Προς το περιεχόμενο

Πλυστικό μηχάνημα Nilfisk C110 66€ @ amazon.co.uk


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ'αρχην Χρονια Πολλα!

Το ξανα εβγαλε πριν απο λιγο το Αγγλικο Amazon στα 62,30€ (τιμη με ΦΠΑ + δωρεαν μεταφορικα): http://www.amazon.co.uk/Nilfisk-X-Tra-Pressure-Washer-Cleaner/dp/B001TUYV1O/ref=sr_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1356446350&sr=1-1

 

Το αγορασα μιας και βγαινει με πολυ καλη τιμη και προσφατα ηθελα να αγορασω ενα Makita αλλα περιμενα μηπως και βγει καποια προσφορα απο Amazon, οπως και εγινε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν εχω πολλές απαιτήσεις, ειναι για δώρο για τον πατέρα μου κ θα το χρησιμοποιήσει για το αυτοκίνητο. Η συγκεκριμένη εταιρεία βγάζει αξιόπιστα μηχανήματα και με την τιμη που το εχει τωρα το amazon πιστεύω ότι ειναι value.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχην Χρονια Πολλα!

Το ξανα εβγαλε πριν απο λιγο το Αγγλικο Amazon στα 62,30€ (τιμη με ΦΠΑ + δωρεαν μεταφορικα): http://www.amazon.co.uk/Nilfisk-X-Tra-Pressure-Washer-Cleaner/dp/B001TUYV1O/ref=sr_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1356446350&sr=1-1

 

Το αγορασα μιας και βγαινει με πολυ καλη τιμη και προσφατα ηθελα να αγορασω ενα Makita αλλα περιμενα μηπως και βγει καποια προσφορα απο Amazon, οπως και εγινε..

πολυ καλη τιμη στα 62€ το C110 3-5 PC X-Tra Pressure Washer Patio Cleaner Set with 1400 Watt Motor

 

ειναι πολυ καλη εταιρεια η nilfisk, αλλα δεν ειναι τοσο γνωστη

Ρε polos τα βλεπω εδω και καιρο τα ρημαδια αλλά μια φορα θα τολμησω να σε ρωτησω:

 

Πρεπει ντε και καλα σε καθετι που ποσταρει καποιος εδω μεσα και αφορα το αμαζον να πεταγεσαι να μας κοτσαρες το κ*λ*αφφλινκ σου?

Να μας ενημερωσεις για κατι που δεν ξεραμε οκ ρε φιλε θα το κλικαρω θα σου πω κι ευχαριστω αν ειναι καλο αλλα αυτο που κανεις ξεπερναει τα ορια της ζητιανιας... αν τοσο πολυ τα εχεις αναγκη να το μελετησουμε με καποιο αλλο τροπο αν ειναι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά,δεν είναι κι έτσι..

 

Στην ακόμα πιο τελική,αυτός που έκανε τον "κόπο" να παρακολουθήσει την τιμή του προιόντος και να αναφέρει την νέα μείωση,ξεθάβοντας αυτό το ξεχασμένο θέμα,είναι ο greekparrot.Σε αυτόν πρέπει να αποδοθούν οποιαδήποτε ηθικά εύσημα (μιας και δεν ζητάει χρηματικά).Το post του Polos που μπαίνει σφήνα για να κερδίσει χρηματικά με το link του από το φιλότιμο του άλλου που το βρήκε,είναι για να το θέσω κομψά,περιττό.

 

Ο Polos πήρε τα έυσημά του (ηθικά και χρηματικά) όταν άνοιξε το τόπικ και καλώς έκανε μιας και το "ανακάλυψε".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα σε όλους θέλω την γνώμη σας για αγορα΄πλυστικου μηχανηματος. Καταρχην εστιαζω για αγορα NILFISK E 130 εχω αρκετα μεγαλη αυλη 80m οποτε θα το δουλευω συνεχομενα.Στις αντιπροσωπειες ζητανε οτι να ναι απο 310 μεχρι και 450. ΕΛΛΑΔΑΡΑ....Απο amazon με τα μεταφορικα κοστιζει 245 ( 2-10 εργασιμες ) και το σκεφτομαι σοβαρα. απλα τι γινεται  με την εγγυηση σε περιπτωση που βγαλει βλαβη? θα το καταλαβουν βλεποντας την τριφασικη μπριζα...και δευτερον νγνωριζετε με ποια courier to στελνουν βασικο να μην εμπλακει ελληνικο ταχυδρομειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε καλησπέρα. Εχω το nilfisk c120 3-6 το οποίο αγόρασα σε προσφορά του amazon πριν κάποιους μήνες στα 90-95 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Για τα χρήματα του είναι άριστο. Είναι αρκετά δυνατότερο από το c110 και το χρησιμοποιώ στο αυτοκίνητο, πατζούρια κλπ χωρίς κανένα πρόβλημα. Δεδομένης της χρηματικής διαφοράς με το Ε130 δεν ξέρω αν πρέπει να κοιτάξεις για το μεγαλύτερο αδερφάκι του.

Εγγύηση σου παρέχει απευθείας το amazon. Η παράδοση γινεται με courier (signed delivery) (δεν θυμάμαι όμως αν είναι των ελτά). Στο πακετάρισμα μην το φοβάσαι, είναι άριστα συσκευασμένο από το amazon. Επίσης Δεν υπάρχει λόγος να του  κόψεις την μπρίζα και να ακυρώσεις την εγγύηση, απλά του βάζεις ενα ανταπτοράκι (1Ε) και είσαι έτοιμος.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα τα nilfisk εχω ακουσει οτι ειναι καλα μηχανηματα με μια σωστη χρηση αντεχουν.. ποση ωρα το δουλευεις το μηχανημα συνεχομενα? κανα τεταρτο



επισης μηπως γνωριζεις που μπορω να βρω ανταπτορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και μιση ωρα το εχω δουλεψει και 45 λεπτα. (το 110)

 

Εμενα ειχε ερθει με ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ. Ειναι σαν συστημενο, υπογραφεις στην παραδοση. Εκανε καμια 10αρια μερες χοντρικα οπως ολα οσα ερχονται με αυτον τον τροπο.

 

Στο πακετάρισμα μην το φοβάσαι, είναι άριστα συσκευασμένο από το amazon


Στο πακεταρισμα μην το φοβασαι συμφωνω, αλλα δεν ειναι συσκευασμενο απο το αμαζον, ερχεται στην αρχικη του συσκευασια (nilfisk), στην κουτα του, δεν εχει εξτρα συσκευασια του αμαζον.

 

Ανταπτορα θα βρεις σε καταστημα με ηλεκτρολογικα ειδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανταπτοράκι απο eBay με 0,50 ή απο eshop 1-1,5E . Το πλυστικό το δουλεύω απο 20-40 λεπτά συνήθως χωρίς ίχνος κούρασης. Διάβασε κριτικές στο δίκτυο , θα δεις οτι η πλειοψηφία των χρηστών είναι ικανοποιημένοι από το μεγαλύτερο μοντέλο c120 ενω για το μικρότερο c110 υπάρχουν και κάποια παράπονα. <br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Επεξ/σία από georgiou.cr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους θέλω την γνώμη σας για αγορα΄πλυστικου μηχανηματος. Καταρχην εστιαζω για αγορα NILFISK E 130 εχω αρκετα μεγαλη αυλη 80m οποτε θα το δουλευω συνεχομενα.Στις αντιπροσωπειες ζητανε οτι να ναι απο 310 μεχρι και 450. ΕΛΛΑΔΑΡΑ....Απο amazon με τα μεταφορικα κοστιζει 245 ( 2-10 εργασιμες ) και το σκεφτομαι σοβαρα. απλα τι γινεται  με την εγγυηση σε περιπτωση που βγαλει βλαβη? θα το καταλαβουν βλεποντας την τριφασικη μπριζα...και δευτερον νγνωριζετε με ποια courier to στελνουν βασικο να μην εμπλακει ελληνικο ταχυδρομειο...

 

θα σου πρότεινα και εγώ το nilfisk c120 , δε πιστεύω να αξίζει τα παραπάνω χρήματα το e130

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co.uk/Nilfisk-X-Tra-Pressure-Washer-Induction/dp/B001DZNOHC/ref=sr_1_163?ie=UTF8&qid=1363640815&sr=8-163

δειτε και αυτην τιν τιμη αν ειναι αληθινη και δεν κρυβει κατι νομιζω οτι με κατι παραπανω αγοραζω ενα μηχανημα με μεγαλυτερη πιεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...