Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός
Κερδίστε 3 κορυφαία τροφοδοτικά

Φωτογραφία

Μηχανακι

Το θέμα αυτό έχει αρχειοθετηθεί επειδή είναι αρκετά παλιό. Αυτό σημαίνει ότι δεν μπορείτε να απαντήσετε σ'αυτό το θέμα.
8 απαντήσεις σ'αυτό το θέμα

#1 Mr.Popo

Mr.Popo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 0 μηνύματα

Δημοσίευση 20 Ιούλιος 2011 - 08:52 μμ

Παιδια?? εχω οδηγησει αρκετεσ φορεσ παπι και ξερω καποια πραγματα...ξερω σχεδον ολα τα βασικα!! με λιγα λογια στην πρακτικη ειμαι καλοσ... ομωσ...δν ξερω καθολου θεωρια!!
δηλαδη...ολα αυτα με τα σερβισ με τα μπουζι τα καρμπιλατερ...δεν τα καταλαβαινω...ειναι κατι που πρεπει να ψαξω?? η θα τα μαθω οταν παρω παπι..επισησ...αν παρω παπι και δν τα ξερω αυτα θα με εμποδισει στην οδηγηση μου???

#2 De@th L0rd

De@th L0rd

Senior Member

• Members
  • 2.423 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Ιούλιος 2011 - 03:01 μμ

Ηλικία;

#3 mphxths

mphxths

Senior Member

• Members
  • 2.563 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Ιούλιος 2011 - 03:22 μμ

Παιδια?? εχω οδηγησει αρκετεσ φορεσ παπι και ξερω καποια πραγματα...ξερω σχεδον ολα τα βασικα!! με λιγα λογια στην πρακτικη ειμαι καλοσ... ομωσ...δν ξερω καθολου θεωρια!!
δηλαδη...ολα αυτα με τα σερβισ με τα μπουζι τα καρμπιλατερ...δεν τα καταλαβαινω...ειναι κατι που πρεπει να ψαξω?? η θα τα μαθω οταν παρω παπι..επισησ...αν παρω παπι και δν τα ξερω αυτα θα με εμποδισει στην οδηγηση μου???

διπλωμα εχεις?

κοιτα και οι οδηγοι αυτοκινητων δεν ξερουν μηχανολογικα παντα, αλλα να τσεκαρεις υγρα , λαδια , να αλλαξεις κανα λαστιχο , να μπορεις να δεις το καντραν για βλαβες κλπ ολοι λιγο πολυ τα ξερουν .Απλα πραγματα για την λειτουργια του αυτοκινητου.

Κατι αναλογο πιστευω ισχυει και για τις μηχανες.

#4 Mika

Mika

Senior Member

• Members
  • 1.059 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Ιούλιος 2011 - 04:23 μμ

Στον βροντο πηγανε οι συμβουλες μου :)

#5 mphxths

mphxths

Senior Member

• Members
  • 2.563 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Ιούλιος 2011 - 04:40 μμ

Στον βροντο πηγανε οι συμβουλες μου :)

απαντηθηκε και η ερωτηση μου...δεν εχει διπλωμα.

#6 Ntinaras

Ntinaras

Senior Member

• Members
  • 6.178 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Ιούλιος 2011 - 07:21 μμ

παρε ηλεκτρικο ποδηλατο.πιο οικονομικο και παιζει και πιο γρηγορο απο 50ρι παπι :P

#7 Mr.Popo

Mr.Popo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 0 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Ιούλιος 2011 - 09:17 μμ

παιδεσ ευχαριστω για το χρονο σασ...οχι δεν εχω διπλομα!! 17 χρονων...
Μικα δεν πηγανε χαμενεσ η συμβουλεσ σου...απλα σκεφτομαι διαφορα

#8 markosf1

markosf1

Senior Member

• Members
  • 185 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Ιούλιος 2011 - 02:09 πμ

όταν γίνεις 18 (περνάει ο καιρός).. πρώτα δίπλωμα και μετά μηχανάκι, αυτοκίνητο, ότι τραβάει η ψυχή σου ! Κοίτα όμως να το πάρεις με δικά σου λεφτά, που τα έχεις δουλέψει για να είσαι και πιο συνηδητοποιημένος. Και ύστερα θα καταλάβεις ότι μούρη δεν πουλάς αν έχεις ένα μηχανάκι.. αλλά άλλα πράγματα

#9 Mr.Popo

Mr.Popo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 0 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Ιούλιος 2011 - 05:15 μμ

αγαπητε φιλε Μαρκο δεν θελω να πουλησω μουρη...απλα μου αρεσουν παρα πολυ...(δουλευω εδω και 1 μηνα για το μελλοντικο μ παπι)...
επισησ δν εχω σκοπο να το φτιαξω...απλα θελω να εχω ενα...ειναι η εφοιφηκη καυλα !!!