Προς το περιεχόμενο

Internet χωρίς τηλέφωνο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περα απο αυτο ειναι πραγματα που εχουν να κανουν και με τον παροχο...

 

 

εννοειται.τι προφιλ δινει αν δινει fast interleave κτλ.απλα αυτα ειναι το λιγοτερο.πχ αν εισαι 4 Km μακρια οτι και να κανεις οτι παροχο και να βαλεις δεν θα παιξεις ουτε 5 Mbit.τωρα ειτε ειναι 5 eite 4 ειτε 5,5 σε αλλον τα ιδια χαλια.οπως αν εισαι 6 Km δεν θα παιξεις με τιποτα οτι εταιρεια και να ειναι.απο εκει και περα ο ενας δινει 6 snr ο αλλος δινει 9 εκει ενταξει μπορει να ειναι διαφορα 1 mbit,1,5 mbit Κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετακομισε και μενα η αδερφη μου στο Βολο και ειμαισ το ψαξιμο για το ποια εταιρια να προτιμησω.Ειμαι αναμεσα στη HOL και τη wind με τα αντιστοιχα double play προγραμματα,μιας και αυτες οι δυο δινουν και τρεις μηνες δωρο.Εχω μερικες ερωτησεις ομως:

 

Το δικτυο της wind καλυπτει ολη την Ελλαδα?Γιατι δεν βρισκω στο σαιτ τους τη γνωστη εφαρμογη που βαζεις τον αριθμο και σου λεει αν υπαρχει καλυψη.Δευτερον,επειδη οι προσφορες ειναι μεχρι 30/9.Εννοουν να εχει σταλει η αιτηση μεχρι 30/9?Η μηπως η ενεργοποιηση μεχρι τοτε?(Ειμαι 99% σιγουρος οτι το πρωτο ισχυει και οτι αν κανω σημερα αιτηση θα δικαιουμαι την προσφορα,απλα για επιβεβαιωση ρωταω.)

 

Και τελος καποια αποψη για wind,για hOL τα ξερω μιας και ειμαι συνδρομητης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

shikabalas αυτο που ξερω ειναι οτι η προσφορα ισχυει για αιτησεις μεχρι 30/9 (δηλαδη εγω που εκανα την αιτηση σημερα ισχυει η προσφορα).

 

poulinos για τη wind και τη hol ξερεις που ειναι τα κεντρα τους στην πατρα;

EDIT: Της hol βρηκα που ειναι, της wind δεν μπορω να βρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ας κλεισει το συγκεκριμενο topic. Μετα απο τοσο καιρο σημερα μπηκε το internet επιτελους.

Αρχικα πηγα στη wind με την οποια δεν εβγαλα ακρη (πολυ δυσαρεστημενος εμεινα). Επειτα απο πολυ προσπαθεια δεν καταφερα να βαλω internet απ τη wind και προ 2 εβδομαδων πηγα στον οτε και τωρα εχω οτε φοιτητικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετακομισε και μενα η αδερφη μου στο Βολο και ειμαισ το ψαξιμο για το ποια εταιρια να προτιμησω.Ειμαι αναμεσα στη HOL και τη wind με τα αντιστοιχα double play προγραμματα,μιας και αυτες οι δυο δινουν και τρεις μηνες δωρο.Εχω μερικες ερωτησεις ομως:

 

Το δικτυο της wind καλυπτει ολη την Ελλαδα?Γιατι δεν βρισκω στο σαιτ τους τη γνωστη εφαρμογη που βαζεις τον αριθμο και σου λεει αν υπαρχει καλυψη.Δευτερον,επειδη οι προσφορες ειναι μεχρι 30/9.Εννοουν να εχει σταλει η αιτηση μεχρι 30/9?Η μηπως η ενεργοποιηση μεχρι τοτε?(Ειμαι 99% σιγουρος οτι το πρωτο ισχυει και οτι αν κανω σημερα αιτηση θα δικαιουμαι την προσφορα,απλα για επιβεβαιωση ρωταω.)

 

Και τελος καποια αποψη για wind,για hOL τα ξερω μιας και ειμαι συνδρομητης.

ολη την ελλαδα καμια εταιρεια δεν καλυπτει περα απο τον οτε.και το ολη ειναι σχετικο.απειρες περιοχες δεν εχουν adsl.

β.παρε την να τους ρωτησεις απο που μπορεις να δεις για καλυψη.

γ.η αιτηση μετραει οχι η ενεργοποιηση που μπορει να ειναι και 2 μηνες πιο μετα αν εισαι ατυχος.για την wind οπως και για τις περισσοτερες μην περιμενεις κανα καλο ρουτερακι με την ενεργοποιηση.αυτα

 

shikabalas αυτο που ξερω ειναι οτι η προσφορα ισχυει για αιτησεις μεχρι 30/9 (δηλαδη εγω που εκανα την αιτηση σημερα ισχυει η προσφορα).

 

poulinos για τη wind και τη hol ξερεις που ειναι τα κεντρα τους στην πατρα;

EDIT: Της hol βρηκα που ειναι, της wind δεν μπορω να βρω...

στην πατρα τα κεντρα της wind και της hol(αν εχουν ιδιοκτητο εκει ειναι εκει που ειναι και του οτε και της forthnet και ολων των παροχων.δηλαδη μεσα στην αιθουσα παροχων.βλεπε Link στην υπογραφη μου.Μονο σε περιπτωση cabins το κεντρο δεν ειναι μεσα εκει που ειναι του οτε και η πατρα τουλαχιστον στο κεντρο δεν νομιζω οτι εχει καμπινες αλλα εχει σιγουρα 2-3 κτιρια του οτε που εχουν κανονικα αιθουσα παροχων.σκαγιοπουλειο κτλ κτλ.δεν τα θυμαμαι απεξω.

εκει που ειναι της Hol ειναι και wind ΑΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΧΕΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ.

 

Ας κλεισει το συγκεκριμενο topic. Μετα απο τοσο καιρο σημερα μπηκε το internet επιτελους.

Αρχικα πηγα στη wind με την οποια δεν εβγαλα ακρη (πολυ δυσαρεστημενος εμεινα). Επειτα απο πολυ προσπαθεια δεν καταφερα να βαλω internet απ τη wind και προ 2 εβδομαδων πηγα στον οτε και τωρα εχω οτε φοιτητικο...

 

 

καλα δεν υπαρχει λογος να κλησει.ολο και κατι μπορει να υποθει η να χρειαστει.δεν ενοχλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Ξέρει κανέις τίποτα για την προσφορά του τεε μεσω δίοδος ?

Έχει κι πάγιο οτέ ?

 

 

αν θυμαμαι καλα κατι tee και και κατι φοιτητικα εχουν κανονικα παγιο απο οτε για την γραμμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...