. Επίσης κανείς δεν είπε ότι ήταν σοβαρή ιδέα και τότε... απλά ήταν πρωτότυπη και πιθανόν (αν και έχω αμφιβολίες) έπιασε. Η δική σου σελίδα δεν είναι καν πρωτότυπη...

 

Τρόποι να διαφημιστεί κάποιος υπάρχουν πάρα πολλοί και δεν κοστίζουν και τόσο πολύ. Καταρχήν η σύγχρονες διαφημίσεις πληρώνουν για τα κλικ ή για την πώληση και όχι για την εμφάνιση. Μπορεί λοιπόν μια διαφήμιση να έχει χιλιάδες εμφανίσεις και να μην πληρώσει ούτε ένα λεπτό. Επίσης μπορεί να έχει και δεκάδες κλικ και πάλι να μην πληρώσει τίποτα.

 

Όποιος πληρώνει πλέον απλά για να εμφανίζεται κάπου, απλά δεν έχει σχέση με το ιντερνέτ... και συνήθως αυτοί είναι οι μπακάληδες της γειτονιάς όπου η διαφήμιση στο ίντερνετ δεν τους προσφέρει τίποτα γιατί δεν είναι στοχευμένη. Τι κέρδος έχει το κομμωτήριο της σούλας στο παγκράτι αν εγώ στο ηράκλειο κρήτης δω μια διαφήμιση της;

 

Όσο για το στήσιμο, περί ορέξεως.... πιο ακριβώς είναι το πρωτότυπο στήσιμο; Και αλήθεια πόση ώρα σου πήρε στο photoshop; 5 λεπτά; 10; Ένα λογότυπο σε γυμνό backgroynd και πάνω του χύμα το κείμενο... πολύ πρωτότυπο!!!! Ξέρεις δεν απευθύνεσαι μόνο σε αδαείς...

 

ΟΚ έφτιαξες ένα σίτε... μπράβο σου και μακάρι να βρεις πελάτες... αλλά μη μας περνάς και για κορόιδα.

 

Υ.Γ. κι επειδή το SEO πλέον έχει καταντήσει αηδία, ειδικά στην Ελλάδα... τα link του insomnia αλλά και των περισσότερων ιστοσελίδων είναι nofollow... οπότε μη κουράζεσαι και βάζεις link στα posts σου... τζάμπα κόπος!

 

Αγαπητέ φίλε μου,

 

Δεν γράφω κατεβατά, απαντώ μόνο στα ερωτήματα μου τέθηκαν και στα σχόλια που πραγματοποιήθηκαν.

 

Νομίζω ότι διευκρινίστηκε ότι η ιδέα στηρίχθηκε στο one milion dollar site - δεν είναι ίδια - και ότι υπάρχουν βασικές διαφορές μ' αυτό.

 

Υπάρχει δυνατότητα μέτρησης του αριθμού των κλικ που πραγματοποιούνται σε κάθε διαφήμιση. Άρα ο διαφημιζόμενος μπορεί να έχει κάποιο feedback σχετικά με τη διαφήμισή του στο addyourad.gr.

 

Το εικαστικό σχεδιάστηκε από επαγγελματία γραφίστα.

 

Δεν προσπαθώ να κοροϊδέψω κάποιον. Σέβομαι απόλυτα τόσο τους αναγνώστες του insomnia, όσο και γενκότερα το ελληνικό διαδικτυακό κενό, στο οποίο απευθύνεται το addyourad.gr. Προέβηκα απλώς στην παρουσίαση της εν λόγω ιδέας και κάλεσα το κοινό να την στηρίξει.

 

Τα link δεν τα έβαλα με σκοπό το SEO, αλλά για να βοηθηθεί ο χρήστης και να μπορέσει να μεταβεί άμεσα στα site, αν το θελήσει.

 

Φιλικά, διαφωνώ με το να πας να πουλήσεις διαφημίσεις σε ένα site που πουλάει μόνο διαφημίσεις από την πρώτη μέρα.

Για να έχεις προϊόν που να μπορείς να το πουλήσεις πρέπει πρώτα να έχεις το προϊόν, δηλαδή στη συγκεκριμένη περίπτωση κίνηση, άλλους διαφημιζόμενους... Θα ήταν πολύ πιο λογικό να δώσεις σε όλους τη δυνατότητα να έχουν τα banners τους τσάμπα, για να κάνεις μια κίνηση και να γεμίσεις διαφημιζόμενους και μετά αν θεωρεί ο κόσμος πως το συμφέρει ή έχει βγει κάτι από όλο αυτό να σε πληρώσει για να συνεχίσει.

Δεν καταδικάζω την ιδέα, μιας και πρόσφατα άκουγα και για ένα κανάλι με 24h διαφημίσεις (χωρίς βέβαια να καταλαβαίνω τη χρησιμότητα) αλλά αρχικά θεωρώ πως στερείται marketing plan.

Πάντα φιλικά.

 

Πολύ σωστή η παρατήρησή σου, γι' αυτό και το κόστος ενοικιάσης διαφημιστικού χώρου θα κρατηθεί σε πολύ χαμηλά επίπεδα. Άλλωστε το site απευθύνεται πιο πολύ σε όλους όσοι δεν διαθέτουν ένα υψηλό budget προκειμένου να διαφημιστούν.

 

Όσον αφορά στο marketing plan, ήδη το site έχει προβληθεί σε κάποια δημοφιλή ιστολόγια, αλλά η κυριότερη προωθητική ενέργεια θεωρώ ότι ήταν η αποδοχή της ιδέας αυτής από το ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΩΝ ΠΡΑΚΤΙΚΩΝ 2011 μέσω του οποίου τέθηκε στη διάθεση του ελληνικού διαδικτυακού κοινού για βαθμολόγηση.

 

Μπα κενό είναι. και κενό θα μείνει

 

Και κενό να μείνει, πιστεύω ότι εν τέλει αξίζει η προσπάθεια φίλε μου. Ξέρεις θα μπορούσε να έχει ήδη κάποιες διαφημίσεις μέσα από γνωστούς και μόνο, προκειμένου να αρχίσει να προσελκύει και αγνώστους, πίστεψέ με όμως σκοπός του είναι να ανέβει με την αξία του. Σκόπος του είναι να καταλάβεις ακόμα και εσύ την αναγκαιότητα ύπαρξης ενός τέτοιου site και στο τέλος να γίνεις σύμμαχος και όχι εχθρός!

 

Τρομερό fail αυτό το site.

 

Αν είναι δυνατόν σε ένα site χωρίς κανένα περιεχόμενο να ζητάει κάποιος να πάρει λεφτά για διαφήμιση. Και τζάμπα να ήταν πάλι το σκέφτεσαι αν θές να αφιερώσεις λίγα δευτερόλεπτα για να κάνεις upload το banner σου...

 

Φίλε μου σκοπός του site είναι να περιέχει μόνο διαφημίσεις συγκεκριμένης μορφής (στατικές εικόνες, 125x125 πίξελς), αυτό είναι το περιεχόμενό του και μάλιστα αυτές οι διαφημίσεις ανεβαίνουν άμεσα, εύκολα, γρήγορα, μέσα σε μερικά μόνο κλικ. Αυτοί που λέγανε ότι το "λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν" κάτι ξέρανε νομίζω. Και ο συγκεκριμένος τρόπος παρουσίασης της πληροφορίας με τη μορφή διαφήμισης είναι ένας τρόπος παρουσίασης της πληροφορίας στον χρήστη συνοπτικά, απλά και κατανοητά, ώστε να του κεντρίσει το ενδιαφέρον και να ανατρέξει στο site που αναφέρεται αυτή. Ένα μεγάλο πρόβλημα που αντιμετωπίζει πλέον το διαδίκτυο είναι η υπερπληροφόρηση, και τέτοιου είδους site που συνοψίζουν την πληροφορία θαρρώ πως είναι αρκετά χρήσιμα.

 

φιλε μου Novas το logo του site παραπεμπει (προσωπικα) σε θεματα υγειας, δεν μου φαινεται καταλληλο.

 

Ο σταυρός (συνήθως πράσινος) στον χώρο της πληροφορικής συμβολίζει απ' όσο ξέρω την προσθήκη κάποιας εγγραφής. Αλλάχθηκε το χρώμα, γιατί εδώ έχουμε να κάνουμε με την προσθήκη κάποιας διαφήμισης. Τώρα διαπιστώνω ότι ορθώς σχεδιάστηκε σε χρώμα κίτρινο και για έναν άλλο λόγο, σύμφωνα με την παρατήρησή σου :)

 

Καμια διαφήμιση έχει μέσα ή όχι, γιατί έχω το addblock και μου εμφανίζει κενή την σελίδα...

 

Όχι, δεν έχει ακόμα κάποια διαφήμιση. Αλλά και να είχε με τις ρυθμίσεις που έχεις στον φυλλομετρητή σου πάλι δεν θα έβλεπες τίποτα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...