Προς το περιεχόμενο

Προταση για αγορα δικυκλου


stormrain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε οπως το βλεπει ο καθενας , προσωπικα κοιταω να κανω τη δουλεια μου και να κανει τη δουλεια του και η εμφανιση ειναι ο τελευταιος παραγοντας που θα κοιταξω . Δε θα το παντρευτω κιολας !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Honda δεν έχει ρίξει τη ποιότητα της, μην ακούω ανακρίβειες που τις αναπαράγουν όλοι...

Ναι φυσικά και τα πλαστικά των scooter της είναι πανάκριβα, μάντεψε, όπως σε ΟΛΑ τα scooters!

Πρόσφατα πήρα τιμή για το δεξί πισω πλαστικό ενός Skipper 125 ST που έχω, 260Ε παρακαλώ!

 

Η ουσία είναι πως αν θέλει να πάρει για να το κρατήσει αρκετά χρόνια σίγουρα να προτιμήσει το γιαπωνέζικο λόγω ποιότητας κατασκευής, κινητήρα και πλαστικών.

 

Το PCX είναι η αλήθεια πως είναι λίγο overrated λόγω έλλειψης χώρων, μικρών ελαστικών σε διαστάσεις (πλησιάζουν παπιού) και μικρών τροχών και κυρίως λόγω του 125cc κινητήρα που στο δικάβαλο είναι λίγο θέμα.

 

Σε αυτά τα χρήματα ένα SH 150 του 02-03 το βρίσκεις και ίσως βρεις και injection που σημαίνει πως θα είναι λίγο οικονομικότερο σε κατανάλωση και θα ένα 1-2 ακομη προτερήματα.

 

Ένα καλό κράνος κοστίζει περι τα 150-200Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλεπω πχ κατι τετοιο http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/1913291/

 

lol 1,74 είμαι όλο και όλο και το CBR125 μου μοιάζει ελεεινά μικρο!

καβάλησα εχτές ένα τσίτα φτιαγμένο castrol edition από θέμα άνεσης ήταν ανύπαρκτο... πως το προτείνετε αυτό το πράμα...

για καυλιάρηδες πιτσιρικάδες είναι μόνο που δεν μπορούν να πάρουν μεγαλύτερο λόγο ηλικίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...