Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

υπάρχουν κάποια σημεία που μπορώ να κοιτάξω ώστε να ελέγξω αν οι samsung 25R είναι αυθεντικές;

ή αν κάποιος γνωρίζει,να ανεβάσω μια φωτογραφία και να μου πει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν το στησιμο πετυχει..τυφλα να χει το γ***σι

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

nextgen στα 20watt με 3.8v (sweet spot)

0.73Ω , 325mesh , 32αρι kanthal. 4 σπειρες.

 

γευση και ντουμανι μαζι! το καλυτερο?! επομενo στησιμο τον 15αυγουστο! XAXAXAXA

Επεξ/σία από discoboyminimal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια θελω λιγη βοηθεια.σκεφτομαι να παρω εναν επισκευασιμο.αγορα απο fasttech κλωνο ή αυθεντικο μεχρι 15 ευρω.μεχρι στιγμης εχω δει τον bellus  τον billow v2 και τον zephyrus.για πειτε γνωμες.

Επεξ/σία από apostolisk4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες προχτές μου πεσε το vtc mini (με την πλάτη) μαζι με τον gs-tank. Στράβωσε το Deck του με αποτελεσμα να μην αναγνωριζεται απο τιποτα ουτε την iJust2 μου.

 

Πήγα πήρα εναν Tron S (Alter Ego A7 Branded) και δουλευε τελεια ολη μερα χτες με αντισταση 1.0 ohm. 

 

Σήμερα εχω αλλάξει 3-4 αντιστάσεις σε 3 ατμοποιητές (Nautilus, A7 και εναν καινουργιο GS-Tank) πάνω στο eVic VTC Mini και ολοι μου βγαζουν μυρωδια καμενου. Αν τους δουλεψω χαμηλοτερα (πχ 3.35V, 9W) δεν αφηνουν τοση αισθηση καμμενου..  

 

Στο μαγαζι που πηρα τον Α7 απεκλεισαν να φταιει το VTC και μου παν πως πιθανον να πεσαμε σε ελλατωματικη παρτιδα αντιστασεων οπως ειχε ξανασυμβει στο παρελθον με τις αντιστασεις eleaf.. 

 

Εσεις τι λετε με βαση την εμπειρια σας να φταιει?? Ακομη και Downgrade έκανα στην έκδοση 2.00 αλλα παπαλα τα ιδια.. το evic το χω 2 βδομαδες εν το μεταξυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε στο ijust2

 

 

Δοκιμασα και εβαλα καινουργα αντισταση στον Tron και δε μου φαινεται να χει θεμα.. αλλα τοσο καμμενο που χω γευτει ολη μερα δε παιρνω κ ορκο   :P

 

Αφου δεν κουμπωθηκε στο eVic θα το παω αυριο να μου πουν και αν συνεχισει να ξεκινησω να το στειλω πισω στη κινα..

 

Ασχετο, και γω περιμενω εδω και 1 μηνα πλεον τον Subtank απο Gearbest ελπιζω αυτη τη βδομαδα να τον εχω με τα τελωνεια και αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το πρωί Griffin. Μόλις τον έστησα. Αυτό το πράγμα μόλις με έκανε να θέλω να πέσω σε 5-6ρα.

 

Πολύ εύκολο στήσιμο. Κάπου βέβαια το χάνω με το άνοιξε-κλείσε της ροής για  το υγρό (το κλείνω καταλάθος και καμιά ώρα το βλέπω το καψούλι). Άπειρος αέρας. Μπροστά του ο Subtank με τέρμα ανοιχτό αέρα, φαντάζει, σχεδόν, τσιγαρίσιος.

 

Αυτό που με αγχώνει κυρίως είναι η κατανάλωση με αυτό το πράγμα. Έχουμε κανένα καλό μπουκαλάκι για υγρό για έξω; Ψήνω το innokin. Εδώ βέβαια παίζει στο 20ρι απόσο είδα, οπότε, όχι.

 

Αύριο-μεθαύριο λογικά μου έρχεται και ο κλωνοTilemahos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα από fasttech τα 30 άρια με την μύτη μπροστά .τα 10 κομμάτια 3 δολάρια. Τώρα θα πάρω άλλη μια παρτίδα και κάτι μπουκαλακια gorilla νομίζω λέγονται που είναι μακρόστενα. Θα τα έχω για έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε λινκ αν θέλεις. Για τα μακρόστενα που είπες, νομίζω κατάλαβα τι εννοείς.

 

Εγώ μιλάω για κάτι που να κλείνει, προκειμένου να αποφύγω τυχόν διαρροές.

 

Edit: Τέτοιου τύπου μάλλον εννοείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτά εννοώ φίλε αλλά τα 15 ml .διαρροές από που ? Από το καπάκι λίγο δύσκολα .Δεν ξέρω όμως επειδή είναι διαφανή μήπως έχουν πρόβλημα με τον ήλιο .αλλιώς δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να δώσεις 13 ευρώ για το άλλο .Μόνο αν είναι καλύτερο για το υγρό το δικαιολογώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είπες με τη μύτη μπροστά, φαντάστηκα μπουκαλάκι με βελόνα. Κακώς.  :-)

Ναι, θα το κοιτάξω και αυτό που πήρες εσύ, διότι δεν έχω τσαντάκι ή κάτι άλλο να κουβαλάω, και θέλω κάτι βολικό για τσέπη. Ας παίρνει και 5ml, απλά να έχω μπακ-απ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...