Προς το περιεχόμενο

iPhone 4s ή Samsung Galaxy S II


Daliar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

ούτε τα Windows Phone 7 υποστηρίζουν την λειτουργία usb mass storage αν δεν κάνω λάθος...

 

windows mobile? ζει ακομά η αρχαιολογία? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 320
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι, τα windows phone δεν έχουν usb mass storage support, μόνο με unlock και wpdm στον υπολογιστή.

Στις τελευταίες σελίδες υπήρχαν σωστά και ωραία posts σχετικά με τις διαφορές των τηλεφώνων και κατ επέκταση των λειτουργικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην την αποδοση και σταθεροτητα 2 μηνες παντως εγω δεν την καταλαβα ΠΟΤΕ! Αλλα οκ αφου το λενε ολοι εγω παω πασσο. Εμενα και εφαρμογες μου κολλουσαν και με πεταγε και διαφορα οπως ειχα πχ και με το android. Περα απο αυτο ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΑ τα Symbian - Win κτλ με το IOS. Απλα τα εφερα ως παραδειγμα για μερικα πραγματα που η Apple δεν επιτρεπει να κανεις που για μενα τα θεωρω φυσιολογικα να τα κανει. Δηλαδη για να βαλω εναν ηχο στο iPhone μου πηρε 1ωρα χωρις υπερβολες για να το βρω. Κατι τετοια πραγματακια πχ που για μενα λιγα λιγα κανουν διαφορα.

 

Γενικοτερα ομως επειδη το τοπικ ηταν Galaxy S2 vs iPhone δηλαδη Android vs IOS θεωρω οτι οσοι ερχοντε απο Android, αυτο το κλειδωμα της Apple ειναι σπαστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε πει τόσα πράγματα και ξαφνικά νιώθω ότι γυρίσαμε στην 1η σελίδα.

Τοσες σελίδες, λιγοι θα τις διαβασουν. Οι περισσότεροι μπαίνουν και ποσταρουν.. :) Οποίος τα διαβασει όλα, πιστεύω κατανοεί το αυτονόητο, ότι και τα 2 έχουν τα δικα τους πλεονεκτήματά και μειονεκτήματα, και τελικά αναλόγως τι είναι ποιο σημαντικό για τον καθενα, στρέφεται σε αυτό και πολυ συχνα το υποστηρίζει με παθος.., ειδικά όταν δε γνωρίζει καλα το αλλο λειτουργικό.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά εμένα μου αρέσουν πολύ αυτά τα θέματα, όταν περιέχουν ουσιαστικά posts και απο άτομα που δουλεύουν και τα 2 κυρίως.

Αυτό που συμβαίνει με εμένα, είναι οτι τώρα που χρησιμοποίησα για καιρό και το wp7, όποια και να είναι η επόμενη αγορά μου, θα ξέρω οτι κάτι θα μου λείπει... Είναι μοιραίο όμως αυτό, εφόσον όταν ένα λειτουργικό ακολουθεί άλλη φιλοσοφία σημαίνει οτι αυτομάτως παίρνει τα θετικά και τα αρνητικά αυτής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...