Προς το περιεχόμενο

ALEXPAK 50% στα παντα


stigmes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εμένα μου ήρθε μήνυμα στο κινητό και δε ξέρω που διάολο το βρήκαν . Πάνω στο θέμα τώρα ,το ίδιο είχαν κάνει και το καλοκαίρι και είχα ψωνίζει κάτι είδη camping (σκηνές κτλ) .Δε χρειάζεται να είσαι μέλος η κάτι τέτοιο ,απλά μπήκα, ψώνισα ότι ήθελα και στο ταμείο πλήρωσα τα μισά . Και θυμάμαι τους είχα ρωτήσει και μου είχαν πει ισχύει κανονικά σε ότι έχει μέσα το κατάστημα . Ότι τιμή γράφει -50% .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα και γω πήγα το πρωί μολις άνοιξε στο καταστημα στα Χανιά , και δεν είχε τίποτα που να αξίζει. Υπήρχαν μόνο αυτα που τους είχαν ξεμείνει. Απο κράνη μηχανής είχε μόνο κατι κοκκινα και μπλε με περίεργο σχήμα. Δεν υπήρχαν καθόλου σαμπουάν αυτοκινητου ούτε και καθαριστικά. Απο εργαλεία πολύ λίγα πράγματα , και ολα μαρκας Doit. Απο black & decker 1 δραπανοκατσάβιδο είδα μόνο. Τηλεοράσεις δεν υπήρχαν ούτε καλώδια HDMI. Επίσης κάποια προιόντα όπως λάδια αυτοκινήτου είχαν πολύ αυξημένες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή;

 

 

οι τιμες στα κανονικα προιοντα ηταν ηδη πολυ υψηλες οποτε με το -50% εβγαιναν οσο οι νορμαλ προσφορες στα πολυκαταστηματα.

 

Προφανως το -50% αξιζει σε πολυ συγκεκριμενα ηδη που ειχαν ηδη σχετικα χαμηλη τιμη.

 

Επισης το συγκεκριμενο καταστημα που πηγα (πειραιως 193) ειχε και σχετικα μικρη πικοιλια παρολο που πηγα νωρις. Ισως στα μεγαλα οπως της παληνης να ειναι καλυτερα, αν και μαλλον το γεγονος θα ειναι ηδη ιστορια. Οποιος προλαβε πηρε αυτα τα λιγ απου συνεφεραν. Γιατι πχ αν ειχαν τα παπακια 799 και το παιρνες σημερα 399 θα επαιρνα ενα. Αλλα ειτε τα εκρυψαν ειτε ειχαν ελαχιστα κομματια.

 

Απο την πλευρα τους βεβαια καλα εκαναν, διοτι μπηκε πολυς κοσμος στα μαγαζια τους, και σιως εφυγε πολυ στοκ που δεν εφευγε πολυ καιρο τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τετοιες περιπτωσεις ,πρεπει να ξερεις τιμες για να δεις αν οντως ειναι 50% οι εκπτωση που γινεται.και επιδης γυρναω τακτικα και βλεπω τιμες,πηγα σημερα και τσιμπισα μερικα καλουδια:

μπαταρια traction 55αρα με 46 ευρουλακια(30% κερδος απο τιμες αγορας),

πυροσβεστηρας 6κιλος του 2011 20 ευρω(50% απο τιμες αγορας),

καθαριστικο αιρκοντισιον αυτοκινητου 3.5ευρω,

θερμαστρα μπανιου με 4 λαμπες 21 ευρω,

λαμπακια χρ.δεντρου 100 χρωματιστα 3.5 ευρω,

9βολτες μπαταριες 1.5ευρω/τεμ,

καλωδιο τηλ 100μετρα 8 ευρω

κασκα ηλεκτροκολλησης ανακλινομενη 7.5 ευρω

γαντια χειρουργικα 100 τεμ 3.5 ευρω

μποτακια ασφαλειας 7.5 ευρω/ζευγαρι

ψεκαστικο 1λιτρου 2.5 ευρω

 

γενικα οι τιμες αξιζουν,αλλα σε λιγα προιοντα ειναι 50%,οπως στον πυροσβεστηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα καιρο ενα dremel (πολυστροφικο εργαλειο πως σκ..α λεγετε) doit υποψιν γυρω στα 30 ευρα! Λετε να παω καμια τσαρκα στα διαβατα (ειναι κ στην αλλη ακρη της πολης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα περνούσα απ' έξω και έκανα μια στάση στο κατάστημα στα διαβατά θεσσαλονίκης.

Δεν αξίζει να πας μέχρι εκεί για κανένα λόγo. Γελάει ο κόσμος με τις τιμές τους!

Ενδεικτικά τηλεόραση CRT 21" 198€

τηλεόραση LCD F&U 23" HD Ready 428€

Με τα mp3 players δεν κρατήθηκα, τράβηξα και μια φώτο να θυμάμαι!!!

unled4t.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τετοιες περιπτωσεις ,πρεπει να ξερεις τιμες για να δεις αν οντως ειναι 50% οι εκπτωση που γινεται.και επιδης γυρναω τακτικα και βλεπω τιμες,πηγα σημερα και τσιμπισα μερικα καλουδια:

μπαταρια traction 55αρα με 46 ευρουλακια(30% κερδος απο τιμες αγορας),

πυροσβεστηρας 6κιλος του 2011 20 ευρω(50% απο τιμες αγορας),

καθαριστικο αιρκοντισιον αυτοκινητου 3.5ευρω,

θερμαστρα μπανιου με 4 λαμπες 21 ευρω,

λαμπακια χρ.δεντρου 100 χρωματιστα 3.5 ευρω,

9βολτες μπαταριες 1.5ευρω/τεμ,

καλωδιο τηλ 100μετρα 8 ευρω

κασκα ηλεκτροκολλησης ανακλινομενη 7.5 ευρω

γαντια χειρουργικα 100 τεμ 3.5 ευρω

μποτακια ασφαλειας 7.5 ευρω/ζευγαρι

ψεκαστικο 1λιτρου 2.5 ευρω

 

γενικα οι τιμες αξιζουν,αλλα σε λιγα προιοντα ειναι 50%,οπως στον πυροσβεστηρα.

 

αυτο που λες εχει ενα νοημα αρκει να ξερεις καλα την αγορα και να πας σε μεγαλο καταστημα, και να βρεις και στοκ. Συμφωνω απολυτα με τις αγορες σου, εγω που πηγα σε μικρο καταστημα δε βρηκα τιποτα απολυτως που να αξιζει. Και ξερω αρκετα καλα απο λιανικη-χοντρικη και τιμες κλπ.

 

 

ειχα καιρο ενα dremel (πολυστροφικο εργαλειο πως σκ..α λεγετε) doit υποψιν γυρω στα 30 ευρα! Λετε να παω καμια τσαρκα στα διαβατα (ειναι κ στην αλλη ακρη της πολης!

 

 

Δε θα βρεις τιποτα τωρα, δυστυχως. Οσα doit ειδα εγω ηταν πανακριβα χωρις λογο. Αν ενα επωνυμο επαναφορτιζομενο δραπανοκατσαβιδο κανει 50 ευρω δε μπορει το doit Να το χρεωνει 80 και να σου λεει εκπτωση 50%, ειναι κοροιδια

 

Σήμερα περνούσα απ' έξω και έκανα μια στάση στο κατάστημα στα διαβατά θεσσαλονίκης.

Δεν αξίζει να πας μέχρι εκεί για κανένα λόγo. Γελάει ο κόσμος με τις τιμές τους!

Ενδεικτικά τηλεόραση CRT 21" 198€

τηλεόραση LCD F&U 23" HD Ready 428€

Με τα mp3 players δεν κρατήθηκα, τράβηξα και μια φώτο να θυμάμαι!!!

unled4t.jpg

 

 

φιλαρακι λιγα τα λογια σου για το I-united !!! το ipod ειναι αντιγραφη αυτου...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XAXAXAXAXA ακου 140€ για 1γιγα mp3 united! xaxaxaxaxaxaxa οι τραγικοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως μονο οι μπαταριες 12V ειναι ok σαν τιμες εκει μεσα (με την εκπτωση).

dremel εχει το praktiker στα ~40 einhell με κασετινα.

 

τα παπακια σ'αυτο που περασα εγω ηταν "πουλημενα" απο την προηγουμενη βδομαδα!

ξεστοκαρουν τα doit/next κλπ που αλλιως θα μαζευαν σκονη για χρονια... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάμαι που πέρσι ήταν άδειοι

 

τα μόνα που αξίζουν είναι τα μικροαντικείμενα (κόλλες, λάμπες) που έκαναν 1,2,3 € και δεν τους είχαν αλλάξει τιμή και το 50% ήταν πραγματικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα και εγω σημερα στην αθηνων.. με το που μπαινω ειναι ενας τυπος στα ταχυδρομικα κουτια και βριζει.τι παθατε του λεω..μου λεει πηρα αυτο το κουτι προχτες 27 ευρω και τωρα το εχει 37 Ε δια 2 =18.50Ε.. και μαλλον αυτο κανανε σε ολα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...