Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καραμελα + φραουλα την εκανε μηνεσ γνωστος μου..με διαφορες βασεις..δεν του εβγαλε προβλημα..εμενα παντως με diy και tottaly μου εβγαλε..δεν ξερω..

θα το ξανατσεκαρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ριξε μια μλκσμενη συναδελφος το istick κατω και εσπασε η μιση οθονη και το power button!αυριο θα παρω το κολλητήρι απο εναν φίλο μπας και καταφερω να το κολήσω και βλέπουμε.Βρήκα και μια μπαταρία aspire cf maxx 3000mah  αν κατι παει στραβα 50ευρά αξιζει ?λογω cc και λογω χρόνου αποστολής δε μπορώ να πάρω απεξω ειναι κάπως γίγας ομως αρα δυσκολη στη μετακίνηση και πολυ γκουμουτσα για να ατμίζεις σε καφε μπαρ κτλ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοιξε το να δεις τι παιζει. μπορει απλα να εφυγε το button απο την θεση του.

 

τωρα για το aspire cf , δεν ξερω..δεν το εχω δει να γυρναει και πολυ..και θα ημουν επιφυλακτικος..

 

καλυτερα πανε παρε ενα cloupor + μπαταρια , η ενα istick 40w tc

 

αα δες και μεταχειρισμενα φιλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ανοιξα ηδη , δεν υπάρχει power button ξεκολησε ( εχω και κλώνο ) με κατσαβιδακι το βραχυκυκλώνω και ετσι ατμίζω :P

για μτχσμενο κοιτάζω , ο aspire 1 βδομάδας used ειναι και τον δίνει λογω μεγέθους ειπε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού κοιτάς για αγγελίες?

 

Δες και σε αυτά (αν δεν τα ξέρεις):

 

http://www.insomnia.gr/topic/432810-ηλεκτρονικό-τσιγάρο/?p=54137865

 

https://www.facebook.com/groups/640957419344013/?fref=nf

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού φαγαμε ένα 5ωρο κ βάλε δεν μπορούσε ν κατσει το καινούριο κουμπί τα ξεπατωσα όλα κ βαλαμε τις σκέτες μπαταρίες μια αντίσταση 1κ πριν τ κουμπί για προστασία , κ απευθείας στον ατμοποίηση ελπιζω ν μην εκραγω μέχρι μεθαύριο :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποια στιγμή θελήσω να πάρω και τον μεγαλύτερο gs air (τον m) μόνο και μόνο για την χωρητικότητα, το αποτέλεσμα που θα έχω θα είναι ίδιο με τον απλό (σε γεύση εννοώ και γενικά) γιατί είμαι φουλ ικανοποιημένος από τον κλασσικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούω προτάσεις για επισκευάσιμο (όχι dripper).

Με ενδιαφέρει το στήσιμο με μονή αντίσταση και είναι έτσι κατασκευαστικά που ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να βγάλει ούτε δάκρυ υγρού.

 

 

btw όποιος θέλει από αυτό το thread του δίνω με 25€ τον Subtank Mini (από το Subox Kit που μου ήρθε).

Δεν το βάζω αγγελία. Μόνο από το παρόν thread όποιος το δει και τον θέλει, τον παίρνει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας επισκευάσιμος δεν φημίζεται για τη στεγανότητά του. Όλου θα στάξουν αν στηθούν λάθος. Προσωπικά δεν έχω διαρροές σε κανένα από τα 7 επισκευάσιμα tank που έχω (Subtank Mini V1 + V2, Lemo 2 x 2, Orchid V3+V6, Lemo Drop).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...