Προς το περιεχόμενο

Πλυστικό μηχάνημα Nilfisk C110 66€ @ amazon.co.uk


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

είναι από καιρό στη λίστα μου ένα τέτοιο, αλλά άκουσα από ένα φίλο που πήρε kaercher, ότι δεν καθαρίζει καλά το αμάξι και αφήνει λεκέδες. Αν είναι να χρειάζεται πάλι σφουγγάρισμα με το χέρι, δε νομίζω ότι έχει πολύ νόημα. έχει δοκιμάσει κανείς κάτι παρόμοιο?

 

έχει το ίδιο και με 44 λίρες Link

απλά δεν έχει ένα εξάρτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα παρόμοιο της nilfisk στα 100 bar πίεση, αλλα δεν έχει και πολύ δύναμη .Αν το θέλεις για το αυτοκίνητο δεν θα στο πρότεινα. Πάρε κατι άλλο με περισσότερα bar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά και απο εμένα.

Εγώ αγόρασα ακριβώς αυτό ( χ2) και είμαι ικανοποιημένος.

110bar λεει αλλά δεν θα το πιστοποιήσω ούτε θα το διαψέυσω.

Το θέμα είναι οτι η αντλία του σε αντίθεση με τις παλιές τουλάχιστον μικρές σειρές της karher είναι αλουμινίου αντί για πλαστική.

Τα αξίζει τα λευτά του στις εποχές μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη περιμένετε να πλυνετε το αυτοκίνητο χωρις να το βάλετε χέρι στο σκούπισμα μετα π.χ!

 

Ακόμα κ στα πρατηρια που κάνουν καλό πλύσιμο βλέπετε οτι αναγκαστηκα το βάζουν και χέρι!

 

Πρωσοπικα έχω ενα noname μικρό που ούτε ξέρω πόσα watt είναι πάνω απο 10 χρονια κ μια χαρα κανει τη δουλειά του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν βγάλει σε προσφορά το lidl http://www.skroutz.gr/s/313237/Lavor-Speed-20.html να πάρεις είναι δυνατό και αξιόπιστο γύρω στα 120 ευρώ. Με το παραπάνω (nilfisk) δεν θα μείνεις ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κι ενα σύστημα που είναι σα σκούπα που πετάει νερό.. κάνει γύρω στα 35ε κ είναι της gardena. ίσως είναι καλύτερη λύση και πιο οικονομική.. αρκεί να μην αφήνει γρατζουνιές στο αμάξι :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην λέμε στον αέρα κουβέντες..εγώ έχω το συγκεκριμένο εδώ και 6 μήνες περίπου(αγόρασα από amazon) και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Μια χαρά πλένει το αυτοκίνητο.Σίγουρα θέλει χέρι για να βάλεις σαμπουάν(δεν έχω πετύχει να κάνω καλό αφρο με το εξάρτημα που έχει μέσα) και στο στέγνωμα(εκεί δεν γίνεται αλλιώς, εκτός κι αν θέλει κανείς να αγοράσει...σεσουάρ).Για όσους δεν γνωρίζουν επειδή το έχω ψάξει αρκετά η Nilfisk είναι από τις καλύτερες εταιρίες στα πιεστικά και ιδιαίτερα διαδεδομένη στο εξωτερικό απλά στην Ελλάδα δεν έχει διαφημιστεί τόσο πολύ.Για ένα αντίστοιχο kaercher από Ελλάδα χρειάζονται τουλάχιστον τα διπλάσια χρήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην λέμε στον αέρα κουβέντες..εγώ έχω το συγκεκριμένο εδώ και 6 μήνες περίπου(αγόρασα από amazon) και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Μια χαρά πλένει το αυτοκίνητο.Σίγουρα θέλει χέρι για να βάλεις σαμπουάν(δεν έχω πετύχει να κάνω καλό αφρο με το εξάρτημα που έχει μέσα) και στο στέγνωμα(εκεί δεν γίνεται αλλιώς, εκτός κι αν θέλει κανείς να αγοράσει...σεσουάρ)

 

τα πες ολα σε 3 γραμμές :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν το παρακολουθειται βγαζει και το μεγαλυτερο μοντελο το amazon σε προσφορα.

Ειναι αυτό http://www.amazon.co.uk/Nilfisk-Accessory-Pressure-Washer-1650W/dp/B003M8H6U4/ref=cm_pdp_imgs_itm_title_1

Περυσι το νοεμβριο νομιζω περιπου 80 ευρο το ειχα παρει... και μεχρι τωρα τα παει μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...