Προς το περιεχόμενο

Χρεωστικη καρτα για στοιχημα στο ιντερνετ..!!!


PANOS93GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θελω να βγαλω μια Χρεωστικη καρτα απο την ATEBank η καρτα λεγεται ΑΤΕnet VISA Debit Και ηθελα να ρωτισω για παραδηγμα αν της κανω καταθεση 10 ευρο και παω και κανω μια αγορα απο το ιντερνετ 15 θα μου παει -5 γινεται κατι τετοιο στην χρεωστικη????...Εγω την καρτα την θελω για να παιζω στοιχημα στο ιντερνετ οποιος γνωριζει ας με βοη8ησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να βγαλω μια Χρεωστικη καρτα απο την ATEBank η καρτα λεγεται ΑΤΕnet VISA Debit Και ηθελα να ρωτισω για παραδηγμα αν της κανω καταθεση 10 ευρο και παω και κανω μια αγορα απο το ιντερνετ 15 θα μου παει -5 γινεται κατι τετοιο στην χρεωστικη????...Εγω την καρτα την θελω για να παιζω στοιχημα στο ιντερνετ οποιος γνωριζει ας με βοη8ησει

 

Καλησπερα φιλε μου

ΟΧΙ δεν μπορεις με την χρεωστικη να πας - !

 

Για μενα ο καλητερος τροπος ειναι να αρχισεις με μια ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ (εγω εχω της Alpha)

Βεβαια την εχω συνδεμενη με moneybookers (το paypal ουσιαστικα του στοιχηματος δες εδω goo.gl/k49iM )

 

 

Παντως με λιγα λογια

Βγαζεις μια καρτα

Οτι εχεις μεσα ΑΥΤΑ ΠΑΙΖΕΙΣ! δεν μπορείς να πας -

αν εχεις αποριες για εταιριες μπονους κτλ.. ανετα ρωτα με οτι θελεις. Ειμαι στον χωρο αρκετά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε και ο jvp4ant οχι αυτό που ζητας δεν γίνεται σε χρεωστική μόνο πιστωτική, αλλά αυτό που ήθελα να σου πω εγώ είναι να προσέξεις απο ποια τράπεζα θα βγάλεις χρεωστική, ξέρω σίγουρα ότι από ΑΤΕBank δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις online, είναι αποκλειστικά για αγορές σε καταστήματα και ανάληψη χρημάτων από ΑΤΜ.

Και η Alpha πριν λίγο καιρό (πριν κανα εξάμηνο που είχα δοκιμάσει) δεν σε άφηνε να χρησιμοποιήσεις την κάρτα τους κατευθειαν (χωρίς την διαμεσολάβηση moneybookers που δεν το έχω δοκιμάσει) σε στοιχηματικά site πχ vistabet, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. Γενικώς ψάξ'το λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Bwin αν κανω καταθεση με paysafe.

Μπορω μονο με τραπεζικο λογαριασμο να κανω αναληψη μετα γιατι στην bet365 γινεται αυτο γνωριζεται κατι??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε και ο jvp4ant οχι αυτό που ζητας δεν γίνεται σε χρεωστική μόνο πιστωτική, αλλά αυτό που ήθελα να σου πω εγώ είναι να προσέξεις απο ποια τράπεζα θα βγάλεις χρεωστική, ξέρω σίγουρα ότι από ΑΤΕBank δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις online, είναι αποκλειστικά για αγορές σε καταστήματα και ανάληψη χρημάτων από ΑΤΜ.

Και η Alpha πριν λίγο καιρό (πριν κανα εξάμηνο που είχα δοκιμάσει) δεν σε άφηνε να χρησιμοποιήσεις την κάρτα τους κατευθειαν (χωρίς την διαμεσολάβηση moneybookers που δεν το έχω δοκιμάσει) σε στοιχηματικά site πχ vistabet, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. Γενικώς ψάξ'το λίγο.

 

Πλεων επιτρεπει.. η BETFAIR ειχε προβλημα

 

Στην Bwin αν κανω καταθεση με paysafe.

Μπορω μονο με τραπεζικο λογαριασμο να κανω αναληψη μετα γιατι στην bet365 γινεται αυτο γνωριζεται κατι??

 

Γενικα για αποφιγη ξεπλημα χρηματως οι εταιριες σου επιτρεπουν την αναληψη με τον ιδιο τροπο που γινεται η καταθεση

Επιδει ομως ΔΕΝ μπορεις να βγαλεις λεφτα σε PAYSAFE στελνεις σε λογαριασμο μετα!

 

ΔΛΔ ΝΑΙ!

 

Καταθεση PAYSAFECARD = Ανάληψη Τραπεζικος λογαριασμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...