Προς το περιεχόμενο

Illuminati.org Αντιστροφη μετρηση


CROM271

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για οσους γουσταρουν θεωριες συνομωσιας.

Μπειτε στο illuminati.org. Το μονο που θα δειτε ειναι μια μαυρη σελιδα. Πατηστε CTRL+A και θα δειτε ενα χρονομετρο να τρεχει αντιστροφα. Ο χρονος ληγει στις 6 Δεκεμβριου νομιζω.

ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!! :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για οσους γουσταρουν θεωριες συνομωσιας.

Μπειτε στο illuminati.org. Το μονο που θα δειτε ειναι μια μαυρη σελιδα. Πατηστε CTRL+A και θα δειτε ενα χρονομετρο να τρεχει αντιστροφα. Ο χρονος ληγει στις 6 Δεκεμβριου νομιζω.

ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!! :-D :-D :-D

Γιορτάζουν οι Σατανάδες τα δεκεβριανα ή ειναι κάνας Νικος προσοχοπουτανος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ιλουμινάτοι ειναι ομάδα μάγων και εχω ακούσει πως έχουν την δύναμη να επηρεάζουν τα ομελόμενα και την σωστή λειτουργία του χωροχρόνου οπότε ξέρουν ήδη οτι το είδες και σε περιμένουν σε ένα σκοτεινό σοκάκι να σε βγάλουν από την μέση για να ..??..? (δεν πρόλαβε να τελειώσει αυτό που έλεγε γιατι αποδόμισε).

 

αυτά ήταν τα τελευταία λόγια ενως μπάρμπα μου πριν πεθάνει στο νοσοκομείο.

ειχα ακούσει οτι υπηρετούσε σε μυστικές υπηρεσίες παλιότερα , οπότε κάτι ήξερε ο συγχωρεμένος.

προσοχή λοιπόν , μάτια ανοιχτά και ετοιμοπόλεμοι, τα χειρότερα έρπονται... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ιλουμινάτοι ειναι ομάδα μάγων και εχω ακούσει πως έχουν την δύναμη να επηρεάζουν τα ομελόμενα και την σωστή λειτουργία του χωροχρόνου οπότε ξέρουν ήδη οτι το είδες και σε περιμένουν σε ένα σκοτεινό σοκάκι να σε βγάλουν από την μέση για να ..??..? (δεν πρόλαβε να τελειώσει αυτό που έλεγε γιατι αποδόμισε).

 

 

Και τότε, πρέπει να ρίξει ο mage wisdom check και arcana knowledge check για να καταλάβει τι ήθελε να πει και μετά όλη η ομάδα να ρίξει dexterity check για να μπορέσει να αποδράσει από το δωμάτιο του πεθαμένου πριν ανατιναχτεί η βόμβα..

 

ΠΟΛΥ καλό ξεκίνημα για περιπέτεια D&D σε σύγχρονο set.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...