Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η ομοφοβική συμπεριφορά καλά κρατεί στο Ινσόμνια.

Σε κάθε τρίτο τόπικ (και σε κάθε δεύτερο ποστ σε συγκεκριμένα τόπικς)

ακούμε για "πουστάρες του κερατά", "παλιαδερφές",

βλέπουμε ποστς με χαριτωμένες εικόνες.

 

Προφανώς εδώ έχουν μαζευτεί όλοι οι άντρακλες της περήφανης Ελλαδάρας

που κλάνουν και βγαίνει τεστοστερόνη.

 

Θέλει ο άλλος να ξυρίσει τα πόδια του..."πουστάρα είσαι ρε μαλάκα; Κώλο δίνεις

να πούμε;"

 

Δηλαδή για να επέμβει κάποιος Mod τί πρέπει να γίνει ακριβώς;

Πόσο πρέπει να εκτραχυνθεί η κατάσταση;

Εκτός και αν οκ, όλα καλά, δεν τρέχει και τίποτα, εδώ είναι Ελλάδα, δεν είμαστε τίποτα Αγγλίδες αδερφές.

 

 

περιμενες κατι διαφορετικο απο ελληνικο φορουμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε μαγκες οταν ο αλλος δηλωνει οτι θελει να βγαλει τις τριχες απο την κωλοχαραδρα του τι περιμενετε?Να του συμπαρασταθουμε και να φωναξουμε ΣΚΙΣΤΕΕΕΕ!!!!!!?

Ποσο μαλλον οταν αυτη του την επιθυμια την εκφραζει σε τεχνολογικο φορουμ και οχι στο ρουλης.gr

Οταν γραφεις τετοια πρεπει να εισαι ετοιμος και για το πειραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε μαγκες οταν ο αλλος δηλωνει οτι θελει να βγαλει τις τριχες απο την κωλοχαραδρα του τι περιμενετε?Να του συμπαρασταθουμε και να φωναξουμε ΣΚΙΣΤΕΕΕΕ!!!!!!?

Ποσο μαλλον οταν αυτη του την επιθυμια την εκφραζει σε τεχνολογικο φορουμ και οχι στο ρουλης.gr

Οταν γραφεις τετοια πρεπει να εισαι ετοιμος και για το πειραγμα.

 

εσυ θα επρεπε να του προτεινεις ενα καλο ταλκ για το συγκαμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε μαγκες οταν ο αλλος δηλωνει οτι θελει να βγαλει τις τριχες απο την κωλοχαραδρα του τι περιμενετε?Να του συμπαρασταθουμε και να φωναξουμε ΣΚΙΣΤΕΕΕΕ!!!!!!?

Ποσο μαλλον οταν αυτη του την επιθυμια την εκφραζει σε τεχνολογικο φορουμ και οχι στο ρουλης.gr

Οταν γραφεις τετοια πρεπει να εισαι ετοιμος και για το πειραγμα.

 

Αυτό που αποκαλείς "πείραγμα", σε όλες τις πολιτισμένες χώρες του κόσμου είναι συμπεριφορά που

τιμωρείται ποινικά. Εδώ, προφανώς θεωρείται μαγκιά. Ρώτα τον 15χρονο γκέι που διαβάζει τα σχόλια

και παλεύει ήδη με τον εαυτό του και την κοινωνία πόσο αστεία τα βρίσκει όλα αυτά.

 

Και ναι, αν ο άλλος θέλει να βγάλει τις "τρίχες από την κωλοχαράδρα του", γούστο και καπέλο του.

Εσύ δεν θες, καλώς. Έκανε ένα τόπικ και όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μπει και να συμμετέχει.

Τρίχες και σεξουαλικότητα, ΚΑΜΙΑ σχέση δεν έχουν.

 

 

"περιμενες κατι διαφορετικο απο ελληνικο φορουμ?"

 

Το επίπεδο, ειδικά στο συγκεκριμένο φόρουμ γνωρίζω ποιο είναι

και δεν έχω αυταπάτες, ούτε έχω την απαίτηση να είμαστε πάντα σοβαροί και

πολιτικά ορθοί στα πάντα, αλλά όταν η κατάσταση ξεφεύγει, ελπίζω σε άμεση

παρέμβαση από Moderators. Καλή η πλάκα, καλός ο χαβαλές, μερικά πράγματα είναι

ανεπίτρεπτα όμως και δεν πρέπει να γράφονται. Οκ, έκανε ο πρώτος το "πείραγμα" του,

όταν ολόκληρο το τόπικ ξεφεύγει (και όχι μόνο το συγκεκριμένο, πάντα έτσι καταντάει η φάση)

, πρέπει να επεμβαίνει υπεύθυνος, κατά την ταπεινότατη μου γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως όταν βλέπω ξυρισμένο άντρα το μυαλό μου πάει σε ταπερνόλα ή νάρκισσο.

Δε με χαλάει, δεν έχω πρόβληματα με τέτοιες συμπεριφορές γενικά. Ο καθένας τις τρύπες του, τις κνήμες του κλπ έχει δικαίωμα να τις κάνει ότι του γουστάρει.

Το μυαλό μου όμως πάει εκεί καλός η κακός.

Ψιλοχέστικα αν το που πάει μυαλό το δικό μου απασχολεί κανέναν άλλον πέρα από εμένα.

Θα απολογηθούμε και για το τι σκεπτόμαστε!!! Ελεόσε, ναούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που αποκαλείς "πείραγμα", σε όλες τις πολιτισμένες χώρες του κόσμου είναι συμπεριφορά που

τιμωρείται ποινικά. Εδώ, προφανώς θεωρείται μαγκιά. Ρώτα τον 15χρονο γκέι που διαβάζει τα σχόλια

και παλεύει ήδη με τον εαυτό του και την κοινωνία πόσο αστεία τα βρίσκει όλα αυτά.

 

Και ναι, αν ο άλλος θέλει να βγάλει τις "τρίχες από την κωλοχαράδρα του", γούστο και καπέλο του.

Εσύ δεν θες, καλώς. Έκανε ένα τόπικ και όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μπει και να συμμετέχει.

Τρίχες και σεξουαλικότητα, ΚΑΜΙΑ σχέση δεν έχουν.

 

 

"περιμενες κατι διαφορετικο απο ελληνικο φορουμ?"

 

Το επίπεδο, ειδικά στο συγκεκριμένο φόρουμ γνωρίζω ποιο είναι

και δεν έχω αυταπάτες, ούτε έχω την απαίτηση να είμαστε πάντα σοβαροί και

πολιτικά ορθοί στα πάντα, αλλά όταν η κατάσταση ξεφεύγει, ελπίζω σε άμεση

παρέμβαση από Moderators. Καλή η πλάκα, καλός ο χαβαλές, μερικά πράγματα είναι

ανεπίτρεπτα όμως και δεν πρέπει να γράφονται. Οκ, έκανε ο πρώτος το "πείραγμα" του,

όταν ολόκληρο το τόπικ ξεφεύγει (και όχι μόνο το συγκεκριμένο, πάντα έτσι καταντάει η φάση)

, πρέπει να επεμβαίνει υπεύθυνος, κατά την ταπεινότατη μου γνώμη.

 

Το γουστο και καπελο του καθενος ειναι μεχρι να το βγαλει σε ενα δημοσιο χωρο συζητησης. Απο κει και περα, παυει το γουστο του και καπελο του. Αν δε θελει κριτικη, αν δε θελει πειραγμα, αν δε θελει γενικως τιποτε ας μην εκανε την κουβεντα.

 

Δηλαδη σε αυτες τις πολιτισμενες χωρες που το πειραγμα τιμωρειται ποινικα, ξυπναει ο αλλος να παει στη δουλεια του, και επειδη εχει λιγο χρονο, περναει κι απο τον αρσενικο αισθητικο να του περασει ενα χερι τα παπαρια, ωστε να νιωθει ομορφα στη δουλεια του... σε ποιο συμπαν εχετε αυτο τον πολιτισμο και θελετε να τον περασετε και στους μπρουταλ ελληναρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...)

όταν η κατάσταση ξεφεύγει, ελπίζω σε άμεση παρέμβαση από Moderators.

Καλή η πλάκα, καλός ο χαβαλές, μερικά πράγματα είναι ανεπίτρεπτα όμως και δεν πρέπει να γράφονται.

Οκ, έκανε ο πρώτος το "πείραγμα" του, όταν ολόκληρο το τόπικ ξεφεύγει (και όχι μόνο το συγκεκριμένο, πάντα έτσι καταντάει η φάση)

πρέπει να επεμβαίνει υπεύθυνος, κατά την ταπεινότατη μου γνώμη.

 

Σόρρυ, αλλά εγώ δεν είμαι καμιά παλιαδερφή να ανοίγω τόπιξ με τίτλο "ξύρισμα σώματος για άντρες".

Άμα γίνει ρηπόρτ, εντάξει να πούμε, θα 'ναι για δουλειά, αλλά να κάθομαι να ψάχνω μέσα στα κεριά και στις κιλότες, ε όχι ρε φίλε.

 

*ξύνει παπάργια*

 

Πέρα απ' την πλάκα, 3 πόηντζ:

 

1) Όντως δεν παίζει να κάθομαι να ψάχνω κάθε ποστ κάθε θρεντ για απρεπή δείγματα. Και σκέψου πως έχω και τη λιγότερη ζωή από τους περισσότερους mods. Οπότε, report.

 

2) Είμαι με pournara, άμα δε θες να σχολιαστεί κάτι δημόσια, δε το ρίχνεις στο τραπέζι. Προφανώς υπάρχουν όρια και δεν εννοώ πως είναι νορμάλ να πάμε από το "έφτιαξε γαμάτα ντολμαδάκια η μάνα μου" στο "σου γαμώ τη μάνα", αλλά δε γίνεται να μη γίνονται καλαμπούρια επειδή ο 15χρονος γκέη παλεύει με τον εαυτό του.

Όλοι παλεύαμε με τον εαυτό μας για κάποιο λόγο, τι να γίνει δηλαδή, να απαγορέψουμε ερωτήσεις για σαμπουάν επειδή μας διαβάζουν φαλακροί;

 

3) Το θρεντ κλειδώνεται επειδή ξέφυγε από το θέμα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...