Προς το περιεχόμενο

ALEXPAK 50% στα παντα


stigmes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣOK...ΣTA ALEXPAK TA ΠANTA,TA ΠANTA ΣTH MIΣH TIMH AΠO ΔEYTEPA 14/11 EΩΣ ΣABBATO 19/11 ΠAIPNEIΣ O,TI ΘEΛEIΣ & ΣTO TAMEIO ΠΛHPΩNEIΣ TA MIΣA! TPEΞTE NA ΠPOΛABETE!

 

Μόλις μου ήρθε το παραπάνω σε μήνυμα στο κινητό!!αν θυμάμαι καλά είχαν ξανακάνει κάτι παρόμοιο πιό παλιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και πέρυσι δεν είχε ξανακάνει κάτι τέτοιο , κυκλοφορούσε και μια φήμη ότι έκλειναν.

http://www.insomnia.gr/topic/398452-alex-pak-%CE%BF%CE%BB%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B7/page__hl__alexpak

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει οτι ισχύει για τα μέλη πώς γίνεται κανείς μέλος ;

 

http://www.alexpak.gr/gr/sms/sms_14_eos_19.jpg

πας σε καποιο καταστημα συμπληρωνεις επιτοπου την αιτηση και παιρνεις την καρτα...ετσι τουλαχιστον εκανα εγω πριν κανα χρονο...ρωτηστε σε καταστημα για σιγουρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πέρυσι δεν είχε ξανακάνει κάτι τέτοιο , κυκλοφορούσε και μια φήμη ότι έκλειναν.

http://www.insomnia.gr/topic/398452-alex-pak-%CE%BF%CE%BB%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B7/page__hl__alexpak

 

 

Απο τοτε το καταστημα υπολειτουργει. Ετυχε να περασω μια φορα και ηταν σκετη απογοητευση. Αδεια ραφια, ελαχιστος κοσμος, χαμηλος φωτισμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όντως είχε γίνει και πέρσι και θυμάμαι ότι πήγαινα εν αγνοία μου με ένα φίλο στο κατάστημα της Λάρισας για να πάρω λάδια για το αμάξι

και το τι γινόταν εκεί μέσα δεν περιγράφεται! Πόλεμος, ράφια και προϊόντα πεσμένα κάτω, για να παρκάρεις έπρεπε να είχες κάνει κράτηση και

οι ουρές στα ταμία θύμιζαν Μεσογείων από Νομισματοκοπείο προς Κέντρο σε ώρα αιχμής(δεν εχω βρεθεί ποτέ σε αυτό το δρόμο αλλά το google λέει ότι έχει κίνηση εκεί :P)!

 

ontopic: Μου ήρθε και εμένα sms :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως απο πέρυσι που πάλι λέγαμε οτι κλείνει ακομα εδώ είναι .. αυτο με τις πρόσφορες έπρεπε να το κάνουν συνέχεια τα μαγαζιά όπως κάνουν στο εξωτερικό .. αφού ξέρουν οτι με καλές τιμές και πρόσφορες ο άλλος θα αγοράσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κατα συμπτωση περασα απο ενα καταστημα την προηγουμενη πεμπτη για ηλεκτρικο πριονι και παρατηρησα αφενος μεν το μαγαζι να ειναι αδειο σχεδον αφετερου να λειπει οτιδηποτε επωνυμο και να εχουν μονο τα δικα τους προιοντα.Τοτε μου ειχε κανει εντυπωση τωρα ομως εξηγουνται ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...