Προς το περιεχόμενο

Αθηνα-θεσσαλονικη με 9 ευρω


arianos16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια πως είναι το δρομολόγια Αθηνα-Salonika με το τρένο?Αναφορικά με την ποιότητα εξυπηρέτησης,τους χρόνους k.a.Επίσης από τον Άγιο Στέφανο Αττικής μπορεί κανεις να πάει Salonika η μονο μέσw τοu σταθμό Λαρίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος θα πληρωνει ομως 9 ευρω; Γιατι λεει θα κυμαινονται απο 9-59 που ειναι τεραστια διαφορα.

9 θα ειναι αυτος που ειναι φοιτητης και φανταρος και πολυτεκνος και αναπηρος πολεμου και θα καθεται ορθιος στον χωρο των αποσκευων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Έκλεισα εισιτήριο με 19 ευρώ, χρεώθηκε η πιστωτική μου αλλά το εισιτήριο δεν μου ήρθε στο email.Πάμε και το παίρνουμε από εκεί; Επίσης θέλω να το αλλάξω ρε φακ να το κάνω άλλη μέρα γιατί να μην μπορώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκλεισα εισιτήριο με 19 ευρώ, χρεώθηκε η πιστωτική μου αλλά το εισιτήριο δεν μου ήρθε στο email.Πάμε και το παίρνουμε από εκεί; Επίσης θέλω να το αλλάξω ρε φακ να το κάνω άλλη μέρα γιατί να μην μπορώ;

 

δε σου ερχεται πουθενα το εισητηριο. σου εμφανίζεται μετα την κρατηση και δυστυχώς δεν αλλαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμαθα ότι μπορώ να κάτσω άλλη μια μέρα στην αθήνα, γιατί να μην το κάνω;

και εγώ πως θα βεβαιώσω ότι έχω κόψει εισιτήριο αν δεν υπάρχει κάτι να εκτυπώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμαθα ότι μπορώ να κάτσω άλλη μια μέρα στην αθήνα, γιατί να μην το κάνω;

και εγώ πως θα βεβαιώσω ότι έχω κόψει εισιτήριο αν δεν υπάρχει κάτι να εκτυπώσω;

 

μαλλον αν στελεις mail εδω [email protected] να ζητησεις τα στοιχεια του εισιτήριο σου, με τα τελευταια 4 ψηφια της καρτας και το ονομα

ή απο το ιστορικο του browser σου θα ψαξεις να το βρεις, οταν κανεις την κρατηση αμεσως μετα σου δειχνει το εισιτήριο σου αυτο δεν ειναι απαρετητο να το εκτυπωσεις αρκει να θυμασαι τον κωδικο τη θεση το βαγόνι και το ονομα που εχεις βαλει

 

και οπως ειπε ο pavlidis δεν γινεται να αλλαξουν των 9 και 19

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...