Προς το περιεχόμενο

Δύο νέα smartphones ετοιμάζει η HTC στο event της 1ης Σεπτεμβρίου


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες του BGR η HTC πρόκειται να μονοπωλήσει την εκδήλωση που έχει οργανώσει στη 1 Σεπτεμβρίου με την παρουσίαση νέων Windows Phone Mango συσκευών.

 

Όπως αναφέρει η ιστοσελίδα ένα από τα smartphone που θα παρουσιαστούν κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα είναι το HTC Eternity το οποίο θα διαθέτει οθόνη 3.7 ιντσών και το HTC Omega με μεγαλύτερη οθόνη 4.5 ιντσών. Και τα δύο θα τρέχουν φυσικά τη νεότερη έκδοση του WP7, το Mango.

 

windows-phone-7-marketplace.jpg

 

Χωρίς να έχουν αποκαλυφθεί οι ακριβείς ημερομηνίες κυκλοφορίας των συσκευών, οι πηγές αναφέρουν ότι θα είναι πιο σύντομα απ’ ότι υπολογίζεται. Η HTC αρνήθηκε να σχολιάσει τη διαρροή.

 

Είναι πολύ πιθανό πάντως να δούμε τα δύο παραπάνω μοντέλα κατά τη διάρκεια της έκθεσης IFA 2011 στο Βερολίνο.

 

Link.png Site: bgr.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα καταφέρουν τίποτα απέναντι στο μηλαράκι . . .?

 

Για Sumsung ξέρουμε κανένα νεο anti - apple χτύπημα . . . ;

Γιατι πρεπει οτι συσκευη βγει σωνει και καλα να καταφερει να συγκριθει με το μηλο? ας μπορεσει πρωτα να σταθει το λειτουργικο αξια εγω εχω το optimus 7 και μετα ας δουμε τα υπολοιπα.

υγ. το εχω ενα μιση μηνα και δεν εχει φαει ουτε ενα κολλημα ουτε για πλακα περιμενω με αγωνια να του ναλω mango.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πρεπει οτι συσκευη βγει σωνει και καλα να καταφερει να συγκριθει με το μηλο? ας μπορεσει πρωτα να σταθει το λειτουργικο αξια εγω εχω το optimus 7 και μετα ας δουμε τα υπολοιπα.

υγ. το εχω ενα μιση μηνα και δεν εχει φαει ουτε ενα κολλημα ουτε για πλακα περιμενω με αγωνια να του ναλω mango.

 

 

Η σύγκριση είναι αναπόφευκτη φίλε μου . . . καθώς και οι απαντήσεις με νέα μοντέλα από Sumsung και όπως βλέπουμε και HTC . . .

 

Για ποιο λειτουργικό μιλάς? το IOS?

 

Και φυσικά ο ανταγωνισμός δουλεύει για μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σύγκριση είναι αναπόφευκτη φίλε μου . . . καθώς και οι απαντήσεις με νέα μοντέλα από Sumsung και όπως βλέπουμε και HTC . . .

 

Για ποιο λειτουργικό μιλάς? το IOS?

 

Και φυσικά ο ανταγωνισμός δουλεύει για μας.

 

οχι φιλε για το wp7 λεω.

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μια περίεργη κατάσταση για τις νέες συσκευές windows phone γιατί το παλιό harware υπερκαλύπτει ακόμα τις ανάγκες του mango (πλην φυσικά τον νέον αισθητήρων και της μπροστινής κάμερας) και έτσι νομίζω ότι πολλοί ήδη κάτοχοι wp δεν θα μπουν στον τρυπάκι της αλλαγής συσκευής. Για τους νέους χρήστες φυσικά και είναι καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα καταφέρουν τίποτα απέναντι στο μηλαράκι . . .?

 

Για Sumsung ξέρουμε κανένα νεο anti - apple χτύπημα . . . ;

 

Μπα τίποτα γιατί το έχουν κάνει εδω κ καιρό.

 

Τις apple το ξέρουμε πάντως

http://www.insomnia.gr/topic/417212-%CE%BA%CE%BB%CE%B9%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%B7-%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BC%CE%AC%CF%87%CE%B7-apple-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-samsung/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα καταφέρουν τίποτα απέναντι στο μηλαράκι . . .?

 

Για Sumsung ξέρουμε κανένα νεο anti - apple χτύπημα . . . ;

 

Παιδιά καλησπέρα,

 

το μηλαράκι αν θα καταφέρει ποτέ τίποτε απέναντι στα μεγαθήρια είναι το θέμα...

Ας ξυπνήσουμε λίγο σαν καταναλωτές και ας κοιτάξουμε, τόσο απλά, μόνο τα χαρακτηριστικά σε αντιπαράθεση.

Αναφορά στα sms έχει βάλει επιτέλους η Apple στα "έξυπνά" της τηλέφωνα εν έτη 2011?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...