Προς το περιεχόμενο

Βλέπω ποιός μπαίνει στο facebook μου!


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφορούν πολλές σελιδες/απάτες που ισχυρίζονται ότι θα σου επιτρέψουν να δεις ποιος επισκέπτεται το προφίλ σου αλλά φυσικά όλα είναι μουφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ήταν και κακή ιδέα να υπήρχε τρόπος να βλέπεις ποιός μπαίνει κ βγαίνει κ κοιτάει, αλλά μάλλον εάν γινόταν αυτό το fb θα είχε αρκετά μικρότερη επισκεψιμότητα, μάλλον αυτό είδαν κ άλλαξαν γνώμη κ το έβγαλαν. Πάντως σίγουρα δεν υπάρχει τρόπος αυτή τη στιγμή με κάποια επιλογή από το interface του να δείς ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν σου δίνει τέτοια δυνατότητα. Οι περισσότεροι/περισσότερες μπαίνουν για να τσεκάρουν με την ησυχία τους τα γκομενάκια και άμα υπήρχε τέτοια δυνατότητα οι περισσότεροι θα το απέφευγαν, άρα θα μειωνόταν η επισκεψιμότητα και η χρήση της υπηρεσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλια οντως υπηρχε.τωρα την εχουν αφαιρεσει ομως. γιατι ρε να υπαρχει?? να μην υπαρχει

ποτε δεν υπηρχε κάτι που να λειτουργει. Μόνο κάτι απάτες που παίρνανε τους κωδικούς των αφελών χρηστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε την εφαρμογη "My top fans"...Το χρησιμοποιουν πολλοι και μου φαινεται λειτουργει..εμενα προσωπικα μου βγαζει γνωστους και οχι ακυρους (εχω 700 φιλους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως αριστερά που φαίνονται οι φίλοι σου, αυτοί που είναι πάνω πάνω, είναι αυτοί που έχουν επισκεφθεί τη σελίδα σου πρόσφατα. Το ίδιο αν βάλει το ποντίκι πάνω από τη φωτογραφία κάποιου Post σου, θα σου βγάλει κουτάκια με τους φίλους που είδαν τη σελίδα σου πρόσφατα.

 

Νομίζω, δεν είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Δεν υπάρχει τρόπος να δεις κάτι τέτοιο και νομίζω είναι συνειδητή (και σωστή) επιλογή του Facebook να μην φαίνεται κάτι τέτοιο. Θα έριχνε πολύ το traffic. Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να καταγράφονται όλες οι κινήσεις μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καταργήσουν τα groups και τα αντικαταστήσουν με pages, είχα μπει σε ένα και όντως μπορούσα να δω ποιοι βλέπουν στο προφίλ μου. Ήταν αξιόπιστο, το είχα δοκιμάσει με πολλούς φίλους. Τώρα πλέον δεν πρέπει να λειτουργεί κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμά όμως είναι να βλέπεις γενικώς ποιοί μπαίνουν κ σε κοιτούν όχι μόνο οι φίλοι, γιατί σίγουρα θα υπάρχουν κ άλλοι που δεν θέλουν να ξέρεις πως τους βλέπεις (βλ. πρώην γκόμενες κλπ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδες!!!!

Στον λογαριασμο μου στο facebook,εχω την εντυπωση πως πισω απο 2 διαφορετικα προφιλ 2 φιλων μου κρυβεται το ιδιο προσωπο!!!

Δεν του εχω πει τιποτα, ουτε και ειμαι σιγουρος φυσικα....υπαρχει μηπως καποιος τροπος να το τσεκαρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...