Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν τα εχω μονιμα, απλως εχω ενα προφιλ αποκλειστικα για να δοκιμαζω καινουργια extensions. απο οτι φαινεται, συνεβη αυτο:

 

http://www.ghacks.net/2016/03/03/how-to-hide-extension-icons-in-google-chrome/

 

το κερατο τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Δεν ξέρω τι έκανα, κι ενώ συνεχίζω και έχω καρφιτσωμένο τον chrome στην γραμμή εργασιών (Windows 10), όταν κάνω κλικ πάνω στο εικονίδιο, δεν μου ανοίγει επί τόπου (όπως κάνει με όλες τις εφαρμογές που έχω καρφιτσωμένες), αλλά μου ανοίγει νέο εικονίδιο εντελώς δεξιά (έχω ανεβάσει και φωτογραφία). Πως αλλάζει αυτό?

----

Άκυρο, τη βρήκα τη λύση. Είναι μια "κουλαμάρα" του chrome (64bit) που αλλάζει με έναν τρόπο που δεν έχει νόημα, αλλά σημασία έχει ότι όλα ΟΚ τώρα.

 

post-103059-0-38187700-1461188500_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και μερικές μέρες όταν μπαίνω στο youtube στη σελίδα των συνδρομών, αργεί πάρα πολύ να φορτώσει η σελίδα (πάνω κάτω 30 δευτ.) και δεν δουλεύει τίποτα κατά την φόρτωση. Έχω δοκιμάσει χωρίς πρόσθετα, απεγκατάσταση, σβήσιμο φακέλων, hardware acceleration, cache κτλ. Τι μπορεί να παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τι ν αυτό παίδες που μου πέταξε ο chrome?

 

bhmjvmr3.jpg΄ή δεν σχετίζεται με το browser και να γράψω σε άλλο section?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Mac OS snow leo, δεν σκεφτηκα να κανω αυτο που λες, μπηκα με το firefox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν γίνεται σε ένα account στον chrome να το προστατεύσω με κωδικό; Όταν πάω δηλαδή να το φορτώσω, να ζητάει κωδικό πριν ανοίξει νέο παράθυρο με όλα τα bookmarks και το ιστορικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην έχουν πρόσβαση άλλα άτομα;Γιατί δεν φτιάχνεις ένα χρήστη από το σύστημα,όπου δε θα βλέπει απολύτως τπτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση μήπως ξερει κάποιος

Πως μπορω να στείλνω τα παντα σε νεο Tab, το λινκ από κάποια σελίδα που είμαι να ανοίγει σε νεο tab, καποια σελιδα απο τους σελιδοδείκτες παλι σε νεο tab κλπ, υπάρχει καποιο πρόσθετο ή κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...