Προς το περιεχόμενο

Wind double play L Δωρο LG hifi


dimitrisOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανοντας online ετησει στην Wind για το double play L σου δεινουν δωρο ενα LG HiFi

 

http://www.wind.com....nd-double-play/

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

ρωτησα οτι μεχρι σημερα ισχυει :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oυ μπλεξεις! Αν σε ενδιαφερει το δωρο πληρωσε και αγορασε αυτο αντι της συνδρομης στην χρεωκοπημενη!

(και δεν ειναι Hi-Fi αλλά media player με wi-fi)

 

Προσωπικά έχω connx αλλα αρκετοί φίλοι μου έχουν wind και δεν έχουν κανένα παράπονο. Αν δεις speedtests σε άλλο φόρουμ θα καταλάβεις, έχει ένα χρόνο και που παίζει καλα το Internet της wind συγκριτικά με άλλους εναλλακτικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πηγατε κατευθειαν στην ταχυτητα (που κι εκει ημουν πολυ χαλια και οπως λετε αν δειτε σε αλλο φορουμ θα καταλαβετε) αλλα αυτο που ειπα ειναι να μην μπλεξεις γενικα καθολου.

Απο τον 1ο μηνα μου εστελναν λαθος λογαριασμο (με αυξημενο παγιο) και παρα τις αμεσες καταγγελιες μου στην ΕΕΤΤ ο μονος τροπος για να δω τα λεφτακια μου πισω ηταν να σταματησω να πληρωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πηγατε κατευθειαν στην ταχυτητα (που κι εκει ημουν πολυ χαλια και οπως λετε αν δειτε σε αλλο φορουμ θα καταλαβετε) αλλα αυτο που ειπα ειναι να μην μπλεξεις γενικα καθολου.

Απο τον 1ο μηνα μου εστελναν λαθος λογαριασμο (με αυξημενο παγιο) και παρα τις αμεσες καταγγελιες μου στην ΕΕΤΤ ο μονος τροπος για να δω τα λεφτακια μου πισω ηταν να σταματησω να πληρωνω.

 

Φιλε μου για πες λιγο γιατι εχω μια φιλη τα ιδια παθενει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ειμαι απογοητευμένος απο την Hol και θα φυγω

εφτειαξα αυτο το θεμα για την προσφορα οχι να πειτε τα παραπονα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ειμαι απογοητευμένος απο την Hol και θα φυγω

εφτειαξα αυτο το θεμα για την προσφορα οχι να πειτε τα παραπονα σας

 

 

Αν γενικα εχει προβλημα η γραμμη σου ,δεν εχει να κανει με τον παροχο .Οπου και να πας τα ιδια προβληματα θα εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...