Προς το περιεχόμενο

Μαιμου-Μουφα ρουχα


Achillf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα πως παει η λογική με τα ρουχα.

 

 

καθε brand εχει τη λογικη της στα νουμερα στη φορμα καισ ε οτιδήποτε.

πχ η Paul Smith τα small ειναι XS

ενω τα medium Raf Simon ειναι small παίζουν πολλά τέτοια.

 

πλεον επειδή εχω μαθει τι φοράω στο καθε τι, και αφου εχω παει σε αρκετά μαγαζιά να δοκιμάσω τα νουμερα και μετά να τα παραγκείλω απέξω.

 

Πάντως και αβεβαίωτητα να υπάρχει στο νουμερ σχεδόν ολα σου δίνουν την επιλογή της επιστροφής (να το δωσεις πισω μια και καλη η να αλλαξεις νουμερο)

 

 

εγώ εχω 3 χρονια να αφησω χρηματα στην ελλάδα πάνω στα ρουχα. εχω γλυτώσει άπειρα χρηματα αλλα πάνω απο ολα αυτα που εχoυν αυτά τα site δυσκολα τα βρισκεις εδω εως ακατόρθωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ψαχνεις;

Δεν ψαχνω κατι το συγκεκριμενο,απλως ενδιαφερομαι γενικα για αθλητικα και casual και ψαχνω καποια εναλλακτικη σελιδα μηπως βρω τιποτα το διαφορετικο σε ρουχα αλλα και σε τιμες εκτος απο τα 2 γνωστα σιτε που αναφερα και πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τα αγγλικά νούμερα. Έκατσα και μετρήθηκα κιόλας με μεζούρα αλλά και πάλι δεν μπορώ να καταλάβω ποιό υποτίθεται ότι είναι το νούμερο μου . Έψαξα και τα ρούχα μου και σε καμία ετικέτα δεν βρήκα να γράφει αγγλικό νούμερο ( σε όποια ρούχα δεν έχω κόψει την ετικέτα βέβαια , με εκνευρίζουν ).

 

Είναι μονοκόμματες οι γυναίκες , εκεί ;

 

Είμαι και εγώ υπέρ τοπικών καταστημάτων αλλα από φορεματάκια δεν είμαι ικανοποιημένη. Η' δεν έχουν ωραία σχέδια ή δε μου κάθονται καλά συνήθως . Πλάκα πλάκα καμία φορά βλέπω κάτι ωραία στα κινέζικα αλλά δε θέλω να ψωνίζω από εκεί ( εκτός από καλτσάκια που μόνο εκεί βρίσκω ανθεκτικά ). Αλήθεια , πώς αυτοί είναι ανοιχτά Κυριακή ενώ οι υπόλοιποι κλειστοί ;

 

ε δεν μασάνε αυτοί ρε, το πρόβλημα είναι με τους έλληνες, έχουν καλομάθει... και αμα ξαφνικά τους πούνε να κρατήσουν τα μαγαζιά και τις κυριακές θα αρχίσει ο 3ος παγκόσμιος πόλεμος...

 

καλα ρε, πως τρώνε με ξυλάκια αυτοι...

 

ON Topic

λεω να παραγγείλω απο το laredoute.gr γιατί απο τα άλλα όπως το Asos.com πληρώνεις πολλά για να στα φέρουν(τελωνείο)

 

απλά, εδω στο φόρουμ λέτε ότι έχει με αντικαταβολή και στο σίτε εγώ βλέπω μόνο

61444227.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν μασάνε αυτοί ρε, το πρόβλημα είναι με τους έλληνες, έχουν καλομάθει... και αμα ξαφνικά τους πούνε να κρατήσουν τα μαγαζιά και τις κυριακές θα αρχίσει ο 3ος παγκόσμιος πόλεμος...

 

καλα ρε, πως τρώνε με ξυλάκια αυτοι...

 

ON Topic

λεω να παραγγείλω απο το laredoute.gr γιατί απο τα άλλα όπως το Asos.com πληρώνεις πολλά για να στα φέρουν(τελωνείο)

 

απλά, εδω στο φόρουμ λέτε ότι έχει με αντικαταβολή και στο σίτε εγώ βλέπω μόνο

61444227.png

 

Λαθος κανεις φιλε.Το asos οπως και το yoox εδρευουν στην ευρωπαικη ενωση οποτε δεν περνανε απο τελωνειο...

 

Με αντικαταβολη μπορεις να πληρωσεις στο yoox, απο τι θυμαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...