Προς το περιεχόμενο

Lenovo Ideapad S100 N455- Electroworld 199 €


geioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εαν πας και βρεις καποιον υπεύθυνο προϊστάμενο και του πεις οτι σε ενδιαφερει το συγκεκριμενο αλλα δεν προλαβες την προσφορα ειναι πολυ πιθανών να σου το δωσει.

τελικα η μπαταρια ξερουμε εαν ειναι 3 η 5 cell ?

Επεξ/σία από geioannou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραια...με τον ηλιθιο τον πωλητη εχασα την προσφορα που δεν το παρηγγειλα χτες...σημερα εχει παλι 222...

 

ειδικα αν εχεις cash μαλλον θα στο δωσουν.

& χτες 222 το ειχε παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μπαταρια ειναι 6cell

 

το λες μιας και το ειδες στο netbook που εχεις στα χερια σου η το ειδες καπου στο ινετ ?

το λεω αυτο μιας και πηγα σε καταστημα κοτσοβολου και ρωτησα πωλητή και μου ειπε οτι ειναι 6 κελιων αλλα μετα απο 3 ωρες εκανα και τηλεφωνο στο ιδιο καταστημα και μου ειπε αλλος πωλητης οτι το σύστημα του έδειχνε οτι ειναι 4 κελιων !!!!

τι γινετε λοιπον !!! λενε οτι τους κατεβει η εχει κυκλοφωρισει το συγκεκριμενο με διαφορετικα χαρακτηριστικά ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!! λενε οτι τους κατεβει η εχει κυκλοφωρισει το συγκεκριμενο με διαφορετικα χαρακτηριστικά ???

 

και τα 2 μπορει να συμβαινουν!

παντως τα asus που ξερω βγαινουν και με 3 & με 6-cell.

αν σας δωσουν τον πληρη κωδικο απ το κουτι θα βρεθει τι εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, καλησπερα σας.... εχετε υπ'οψιν σας και αυτο...

http://www.zavvi.com/computing/laptops/lenovo-ideapad-s10-3-netbook/10538162.html

 

κατι αλλο για κοτσο, αν τους παω παλιο λαπτοπ για αποσυρση μπορω να παρω την εκπτωση για αγορα νετμπουκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, γιατί και γω ψήνομαι να το πάρω.

Γενικά τα netbooks με αυτούς τους επεξεργαστές, έχουν όλες τις λειτουργίες/εφαρμογές στο ίντερνετ ;

Τι εννοώ;

Πχ τρέχει Java, flash κανονικά στο ίντερνετ;

Πχ να κάνω chat κτλ κτλ;

Αν κάποιος το χει ας πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, γιατί και γω ψήνομαι να το πάρω.

Γενικά τα netbooks με αυτούς τους επεξεργαστές, έχουν όλες τις λειτουργίες/εφαρμογές στο ίντερνετ ;

Τι εννοώ;

Πχ τρέχει Java, flash κανονικά στο ίντερνετ;

Πχ να κάνω chat κτλ κτλ;

Αν κάποιος το χει ας πει

 

ειναι ενας υπολογιστης με επεξεργαστη και καρτα γραφικων χαμηλότερης ταχυτητας και επιδόσεων. μπορει να κανει οτι ακριβος και ενας μεγαλος η σε μικροτερες ταχυτητες η κατα την προσπαθεια θα "φαει κώλυμα" λογο του οτι δεν το "σηκώνει".

 

μην μπερδευεσαι με τιποτα κινητά, android klp που πολλες φορες λεμε εαν κανει αυτο η εκεινο η εαν ανοιγει ενα αρχειο κλπ.

απο την στιγμη που φερει το ιδιο λειτουργικο συστημα, σαν δυνατοτητα εχει τις ιδιες. απο εκει και περα ειναι θεμα επεξεργαστικη ισχύς. εαν δεν το θες για εξειδικευμένα πραγματα δεν θα συναντησεις κανενα προβλημα

ελπιζω να σε βοηθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν ο browser soy ειναι για παραδειγμα ο google chrome μπορεις να εχεις και 5-6 σελιδες.

εαν εχεις το τελευταιο internet explorer tote χρειαζεσε 8 πύρινο και επανω. αστειεύομαι....

 

δεν θα εχεις κανενα προβλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λες μιας και το ειδες στο netbook που εχεις στα χερια σου η το ειδες καπου στο ινετ ?

το λεω αυτο μιας και πηγα σε καταστημα κοτσοβολου και ρωτησα πωλητή και μου ειπε οτι ειναι 6 κελιων αλλα μετα απο 3 ωρες εκανα και τηλεφωνο στο ιδιο καταστημα και μου ειπε αλλος πωλητης οτι το σύστημα του έδειχνε οτι ειναι 4 κελιων !!!!

τι γινετε λοιπον !!! λενε οτι τους κατεβει η εχει κυκλοφωρισει το συγκεκριμενο με διαφορετικα χαρακτηριστικά ???

 

πριν παω να το δω ειχα παρει τηλεφωνο στον κωτσοβολο και μου ειπαν (μετα απο πολυ κοπο και αγωνα γιατι ουτε και αυτοι δεν ηξεραν), οτι ειναι 6cell.

Παντως τις τελευταιες μερες εξεταζω την πιθανοτητα να παρω tablet μηπως εχω γρηγοροτερη ταχυτητα αλλα μαλλον στο lenovo θα καταληξω...ελπιζω μονο να μην τρωει σκαλωματα και μου σπασει τα νευρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντος δεν ειμαι πολυ σιγουρος για την μπαταρια. εχω ρωτησει σε 2 καταστηματα και μου εχουν δωσει 2 διαφορετικες απαντησεις.

μονο εαν μπορει κανεις να το δει η απο το κουτι η καποιος που το εχει ανοιξει.

παντος μιας και ειδα στο συστημα του τους οτι εχουν ακομα 170 κομματια, πιστευω οτι συντομα θα το ξαναβαλουν σε προσφορα. οχι τιποτε αλλο, αλλα με αυτα τα χρηματα που θα εξοικονομήσει μπορει κανεις να αναβαθμησει την μνημη σε 2 gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, λες να περιμενω καμια 10αρια ημερες ακομα μηπως το ξαναβγαλουν?πως ξερεις οτι υπαρχει αυτη η πιθανοτητα?

για τη μπαταρια θα ρωτησω απο βδομαδα που θα ξαναπαω...

νομιζω οτι η νημη δεν ειναι επεκτασιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι υπαρχει αυτη η πιθανοτητα μιας και εαν δεν το κανουν θα τους μεινουν στο ραφι !

αφου καναν ηδη 2 φορες την εκπτωση δεν νομιζω να εχουν προβλημα να ξαναγινουν ανταγωνιστικοί προκειμενου να πουλησουν ολα τα καμματια αυτου του μοντελου.

η μνημη σε ολα τα netbook ειναι επεκτάσιμη. εχουν 1 DIM-ακι και απο το 1gb γινεται (μεχρι) 2gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...