Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωριζει κανεις καποιο Ευρωπαικο e-shop για να παραγγειλω καρβουνα CocoNara; Το μονο που εχω βρει εγω ειναι το shisha-world.com αλλα για Ελλαδα εχει 36€ μεταφορικα.

Καλησπέρα φίλε, πρόσφατα έκανα αγορά από εδώ http://www.shisha-net.de αν θυμάμαι καλά είχε 16€ μεταφορικά, το ξέρω είναι πολλά, αλλά... Έχει πολύ καλύτερες τιμές από Ελλάδα και κανείς μια παραγγελία με διαφορά όχι ένα πράγμα και σε βγαίνει πολύ πιο φθηνά στο τέλος ;-) αν είναι να πάρεις ένα δύο πραγματάκια δεν αξίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά κάποιος λίγο να θυμίσει τα steps...

Πρώτα βάζω νερό στον ναργιλέ, μετά τοποθετώ μια ποσότητα αρωματοκαπνού και μετά ακριβώς από πάνω το αλουμινόχαρτο; Έχω ψιλοξεχάσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάποιος λίγο να θυμίσει τα steps...

Πρώτα βάζω νερό στον ναργιλέ, μετά τοποθετώ μια ποσότητα αρωματοκαπνού και μετά ακριβώς από πάνω το αλουμινόχαρτο; Έχω ψιλοξεχάσει..

Βγαζεις το τασακι για τη γευση, το γεμιζεις, το κλεινεις με αλουμινοχαρτο καλα, μετα βιδωνεις τον λαιμο στην υποδοχη για το νερο και κουμπωνεις απο πανω το τασακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε, πρόσφατα έκανα αγορά από εδώ http://www.shisha-net.de αν θυμάμαι καλά είχε 16€ μεταφορικά, το ξέρω είναι πολλά, αλλά... Έχει πολύ καλύτερες τιμές από Ελλάδα και κανείς μια παραγγελία με διαφορά όχι ένα πράγμα και σε βγαίνει πολύ πιο φθηνά στο τέλος ;-) αν είναι να πάρεις ένα δύο πραγματάκια δεν αξίζει!

 

Γεια σου φιλε, ευχαριστω για τις πληροφοριες!

 

Απο οτι ειδα δεν εχει CocoNara. Εχεις αγορασει καρβουνα απο εκει και αν ναι, ποια μαρκα; Θα ηθελα να μου πεις εντυπωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε, ευχαριστω για τις πληροφοριες!

 

Απο οτι ειδα δεν εχει CocoNara. Εχεις αγορασει καρβουνα απο εκει και αν ναι, ποια μαρκα; Θα ηθελα να μου πεις εντυπωσεις.

Γειά σου φίλε, ναι έχω πάρει τα κοκομπρικο... Καπνό και κάτι άλλα αξεσουάρ, τα κοκομπρικο που πήρα ήταν άριστα. :-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εχει κανενας να προτεινει συσκευη να αναηω φυσικο καρβουνο?βαρεθηκα κε τα κωλογκαζακια

 

 

μπορεις να δεις κατι από εδώ http://www.shisha-net.de/Shisha-Kohleanzuender/Elektrische-Kohleanzuender/

 

κυριως το ματι με αντισταση αν βρεις δλδ το 3ο... ο χρόνος ίδιος θα μείνει όμως, είμαι μια διαδικασία απαραίτητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου φίλε, ναι έχω πάρει τα κοκομπρικο... Καπνό και κάτι άλλα αξεσουάρ, τα κοκομπρικο που πήρα ήταν άριστα. :-)

 

Cocobrico εχω και ειναι αρκετα μεγαλα οποτε δεν με βολευουν. Για αυτο και ρωτησα συγκεκριμενα για CocoNara!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σ σαντανα,στην ελλαδα δεν υπαρχει κατι?

 

δεν το χα ψάξει αρκετά....λογικά κάποιο μαγαζί με ηλεκτρικά τέτοια είδη κουζίνες κτλ θα έχει... και σε απλό μάτι γίνεται απλά αργεί.

 

ίσως παίζει και πατέντα σε ατομικό κανονικό μάτι να το ανοίξεις, δλδ να βγάλεις το καπάκι του και από κάτω να έχει αντιστάσεις αλλά ούτε σίγουρο είναι και είναι και επικίνδυνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Γαυρορακομελε, ειχα ψαχτει και εγω για κατι αναλογο αλλα χρησιμοποιω την εξης πατεντα:

 

Εχω παρει το μεταλλικο κομματι απο εναν ανεμιστηρα υπολογιστη.

fan-guard-install.jpg

 

1-piece-Metal-Wire-Finger-Grill-for-120m

 

Και το χρησιμοποιω με αυτον τον τροπο:

 

RaY5a8R.jpg

 

 

Αρχικα τα εβαζα σκετα, αλλα κατεστρεψα το μικρο ματι απο διπλα με αυτον τον τροπο! Ετσι, το ματι δεν παθαινει τιποτα, απλα παιρνει λιγη ωριτσα μεχρι να πυρωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...