Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εδώ σε σειρά με φυλακές έφεραν πίσω την άλλη που την είχαν αποκεφαλίσει και είχαν δείξει το κεφάλι της σε κουτί... σε αυτό νομίζετε θα κολλήσουν εάν πέσουν άσχημα τα νούμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα ειδα το τελευταιο επεισοδιο, και η σειρα ηταν οπως την φανταζομουν. Μετρια οσο δεν παει αλλο στην τριτη χρονια της. Οκ, καλες οι ερμηνιες, αλλα να εχει και λιγο σεναριο. Εδω εμπαζε απο παντου. Αυτο το Ιραν, ο παραδεισος των κατασκοπων μιλαμε, μπαινοβγαινουν σαν να μην συμβαινει τιποτα, τηλεφωνακια σαν να μην τρεχει τιποτα, μονο whatsapp που δεν στελνουν emoticons.

 

Και σαν να μην φτανει αυτο, η

μοναδικη που εμεινε ειναι η τρελη που τωρα θα φανε το λιγοτερο 2-3 επεισοδια να γενναει-δεν το θελω-μολις το περνω στην αγκαλια μου το θελω-ποσο μου λειπει το παιδι μου, θα γινω η καλυτερη μανα-αλλα δεν μπορω να το κανω στην Κωνσταντινουπολη αρα θα το αναλαβει ο πατερας μου- Καρυ.

 

 

Ασε, ας ξεκινησει με το καλο η επομενη χρονια, να φτασουμε στα μεσα και βλεπουμε... Ολο και κατι θα βγαλει το HBO καινουργιο, δεν μπορει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ασε, ας ξεκινησει με το καλο η επομενη χρονια, να φτασουμε στα μεσα και βλεπουμε... Ολο και κατι θα βγαλει το HBO καινουργιο, δεν μπορει

 

True Detective

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Βάζετε στοιχημα ότι το σενάριο θα κυμανθεί όχι με την Αλ Κάιντα ,αλλα με την Ρωσία του Πούτιν?

 

Τίποτε φυσικά δεν είνα τυχαίο , αυτό το reboot που είπανε ότι θα κάνουνε είναι ύποπτο.

 

Προπαγάνδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα και εγώ την τρίτη σεζόν,

 

 

δεν με πείραξε που σκότωσαν τον μπρόντι...πιο πολύ μου έκατσε στραβά το πώς συνεχίζουν οι άλλοι να ζουν (και πιο πολύ η κάρι) σα να μην έγινε τίποτα...όταν εμφανίστηκε εκείνο το "4 μήνες μετά" φαντάστικα οτι θα δείξουν την

 

κάρι σε τελειωμένη εντελώς κατάσταση με τα χάπια της και τα τρελά της γενικότερα  έχοντας χάσει το παιδί απ τη στεναχώρια της (οκ πολύ δραματικό το ξέρω) κτλ.Αυτό που μιλούσε χαλαρά με τον νέο διευθυντή της cia ενώ ήξερε ότι αυτός έφταιγε που φάγαν τον

 

μπρόντι...δεν ξέρω το θεώρησα λιγο άκυρο...αλλά εφόσον η σειρά πάει και για τέταρτη σεζόν τότε προφανώς και θα θέλαν να δείξουν οτι η κάρι ειναι καλά και έτοιμη για καινούρια πράγματα ώστε να συνεχίσει η σειρά με δύναμη τη νεα σεζόν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Βγήκε και teaser για την 4η season , το καλο της υπόθεσης ειναι οτι παίζουν ολοι οι γνωστοί πρωταγωνιστές απο το προηγούμενο εκτος brondy φυσικα

 

http://youtu.be/gdjKC9ocxLY

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...