Προς το περιεχόμενο

Hp pavilion dv5 1080ev


negain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να λεμε και την αληθεια το laptop ποτε δεν με προδωσε σε αυτά που ήθελα να κάνω. Δουλευει απρπβλημάτιστα. Γι' αυτό το λόγο και επειδή εψαξα και για να παρω αρκετά καλυτερο απο τα χαρακτηριστικά του πρέπει να δωσω αρκετά. Αρκετά παραπανω απ΄ότι πηρα αυτό, αποφάσισα να το κράτησω και να προχωρήσω στην αναβάθμιση με τον σκληρό δίσκο που πρότεινε ο φίλος και τα win7. Προσδωκωντας σε καλά αποτελέσματα. Αν μπορέσω να βρω και μνημες 4gb σε καλη τιμη θα τις βαλω ελπιζοντας να παει 2-3 χρονια ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το λαπτοπ πριν 2 χρόνια έκανε 1300 ευρό... γιατί να το αλλάξει ?? τι θα κερδίσει ?

για λαπτοπ μιλάμε...

το δικό μου (το ίδιο έχω) πιστεύω θα με βγάλει άνετα άλλα 2 χρονιά ( δεν παίζω παιχνίδια ). και η μπαταρία του κρατάει ακόμα 2 ώρες.

 

 

 

δεν αξίζει να πας φίλε σε κάτι καλύτερο . ακόμα και σήμερα τα σπάει το λαπτοπ σου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το λαπτοπ πριν 2 χρόνια έκανε 1300 ευρό... γιατί να το αλλάξει ?? τι θα κερδίσει ?

για λαπτοπ μιλάμε...

το δικό μου (το ίδιο έχω) πιστεύω θα με βγάλει άνετα άλλα 2 χρονιά ( δεν παίζω παιχνίδια ). και η μπαταρία του κρατάει ακόμα 2 ώρες.

 

 

 

δεν αξίζει να πας φίλε σε κάτι καλύτερο . ακόμα και σήμερα τα σπάει το λαπτοπ σου .

 

Νομίζω ότι αυτό έγραψα λίγο πιο πάνω. Βέβαια, όλα είναι σχετικά - μόνο ο ίδιος ο OP γνωρίζει τις πραγματικές απαιτήσεις του. Κατά τη γνώμη μου, η πιο αποδοτική αναβάθμιση που μπορεί να κάνει είναι να βάλει ssd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το κρατήσω τελικά, με τις αναβαθμισεις που θα κάνω.

Και εμένα περίπου εκει αλλα σε κατάσταση εξοικονόμισης, φανταζομαι και εσυ το ίδιο εννοεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...