Προς το περιεχόμενο

Συνέλαβαν 18χρονο Έλληνα hacker απ' το Μπραχάμι


ipal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καταρχην συγχαρτηρια στο παιδια γιατι ειναι μπραχαμιωτης, δυστυχως δεν νομιζω

να τον ηξερα αν και μενουμε στην ιδια περιοχη και μπραχαμι για παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 304
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αξιος θα ηταν αν δεν των επιαναν..αλλα και για αυτο ειναι 18...δηλαδη αδεξιος

 

Μπορει να τον τσιμπήσαν στο άσχετο Η απ τις καρτες. Λεμε τωρα σενάρια...

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοινός εγκληματίας κατ' εμέ. Το ότι είναι ίσως εξυπνότερος από το μέσο όρο ή έχει ψαχτεί περισσότερο σε κάποια πράγματα, δεν μειώνει καθόλου την ευθύνη για τα αποτέλεσμα των πράξεών του.

 

Όσο για την... επικείμενη πρόσληψή του λόγω των ικανοτήτων του, ρωτήστε τον εαυτό σας "αν είχα δική μου εταιρία, θα τον προσλάμβανα ως υπάλληλο;" Η δική μου απάντηση είναι κατηγορηματικά "όχι". Ίσως να συνεργαζόμουν μαζί του με πλάγιο τρόπο, χρησιμοποιώντας τον περιστασιακά ως freelancer για security audits ή κάτι αντίστοιχο, αλλά ποτέ δεν θα εξαρτιόμουν από αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρεσει που ορισμένοι του δίνουν και respect λες και είναι ο ρομπεν των δασών και τα έδινε σε φτωχούς. Να δω αμα έβρισκε κανένας κάποιο πρωί την κάρτα του χρεωμένη μεχρι το λαιμό πόσο respect θα του έδινε :rolleyes:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lamer είναι όχι χακερ. Επιθέσεις με botnets και μουφα keyloggers/backdoors. Sub7 εποχές μου θυμίζει. Οκ μπορεί να έχει και κάποιες γνώσεις γενικά αλά από τα αντικείμενα που του κατέσχεσαν ποιο πολύ για παιδάκι που παίζει κλέφτες και αστυνόμους με γείτονες μου ακούγετε. xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον κοβω το πιτσιρικα να μαζευει βαλιτσες για αμερικα και πολλα τα ετη......μισθο κανα 5.000 δολλαρια ,σε κανα υπογειο στο πενταγωνο εν αρχη και μετα βλεπουνε τις δυνατοτητες του για αλλα πραματα αγνωστα σε εμας!!!!οτι και να λεμε εμεις ,τον δρομο του τον πηρε αυτος ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον κοβω το πιτσιρικα να μαζευει βαλιτσες για αμερικα και πολλα τα ετη......μισθο κανα 5.000 δολλαρια ,σε κανα υπογειο στο πενταγωνο εν αρχη και μετα βλεπουνε τις δυνατοτητες του για αλλα πραματα αγνωστα σε εμας!!!!οτι και να λεμε εμεις ,τον δρομο του τον πηρε αυτος ηδη.

σιγα μη του δωσουν και τη σουζι τσουζι για γκομενα.

απλα ειχε γνωσεις και ικανοτητες καλυτερες απο το 99,9999 των χρηστων

οπως λεει και μια παροιμια του ιντερνετ

αν εισαι καλος χακερ σε ξερουν ολοι

αν εισαι ο καλυτερος δε σε ξερει κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον κοβω το πιτσιρικα να μαζευει βαλιτσες για αμερικα και πολλα τα ετη......μισθο κανα 5.000 δολλαρια ,σε κανα υπογειο στο πενταγωνο εν αρχη και μετα βλεπουνε τις δυνατοτητες του για αλλα πραματα αγνωστα σε εμας!!!!οτι και να λεμε εμεις ,τον δρομο του τον πηρε αυτος ηδη.

Nαι να εισαι σιγουρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, η είδηση έχει δημοσιευτεί σε κανένα σοβαρό site / έχουμε κάποιες έγκυρες πηγές;;

 

Ξέρω πάνω από 100 άτομα στο Μπραχάμι και δεν έχει ακούσει κανείς τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον κοβω το πιτσιρικα να μαζευει βαλιτσες για αμερικα και πολλα τα ετη......μισθο κανα 5.000 δολλαρια ,σε κανα υπογειο στο πενταγωνο εν αρχη και μετα βλεπουνε τις δυνατοτητες του για αλλα πραματα αγνωστα σε εμας!!!!οτι και να λεμε εμεις ,τον δρομο του τον πηρε αυτος ηδη.

 

Γιατί ότι θα πάρει σύνταξη πριν τα 65 του που το πας;Να πα να γίνουμε όλοι χάκερς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...