Προς το περιεχόμενο

Γραφεία συνοικεσίων / γνωριμίες από αγγελίες


capten-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι παίζεται τώρα?

 

Παλαιότερα μόλις τελειωσα με τον στρατό είχα πάει σε έναν στο Κολωνάκι όχι ακριβώς για να βρω νύμφη αλλα τέλος πάντων ήθελα να ικανοποιηθώ ασχετα αν οι περισσότεροι υποψήφιοι γαμπροί/αντίπαλοι μου ήταν τελειwμενο 50αρηδεS που πιθανόν βαριόντουσαν να βγούν έξω μπας και.....Αλλα μου ζητήσανε κάποιο ποσο προκαταβολικά που δεν μου περίσσευε ,ενώ έπεσε σύρμα από γνωστούς ότι με εξαίρεση το πρώτο ραντεβού που ήταν ένας κράχτης του γραφείου οι υπόλοιπες υποψήφιες νύφες στην καλύτερη περίπτωση θα με οδηγούσαν στην κατάθλιψη.Πάντως λέω ότι μπορεί κάποιος να είναι τυχερός και να βρήκε μια καλή Ελληνίδα η μια από τHN εξωτική Ρωσία :wub: .

 

Αργότερα θα σας πω και ιστορία από σε ξενοδοχείο όπου παραγγείλαμε μια ιαπωνέζα καλλονή για τρυφερά και τελικά μας ήρθε μια 35άρα από κάποια επαρχία της Αλβανίας. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Αργότερα θα σας πω και ιστορία από σε ξενοδοχείο όπου παραγγείλαμε μια ιαπωνέζα καλλονή για τρυφερά και τελικά μας ήρθε μια 35άρα από κάποια επαρχία της Αλβανίας. :mad:

 

Μήπως η επαρχία της Αλβανίας λεγόνταν Τζαπονέζι και σας ξεγέλασαν; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοπικ για Γραφεια συνοικεσιων σε αχταρμα με αποτυχημενες μπουρδελοτσαρκες;

 

Πραγματικα δεν ξερω τι θα γινει, θα κλειδωθει ...

 

α) ΑΜΕΣΑ

 

β) μετα απο 45 σελιδες (με ατερμονη λουπα στα ιδια και ιδια στις τελευταιες 30) αφου οι γνωστοι αγνωστοι κραξουνε τις ελεεινιδες που το κοστολογουνε πιο πανω απο τον θεο και τις γνωστες αγνωστες που αφου κουρασουνε τον κοσμακη με και καλα προχω αποψεις κ' ανετο λεξιλογιο... θα πανε για υπνο.

 

 

αναμενω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας γνωστός μου είχε πει πριν καιρό ότι φίλος του,γύρω στα 35 (δεν ξέρω κατά πόσο ράδιο αρβύλα ήταν) πλήρωνε ένα (ευτελές απ'ότι θυμάμαι) ποσό σε νταβά (προφανώς) για να έχει στο σπίτι 3 πιτσιρίκες Βουλγάρες για νοικοκυριό και μπαλαμούτι,τις οποίες μάλιστα άλλαζε όποτε του έκανε κέφι!

Συνοικέσια my ass!;)Αυτούς να βρούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας γνωστός μου είχε πει πριν καιρό ότι φίλος του,γύρω στα 35 (δεν ξέρω κατά πόσο ράδιο αρβύλα ήταν) πλήρωνε ένα (ευτελές απ'ότι θυμάμαι) ποσό σε νταβά (προφανώς) για να έχει στο σπίτι 3 πιτσιρίκες Βουλγάρες για νοικοκυριό και μπαλαμούτι,τις οποίες μάλιστα άλλαζε όποτε του έκανε κέφι!

Συνοικέσια my ass!;)Αυτούς να βρούμε...

 

 

Μπράβο στο παλικάρι από μένα.Έπιασε το νόημα.Όπως έλεγε σε μια άλλη εποχή ο Αριστοτέλης ο άνδρας πρέπει να χει τρεις γυναίκες.Μια για τα παιδιά,μια για χαβαλέ και μια ένα mini όργιο{sic}

 

Τώρα γιατί βρε παίδες να το κλειδώσουμε το νήμα δεν κατάλαβα?Γενικότερα το συνοικέσιο είναι μια καλή λύση.Και μέσw του internet ειδικά για άνδρες που βρίσκονται σε απομονωμένες περιοχές,χωρια μπορεί να τους βοηθήσει να βρούν το ταίρι τους.

 

Μεταξύ σοβαρού και αστείου ίσwς το δοκιμάσω και εγώ να βρω μια Ρωσίδα η ακόμα καλύτερα μια Τσέχα.Ok δεν θα αναφέρω για την...γιαπωνέζα.Aσχετο και malakeia μου που συνδύασα αγοραίο ερωτα και συνοικέσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...