Προς το περιεχόμενο

Πλυστικό μηχάνημα Nilfisk C110 66€ @ amazon.co.uk


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@manosfp παρέλαβες;Με ποια εταιρία το έστειλαν;

 

Παιδιά υπάρχει και στο carefour ένα παρόμοιο πιεστικό με 49Ε (προσφορά απο 59Ε), το έχει δει κανείς άλλος να μου πει την άποψή του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@manosfp παρέλαβες;Με ποια εταιρία το έστειλαν;

 

Παιδιά υπάρχει και στο carefour ένα παρόμοιο πιεστικό με 49Ε (προσφορά απο 59Ε), το έχει δει κανείς άλλος να μου πει την άποψή του;

Εγώ το αγόρασα αλλά δεν το δοκίμασα ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και ειναι στις 67.5 λίρες και στις 75 με το εξάρτημα για αυτοκίνητο έχει κανείς

από τα παιδιά που το πήρε καταλήξει αν ειναι αρκετό για μπαλκόνια, κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μεταφορικα ποσο ειναι;αυτες οι μαρκες einhell λενε τιποτα οι ψευτικα ειναι;

 

Η einhell είναι γερμανική εταιρεία και γενικά έχει πολύ ποιοτικά μηχανήματα. Το γεγονός ότι είναι χαμηλότερα από άλλες εταιρείες τιμολογιακά, έγκειται στο μικρότερο αφενώς όνομα, οπότε πρέπει να τις χτυπήσει, όσο και στο ότι προορίζονται για προσωπική χρήση. Ένας επαγγελματίας δλδ θα προτιμήσει ένα αλυσοπρίονο stihl/huqsvarna/makita, ένας που θέλει όμως να κόβει ξύλα στο χωρίο, κάνει τη δουλειά του χωρίς καμία υποχώρηση με την eihell.

 

Δεν δουλεύω στην εταιρεία, απλά έχω χρησιμοποιήσει προϊόντα της και ξέρω :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα πλυστικό της το έχω να κάθεται στην αποθήκη (αγορά από Plus4u) γιατί... βούλωσε κάπου στο εσωτερικό του και ενώ δουλεύει το μοτέρ, δεν βγάζει νερό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάσατε αυτό στην σελίδα του amazon; Link

 

>Item Under Review

This product is not currently offered by Amazon.co.uk because a customer recently told us that the item he or she received was not as described.

We are working to resolve this as quickly as possible. In the meantime, you may still find this product available from other sellers on this page.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ξέρετε αν από το amazon γερμανίας ισχύουν δωρεάν μεταφορικά για ελλάδα;

Εκεί το έχει 70,31 ευρώ.

http://www.amazon.de/Nilfisk-126139570-Hochdruckreiniger-110-3-5-X-tra/dp/B003CLI9NE/ref=sr_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1335718063&sr=1-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε αν από το amazon γερμανίας ισχύουν δωρεάν μεταφορικά για ελλάδα;

Εκεί το έχει 70,31 ευρώ.

http://www.amazon.de/Nilfisk-126139570-Hochdruckreiniger-110-3-5-X-tra/dp/B003CLI9NE/ref=sr_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1335718063&sr=1-1

Νομίζω μόνο το βρεταννικό έχει δωρεάν μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε αν από το amazon γερμανίας ισχύουν δωρεάν μεταφορικά για ελλάδα;

Εκεί το έχει 70' date='31 ευρώ.

http://www.amazon.de/Nilfisk-126139570-Hochdruckreiniger-110-3-5-X-tra/dp/B003CLI9NE/ref=sr_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1335718063&sr=1-1[/quote']

 

δωρεάν μεταφορικά δεν έχει , βάλε τον στο καλάθι και στο checkout θα σου βγάλει πόσο είναι τα μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...