Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν ιντερνετ για κινητο


prophet17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον εχω μια απορια εχω το xperia play και θελω να μαθω αν γινετε να εχω δωρεαν ιντερνετ στο κινητο το λεω διοτι καποιοι γνωστη μου εχουν κινητο με καρτα σαν και εμενα και απο την μερα που αγορασαν τα κινητα τουσ εχουν δωρεαν ιντερνετ αν γινετε πως μπορω να το κανω και εγω αυτο πρεπει να κατεβασω καποιες ρυθμισης η κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινετε ομως καποιοι και εχουν δωρεαν ιντερνετ χωρις καποιο πακετο η wifi απο οτι μου ειπανε καποιοι εχουν κατεβασει κατι ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινετε ομως καποιοι και εχουν δωρεαν ιντερνετ χωρις καποιο πακετο η wifi απο οτι μου ειπανε καποιοι εχουν κατεβασει κατι ρυθμισεις

 

περιπτώσεις:

 

-Σε δουλεύουνε.

-Νομίζουν ότι έχουν δωρεάν.θα το καταλάβουνε με τον λογαριασμό.

-Χρησιμοποιούν wifi

-έχουνε κάποιο πακέτο.

 

υπάρχει βέβαια και η περίπτωση να έχουν όντως δωρεάν λόγω κάποιας προσφοράς σε καρτοκινητή.

κατα καιρούς παίζουν προσφορές του στυλ: με κάθε ανανέωση 10€ δώρο xx MB για ένα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει βέβαια και η περίπτωση να έχουν όντως δωρεάν λόγω κάποιας προσφοράς σε καρτοκινητή.

κατα καιρούς παίζουν προσφορές του στυλ: με κάθε ανανέωση 10€ δώρο xx MB για ένα μήνα.

 

Και πάλι δεν είναι δωρεάν! Αφού θα έχει βάλει κάρτα 10€! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι δεν είναι δωρεάν! Αφού θα έχει βάλει κάρτα 10€! :)

 

είναι δώρο γιατί σου λέει πχ με κάθε κάρτα των 10€ δώρο 30MB.

τα 10€ δεν τα χάνεις. μένουν στο λογαριασμό σου.

συγκεκριμένα η vodafone στο καρτοκινητό cu έχει προσφορά με κάθε ανανέωση >5€ δίνει για 7 μέρες 30MB.

απλά βάζεις κάρτα και έχεις τα MB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι δώρο γιατί σου λέει πχ με κάθε κάρτα των 10€ δώρο 30MB.

τα 10€ δεν τα χάνεις. μένουν στο λογαριασμό σου.

συγκεκριμένα η vodafone στο καρτοκινητό cu έχει προσφορά με κάθε ανανέωση >5€ δίνει για 7 μέρες 30MB.

απλά βάζεις κάρτα και έχεις τα MB.

 

Μας έχουν κάνει να ξεχάσουμε την έννοια του δώρου.

Δώρο θα ήταν, αν χωρίς ανανέωση, χωρίς καμία οικονομική υποχρέωση από την μεριά σου,

να σου έλεγε ο πάροχος σου πως σου δίνει κάποια MB.

Όπως πχ πριν 2 μέρες μια φίλη μου με CU έλαβε ένα μήνυμα πως μέχρι τέλος του μήνα(για 7 ημέρες) έχει δωρεάν κάποια MB.

Χωρίς καμία υποχρέωση να βάλει οποιαδήποτε κάρτα/χρηματικό ποσό.

Αυτό ΟΚ, το λες δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...