Προς το περιεχόμενο

Σκουλαρίκι στο φρύδι


score

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλος..μπορεις σ παρακαλω να μ πεις οταν λενε παραπανω 'να καθαριζουμε''εννοουνε να βγαζουμε το σκουλαρικι και να το καθαριζουμε η ετσι οπως ειναι απανω στο φρυδι...εχει μια μερα που το εχω.....σ ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
φιλος..μπορεις σ παρακαλω να μ πεις οταν λενε παραπανω 'να καθαριζουμε''εννοουνε να βγαζουμε το σκουλαρικι και να το καθαριζουμε η ετσι οπως ειναι απανω στο φρυδι...εχει μια μερα που το εχω.....σ ευχαριστω

 

φυσικά και δεν θα το βγάλεις. πιθανότητα να ματώσει. απο πάνω με μια μπατονέτα και το υγρό/κρέμα σου έδωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να έχει έλλειψη αντανακλαστικού του πνιγμού.

 

μυθος ειναι θεμα θελησης και εξασκησης:P

 

οντοπικ, μια στην μυτη θα ηθελα να κανω αλλα φοβαμαι γτ στα αυτια που ειχα κανει μου εκανε τρομερη αλλεργια στην αρχη και ακομα και τωρα αμα εχω καιρο να φορεσω σκουλαρικια μετα ψιλοερεθιζονται:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό συμβαίνει γιατί στα αυτιά φοράς μάλλον ό,τι να ναι ποιότητας σκουλαρίκια. Οπουδήποτε αλλού αντιθέτως συνήθως φοράς μόνο τιτάνιο. Έχω το ίδιο πρόβλημα σε αυτές στα αυτιά, αλλά στις υπόλοιπες είμαι κομπλέ.

Υπάρχουν πάρα πολλοί λόγοι για να μην κάνεις στη μύτη, αλλά ο παραπάνω δε συμπεριλαμβάνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα καλα σκουλαρικια ειναι απο τιτανιο???Μολις πριν λιγες μερες ξανα-εκανα στο φρυδι και θελω να παρω κατι οσο πιο ποιοτικο....Που μπορω να προμηθεφτω καλα σκουλαρικια???Μην μου πουλησουν καμια βλακια για τιτανιο και τρεχω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό συμβαίνει γιατί στα αυτιά φοράς μάλλον ό,τι να ναι ποιότητας σκουλαρίκια. Οπουδήποτε αλλού αντιθέτως συνήθως φοράς μόνο τιτάνιο. Έχω το ίδιο πρόβλημα σε αυτές στα αυτιά, αλλά στις υπόλοιπες είμαι κομπλέ.

Υπάρχουν πάρα πολλοί λόγοι για να μην κάνεις στη μύτη, αλλά ο παραπάνω δε συμπεριλαμβάνεται.

 

ποιοι ειναι αυτοι οι λογοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα σοβαρό, κυρίως αστειευόμουν με το ότι βλέπεις παντού τρύπες στη μύτη, είτε αυτή είναι γαλλική, είτε παπαγαλίσια. Από προσωπική πείρα μπορώ να σου πω ότι το σημάδι στο δέρμα έφυγε πολύ αργά -4 χρονάκια αν το υπολογίζω σωστά. Προσωπικά θεωρώ ότι τα πίρσινγκ στο πρόσωπο είναι κακή φάση και, εφόσον δεν περνάς εφηβεία, θα σου πρότεινα να κάνεις σε άλλο μέρος αν σε ψήνουν τόσο ή ακόμη καλύτερα χτύπα κανένα τατού =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκουλαρικι αμα το βαρεθεις το βγαζεις και στην χειροτερη σου αφηνει κοκκινιλα,το tattoo???αστο καλυτερα.....το θεωρω κατι πολυ δυνατο το tattoo,οχι δεν μ'αρεσουν τα σκουλαρικια οποτε να παω να χτυπησω ενα τατουαζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκουλαρικι αμα το βαρεθεις το βγαζεις και στην χειροτερη σου αφηνει κοκκινιλα,το tattoo???αστο καλυτερα.....το θεωρω κατι πολυ δυνατο το tattoo,οχι δεν μ'αρεσουν τα σκουλαρικια οποτε να παω να χτυπησω ενα τατουαζ.

 

καλα η δικια σου γνωμη δεν μετραει οποτε οκ.:-)

ειναι ολοκληρη συζητηση αν βαρεθεις την τρυπα,αν βαρεθεις το ταττοο και λοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ για να φτασεις σε σημειο να κανεις ταττοο το σκεφτεσαι 100 φορες.οποτε αποφασιζεις πιο ωριμα.(τις περισσοτερες φορες φανταζομαι..)

με τις τρυπες ειναι αλλιως.3υπνας μια μερα και τρυπιεσαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν κρίνω από μιά φίλη μου πού τυχαίνει να είναι καί πολύ αθυρόστομη άστα να πάνε.Αυτή πήγε καί έβαλε στη γλώσσα ένα καί όταν την ρώτησα γιατί το έβαλε καί αν την πονάει ή αθεόφοβη μού είπε.Ναί αλλά κάνει ωραίες πίπες!Κόκκαλο εγώ.

Έπρεπε να της πεις "Δε σε πιστευω"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...