Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα τελευταία 3 επεισόδια είναι πάρα πολύ καλά και έχουν "απογειώσει" αυτή την σεζόν και γι αυτό πάμε και για 5ο κύκλο όπως διάβασα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπράβο στους creators που κατάφεραν και "γύρισαν" το story."Brody who?" είναι πια  η φάση.

Ερώτηση:Αλλη μια σεζόν είπανε?Right?Το βλέπετε να πάνε και την 5η με αυτό που εξελίσσεται τώρα?

 

Υ.Γ:Μόνο to Homeland και το Person of Interest μου έμειναν να βλέπω(από pilot τα είχα ξεκινήσει)

Περονόσπορος έχει πέσει στην ποιότητα των σειρών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στους creators που κατάφεραν και "γύρισαν" το story."Brody who?" είναι πια  η φάση.

Ερώτηση:Αλλη μια σεζόν είπανε?Right?Το βλέπετε να πάνε και την 5η με αυτό που εξελίσσεται τώρα?

 

Αλλη μια για τώρα. Του χρόνου ποιός ξέρει τι ανανέωση θα πέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξεκίνησα κι εγώ τη σειρά, τέλειωσα την πρώτη σεζόν κι έχω μια απορία. Τη βάζω σε spoiler για όποιον δεν έχει δει τη σειρά...

Όταν ο Μπρόντι λέει στη Τζέσικα ότι θα ασχοληθεί με την πολιτική, εκείνη του λέει ότι θα μάθει ο τύπος ότι κοιμήθηκε με την Κάρι. Εκείνος δείχνει έκπληκτος που το αναφέρει, ενώ δεν έχει δείξει στη σειρά καμία σκηνή που να δείχνει την Τζέσικα να τους βλέπει και μάλιστα την Κάρι δεν την είχε καν δει μέχρι τότε. Ούτε ο Μπρόντι είχε κάνει τέτοια συζήτηση μαζί της. Επιπλέον μετά ο Μπρόντι πήγε στην Κάρι και τη ρώτησε αν το έχει πει σε κανέναν για το Σαββατοκύριακό τους, που δείχνει πάλι ότι προσπαθεί να καταλάβει πώς το ξέρει η Τζέσικα.
Και σαν να μη φτάνει αυτό, στο τελευταίο επεισόδιο το αναφέρει και η κόρη του Μπρόντι, κάτι που είναι ακόμα πιο κουφό, να το ξέρει κι εκείνη.
Μου έχει ξεφύγει τίποτα; Μήπως κόψανε κάποιες σκηνές που ήθελαν να βάλουν και τελικά χάθηκε το νόημα;
Θα το εξηγήσουν αργότερα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα κι εγώ τη σειρά, τέλειωσα την πρώτη σεζόν κι έχω μια απορία. Τη βάζω σε spoiler για όποιον δεν έχει δει τη σειρά...

 

Όταν ο Μπρόντι λέει στη Τζέσικα ότι θα ασχοληθεί με την πολιτική, εκείνη του λέει ότι θα μάθει ο τύπος ότι κοιμήθηκε με την Κάρι. Εκείνος δείχνει έκπληκτος που το αναφέρει, ενώ δεν έχει δείξει στη σειρά καμία σκηνή που να δείχνει την Τζέσικα να τους βλέπει και μάλιστα την Κάρι δεν την είχε καν δει μέχρι τότε. Ούτε ο Μπρόντι είχε κάνει τέτοια συζήτηση μαζί της. Επιπλέον μετά ο Μπρόντι πήγε στην Κάρι και τη ρώτησε αν το έχει πει σε κανέναν για το Σαββατοκύριακό τους, που δείχνει πάλι ότι προσπαθεί να καταλάβει πώς το ξέρει η Τζέσικα.

Και σαν να μη φτάνει αυτό, στο τελευταίο επεισόδιο το αναφέρει και η κόρη του Μπρόντι, κάτι που είναι ακόμα πιο κουφό, να το ξέρει κι εκείνη.

Μου έχει ξεφύγει τίποτα; Μήπως κόψανε κάποιες σκηνές που ήθελαν να βάλουν και τελικά χάθηκε το νόημα;

Θα το εξηγήσουν αργότερα;

οχι απλα το καταλαβε.γιατι την εβλεπε διαρκως να μιλαει με τον αντρα της και μετα την ειδε να ερχεται 6 το πρωι ας πουμε να μιλησουν.και συν οτι εφυγε απ το σπιτι ο μπροντι και γυρισε μετα απο 2 μερες.ε δε χρειαζοταν και πολυ να δει τι συνεβαινε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό το 10ο...από τα κορυφαία όλης της σειράς. Η 4η σεζόν τελικά ξεπέρασε τις προσδοκίες και με ευκολία...τρομερά δύσκολο να κάνεις τέτοιο ντεμαράζ πιστεύω...δεν υπέκυψαν στην πίεση που υπήρχε από την αρχή της σεζόν και έχτισαν σιγά σιγά στα πρώτα 6 επεισόδια το στόρυ και τους χαρακτήρες...και από κει και έπειτα μας πάνε μαμιώντας!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ξεκίνησα κι εγώ τη σειρά, τέλειωσα την πρώτη σεζόν κι έχω μια απορία. Τη βάζω σε spoiler για όποιον δεν έχει δει τη σειρά...

 

Όταν ο Μπρόντι λέει στη Τζέσικα ότι θα ασχοληθεί με την πολιτική, εκείνη του λέει ότι θα μάθει ο τύπος ότι κοιμήθηκε με την Κάρι. Εκείνος δείχνει έκπληκτος που το αναφέρει, ενώ δεν έχει δείξει στη σειρά καμία σκηνή που να δείχνει την Τζέσικα να τους βλέπει και μάλιστα την Κάρι δεν την είχε καν δει μέχρι τότε. Ούτε ο Μπρόντι είχε κάνει τέτοια συζήτηση μαζί της. Επιπλέον μετά ο Μπρόντι πήγε στην Κάρι και τη ρώτησε αν το έχει πει σε κανέναν για το Σαββατοκύριακό τους, που δείχνει πάλι ότι προσπαθεί να καταλάβει πώς το ξέρει η Τζέσικα.

Και σαν να μη φτάνει αυτό, στο τελευταίο επεισόδιο το αναφέρει και η κόρη του Μπρόντι, κάτι που είναι ακόμα πιο κουφό, να το ξέρει κι εκείνη.

Μου έχει ξεφύγει τίποτα; Μήπως κόψανε κάποιες σκηνές που ήθελαν να βάλουν και τελικά χάθηκε το νόημα;

Θα το εξηγήσουν αργότερα;

οχι απλα το καταλαβε.γιατι την εβλεπε διαρκως να μιλαει με τον αντρα της και μετα την ειδε να ερχεται 6 το πρωι ας πουμε να μιλησουν.και συν οτι εφυγε απ το σπιτι ο μπροντι και γυρισε μετα απο 2 μερες.ε δε χρειαζοταν και πολυ να δει τι συνεβαινε 

 

 

Είναι άλλο πράγμα να έχει υποψίες κι άλλο να του λέει στα ίσα ότι πηδήχτηκε μαζί του. Και σε επόμενο επεισόδιο του το χτύπησε και η κόρη του, το στο καλό; Πιστεύω ότι τους ξέφυγε κάποια σκηνή που είχαν στο μυαλό τους να βάλουν και τελικά δεν την έβαλν.. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μώ τη φάρα μου! (κριμα)...

:(

I see what you did there..

Αγαπω Quinn 

 

Από πέρυσι. 

 

Και κακώς που ο ρόλος του δεν ήταν μεγαλύτερος. Λογικά αυτό θα αλλάξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...