Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 3 μήνες μετά...

παω να κλεισω τα εισιτήρια και μου λεει κατω κατω στην τελικη τιμη "Excluding administration fee (if applicable)"και εκτος αφτου λεει και "Fares do not include optional fees/charges. For a full list of Ryanair fees, please click here"

δλδ εκτος απο το ποσο που μου βγαζει ποσα ακομα πρεπει να πληρωσω επιπλέον?ειναι η πρωτη φορα με αυτη την εταιρια και δεν ξερω τι γινετε..!οσο για της βαλιτσες και τετοια τα εχς διαβασει.!η πτηση που διαλεξα ειναι παρακατω.

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να πληρώσεις τίποτα επιπλέον εάν δεν θες να αγοράσεις κάτι έξτρα.

 

Στα έξτρα περιλαμβάνονται: βαλίτσα, ασφάλεια, να μπεις πρώτος στο αεροπλάνο, να σου έρθει επιβεβαίωση στο κινητό κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να πληρώσεις τίποτα επιπλέον εάν δεν θες να αγοράσεις κάτι έξτρα.

 

Στα έξτρα περιλαμβάνονται: βαλίτσα, ασφάλεια, να μπεις πρώτος στο αεροπλάνο, να σου έρθει επιβεβαίωση στο κινητό κλπ κλπ

σιγουρα..?γιατι διαβασα οτι θα πληρωσω αλλα 6Ε αλλα αν ειναι για τοσο ακομα δεν υπαρχει προβλημα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα..?γιατι διαβασα οτι θα πληρωσω αλλα 6Ε αλλα αν ειναι για τοσο ακομα δεν υπαρχει προβλημα :)

 

 

Έχεις δίκιο ξέχασα να σου πω ότι πληρώνεις +5 ευρω αν δεν πληρώσεις με χρεωστική mastercard.

 

Χρεωστική mastercard δίνει η τράπεζα Πειραιώς, και ηλεκτρονικά η moneybookers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο ξέχασα να σου πω ότι πληρώνεις +5 ευρω αν δεν πληρώσεις με χρεωστική mastercard.

 

Χρεωστική mastercard δίνει η τράπεζα Πειραιώς, και ηλεκτρονικά η moneybookers.

σε ευχαριστω πολυ εχω απο την πειραιως webuy οποτε ειμαι οκ.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβώς. Mastercard μόνο.

 

Ειχα χρεωστική πειραιώς visa κι έβγαλα μια προπληρωμένη mastercard για να πληρώσω τα εισιτήρια.

 

Ασχετο/σχετικό.Πήγε γνωστός προσφάτως στο oslo με ryanair και πήδηξε απο το κόστος...! Οπότε μη κοιτάτε μόνο αν είναι φθηνά τα εισιτήρια για κάπου,αλλά και πόσα θα ξοδέψετε το 3ημερο!

Πάντως εχει τώρα που μιλάμε εισιτήρια για ρώμη με 16ε πανε ελα το άτομο, κι άρχισα να ψήνομαι ήδη...

 

Y.G. ωραίο το χωριό σου κουφαλιώτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβώς. Mastercard μόνο.

 

Ειχα χρεωστική πειραιώς visa κι έβγαλα μια προπληρωμένη mastercard για να πληρώσω τα εισιτήρια.

 

Ασχετο/σχετικό.Πήγε γνωστός προσφάτως στο oslo με ryanair και πήδηξε απο το κόστος...! Οπότε μη κοιτάτε μόνο αν είναι φθηνά τα εισιτήρια για κάπου,αλλά και πόσα θα ξοδέψετε το 3ημερο!

Πάντως εχει τώρα που μιλάμε εισιτήρια για ρώμη με 16ε πανε ελα το άτομο, κι άρχισα να ψήνομαι ήδη...

 

Y.G. ωραίο το χωριό σου κουφαλιώτη...

ναι οντως εχω ακουσει και εγω κατι για 20Ε ενα απλο σαντουιτς...!!τρελα πραγματα

 

υ.γ ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αγαπητέ; απο στοκχολμη πετάει επίσης πολύ φθηνά,απ'οτι θυμάμαι...απλά όχι όλο το χρόνο.

 

Χάσαμε live στο Όσλο εξαιτίας τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπερβολές...

 

Ενα απλό σαντουιτς έκανε απ'οτι θυμάμαι γύρω στα 5ε.

2.5ε το μπουκαλάκι το νερό.

Για τα υπόλοιπα δεν θυμάμαι. Είχε γενικά και κάτι άλλες κουφές χρεώσεις, πχ υγρά στη βαλίτσα. Ναι μεν δεν επιτρέπονται,αλλά αν πλήρωνες 25-30ε στο επέτρεπαν. Οτι'ναναι.

 

Βρήκα κατι φθηνά εισητήρια για Ρώμη και έχω μπριζωθεί πάλι. Και στο Μιλάνο για πλάκα το ξεκινήσαμε και τινάξαμε το μπατζετ στον αέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Με ταξιδιωτική ασφάλεια τι παίζει; Πριν κλείσω τα εισιτήρια μου προτείνει να βάλω. Αλλά όταν λέει να επιλέξω country of residence δεν έχει την Ελλάδα πουθενά. Είναι υποχρεωτικό να βάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...