Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός
Κερδίστε 3 κορυφαία τροφοδοτικά

Φωτογραφία

Βλέπω ποιός μπαίνει στο facebook μου!

Το θέμα αυτό έχει αρχειοθετηθεί επειδή είναι αρκετά παλιό. Αυτό σημαίνει ότι δεν μπορείτε να απαντήσετε σ'αυτό το θέμα.
15 απαντήσεις σ'αυτό το θέμα

#1 zoranb

zoranb

Senior Member

• Members
  • 1.602 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 05:47 μμ

Υπάρχει τρόπος να δεί κανείς ποιοί χρήστες επισκέπτονται το facebook του κλπ.;

#2 shodan

shodan

Senior Member

• Members
  • 1.102 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 05:51 μμ

Κυκλοφορούν πολλές σελιδες/απάτες που ισχυρίζονται ότι θα σου επιτρέψουν να δεις ποιος επισκέπτεται το προφίλ σου αλλά φυσικά όλα είναι μουφες.

Ad Bot

Ad Bot

#3 pavlinda

pavlinda

Junior Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 62 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 05:54 μμ

παλια οντως υπηρχε.τωρα την εχουν αφαιρεσει ομως. γιατι ρε να υπαρχει?? να μην υπαρχει

#4 shodan

shodan

Senior Member

• Members
  • 1.102 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 06:39 μμ

Δε νομίζω ότι και να υπήρχε θα πρόσφερε κάτι.

#5 dimitrisOS

dimitrisOS

Senior Member

• Members
  • 2.585 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 06:48 μμ

μουφιες ηταν ολες

#6 zoranb

zoranb

Senior Member

• Members
  • 1.602 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 07:50 μμ

Δεν θα ήταν και κακή ιδέα να υπήρχε τρόπος να βλέπεις ποιός μπαίνει κ βγαίνει κ κοιτάει, αλλά μάλλον εάν γινόταν αυτό το fb θα είχε αρκετά μικρότερη επισκεψιμότητα, μάλλον αυτό είδαν κ άλλαξαν γνώμη κ το έβγαλαν. Πάντως σίγουρα δεν υπάρχει τρόπος αυτή τη στιγμή με κάποια επιλογή από το interface του να δείς ε;

#7 Tigran

Tigran

Senior Member

• Members
  • 1.446 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 08:24 μμ

Όχι, δεν σου δίνει τέτοια δυνατότητα. Οι περισσότεροι/περισσότερες μπαίνουν για να τσεκάρουν με την ησυχία τους τα γκομενάκια και άμα υπήρχε τέτοια δυνατότητα οι περισσότεροι θα το απέφευγαν, άρα θα μειωνόταν η επισκεψιμότητα και η χρήση της υπηρεσίας.

#8 isay

isay

Senior Member

• Members
  • 7.698 μηνύματα

Δημοσίευση 15 Αύγουστος 2011 - 08:29 μμ

παλια οντως υπηρχε.τωρα την εχουν αφαιρεσει ομως. γιατι ρε να υπαρχει?? να μην υπαρχει

ποτε δεν υπηρχε κάτι που να λειτουργει. Μόνο κάτι απάτες που παίρνανε τους κωδικούς των αφελών χρηστών.

#9 florevil

florevil

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 μηνύματα

Δημοσίευση 16 Αύγουστος 2011 - 02:25 μμ

Τσεκαρε την εφαρμογη "My top fans"...Το χρησιμοποιουν πολλοι και μου φαινεται λειτουργει..εμενα προσωπικα μου βγαζει γνωστους και οχι ακυρους (εχω 700 φιλους)

#10 Heatspreader

Heatspreader

Senior Member

• Members
  • 8.991 μηνύματα

Δημοσίευση 16 Αύγουστος 2011 - 02:41 μμ

Νομίζω πως αριστερά που φαίνονται οι φίλοι σου, αυτοί που είναι πάνω πάνω, είναι αυτοί που έχουν επισκεφθεί τη σελίδα σου πρόσφατα. Το ίδιο αν βάλει το ποντίκι πάνω από τη φωτογραφία κάποιου Post σου, θα σου βγάλει κουτάκια με τους φίλους που είδαν τη σελίδα σου πρόσφατα.

Νομίζω, δεν είμαι σίγουρος.

#11 Johny_Tech

Johny_Tech

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 44 μηνύματα

Δημοσίευση 16 Αύγουστος 2011 - 03:31 μμ

Δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Δεν υπάρχει τρόπος να δεις κάτι τέτοιο και νομίζω είναι συνειδητή (και σωστή) επιλογή του Facebook να μην φαίνεται κάτι τέτοιο. Θα έριχνε πολύ το traffic. Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να καταγράφονται όλες οι κινήσεις μου!

#12 Heatspreader

Heatspreader

Senior Member

• Members
  • 8.991 μηνύματα

Δημοσίευση 16 Αύγουστος 2011 - 04:20 μμ

Γι' αυτο δεν το λεω με σιγουριά... Πάντως αξίζει να ρίξετε μια ματιά να το δούμε...

#13 glad1at0re

glad1at0re

Senior Member

• Members
  • 249 μηνύματα

Δημοσίευση 19 Αύγουστος 2011 - 01:16 πμ

Πριν καταργήσουν τα groups και τα αντικαταστήσουν με pages, είχα μπει σε ένα και όντως μπορούσα να δω ποιοι βλέπουν στο προφίλ μου. Ήταν αξιόπιστο, το είχα δοκιμάσει με πολλούς φίλους. Τώρα πλέον δεν πρέπει να λειτουργεί κάτι τέτοιο.

#14 zoranb

zoranb

Senior Member

• Members
  • 1.602 μηνύματα

Δημοσίευση 19 Αύγουστος 2011 - 06:54 πμ

το θεμά όμως είναι να βλέπεις γενικώς ποιοί μπαίνουν κ σε κοιτούν όχι μόνο οι φίλοι, γιατί σίγουρα θα υπάρχουν κ άλλοι που δεν θέλουν να ξέρεις πως τους βλέπεις (βλ. πρώην γκόμενες κλπ.)

#15 damian1977

damian1977

Senior Member

• Members
  • 136 μηνύματα

Δημοσίευση 26 Αύγουστος 2011 - 08:23 μμ

Kαλησπερα παιδες!!!!
Στον λογαριασμο μου στο facebook,εχω την εντυπωση πως πισω απο 2 διαφορετικα προφιλ 2 φιλων μου κρυβεται το ιδιο προσωπο!!!
Δεν του εχω πει τιποτα, ουτε και ειμαι σιγουρος φυσικα....υπαρχει μηπως καποιος τροπος να το τσεκαρω?